Amelia - en to hu_HU translation catalogue (3416 entries)

en: "Book now" Button Type
hu_HU: „Foglaljon most” gomb típusa

en: "Go back" Button Type
hu_HU: „Vissza” gomb típusa

en: "I'm not a robot" checkbox
hu_HU: „Nem vagyok robot” jelölőnégyzet

en: "Paying now" Button Type
hu_HU: Választógombok

en: "Payment Method" View
hu_HU: „Fizetési mód” nézet

en: # of Hours in appointment
hu_HU: Órák száma a találkozóban

en: # of appointments
hu_HU: találkozók száma

en: # of bookings
hu_HU: Foglalások száma

en: 'Back' button style
hu_HU: „Vissza” gomb stílusa

en: 'Book' button style
hu_HU: „Könyv” gomb stílusa

en: 'Book another' button style
hu_HU: „Újabb foglalás” gomb stílusa

en: 'Book now' button style
hu_HU: „Foglaljon most” gomb stílusa

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
hu_HU: A „Foglalás dátuma és időpontja” a foglalás időpontja alapján határozza meg a határidőt, függetlenül a találkozó dátumától. A „Találkozó dátuma és időpontja” a tervezett találkozó alapján határozza meg a határidőt.

en: 'Bringing anyone with you' popup
hu_HU: „Hozzon magával bárkit” felugró ablak

en: 'Cancel' button style
hu_HU: „Mégse” gomb stílusa

en: 'Change password' button style
hu_HU: „Jelszó módosítása” gomb stílusa

en: 'Close' button style
hu_HU: „Bezárás” gomb stílusa

en: 'Confirm' button style
hu_HU: „Megerősítés” gomb stílusa

en: 'Continue' button style
hu_HU: „Folytatás” gomb stílusa

en: 'Customer panel' button style
hu_HU: „Ügyfélpanel” gomb stílusa

en: 'Delete' button style
hu_HU: „Törlés” gomb stílusa

en: 'Filter' button style
hu_HU: „Szűrő” gomb stílusa

en: 'Finish' button style
hu_HU: „Befejezés” gomb stílusa

en: 'Join waiting list' button style
hu_HU: „Csatlakozz a várólistához” gomb stílusa

en: 'Learn more' button
hu_HU: „További információk” gomb

en: 'Learn more' button style
hu_HU: „További információk” gomb stílusa

en: 'New Event' button style
hu_HU: „Új esemény” gomb stílusa

en: 'New appointment' button style
hu_HU: „Új találkozó” gomb stílusa

en: 'Read more' button style
hu_HU: „Tovább” gomb stílusa

en: 'Save changes' button style
hu_HU: „Módosítások mentése” gomb stílusa

en: 'Scan e-ticket' button
hu_HU: „E-jegy beolvasása” gomb

en: 'Send' button style
hu_HU: „Küldés” gomb stílusa

en: 'Set password' button style
hu_HU: „Jelszó beállítása” gomb stílusa

en: 'Sign in' button style
hu_HU: „Bejelentkezés” gomb stílusa

en: 'View employee' button style
hu_HU: „Alkalmazott megtekintése” gomb stílusa

en: 'View in package' button
hu_HU: „Csomagban megtekintés” gomb

en: +more
hu_HU: Továbbiak megtekintése

en: +{count} more
hu_HU: +{count} több

en: 1/1 width
hu_HU: 1/1 szélesség

en: 1/2 width
hu_HU: 1/2 szélesség

en: 10h
hu_HU: 10ó

en: 10min
hu_HU: 10p

en: 11h
hu_HU: 11ó

en: 12h
hu_HU: 12ó

en: 12min
hu_HU: 12p

en: 15min
hu_HU: 15p

en: 1 day
hu_HU: 1 nap

en: 1 week
hu_HU: 1 hét

en: 1 year
hu_HU: 1 év

en: 1h
hu_HU: 1ó

en: 1h 30min
hu_HU: 1ó 30p

en: 1min
hu_HU: 1p

en: 20min
hu_HU: 20p

en: 2 days
hu_HU: 2 nap

en: 2 weeks
hu_HU: 2 hét

en: 2 years
hu_HU: 2 év

en: 2h
hu_HU: 2ó

en: 2min
hu_HU: 2p

en: 30min
hu_HU: 30p

en: 3 days
hu_HU: 3 nap

en: 3 months
hu_HU: 3 hónap

en: 3 weeks
hu_HU: 3 hét

en: 3 years
hu_HU: 3 év

en: 3h
hu_HU: 3ó

en: 45min
hu_HU: 45p

en: 4 days
hu_HU: 4 nap

en: 4 weeks
hu_HU: 4 hét

en: 4h
hu_HU: 4ó

en: 5 days
hu_HU: 5 nap

en: 5min
hu_HU: 5p

en: 6 days
hu_HU: 6 nap

en: 6 months
hu_HU: 6 hónap

en: 6h
hu_HU: 6ó

en: 8h
hu_HU: 8ó

en: 9h
hu_HU: 9ó

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
hu_HU: <p>Az <strong>Amelia<strong> plugin a PHP  5.5 vagy magasabb verziót igényel. </p>

en: AM - Booking view
hu_HU: AM - Foglalás nézet

en: AM - Catalog Booking
hu_HU: Amelia - Katalógus nézet

en: AM - Catalog view
hu_HU: AM - Katalógus nézet

en: AM - Customer Panel
hu_HU: AM – Ügyfélpanel

en: AM - Employee Panel
hu_HU: AM – Alkalmazotti panel

en: AM - Events Calendar Booking
hu_HU: AM - Eseménynaptár foglalás

en: AM - Events List Booking
hu_HU: Amelia - Katalógus nézet

en: AM - Events view
hu_HU: AM - Események nézet

en: AM - Search view
hu_HU: AM - Keresési nézet

en: AM - Step Booking
hu_HU: AM - Lépésfoglalás

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: API Key copied to clipboard.
hu_HU: Az API kulcs a vágólapra másolva.

en: API base URL:
hu_HU: API alap URL:

en: API setup
hu_HU: API beállítás

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
hu_HU: A százalékos előleg a teljes foglalási ár alapján kerül kiszámításra. A fix összeg vagy megszorozható a személyek számával, vagy egyetlen teljes összegként alkalmazható.

en: A server error occurred. Please try again later.
hu_HU: Szerverhiba történt. Kérjük, próbálkozzon újra később.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
hu_HU: Egy foglalás több résztvevőt (helyet) is magában foglalhat.

en: About
hu_HU: Rólunk

en: About Event
hu_HU: Erről az eseményről

en: About Package
hu_HU: A csomagról

en: About Service
hu_HU: Szolgáltatás hozzáadása

en: About event
hu_HU: Az eseményről

en: About package
hu_HU: A csomagról

en: About service
hu_HU: A szolgáltatásról

en: About this Event
hu_HU: Erről az eseményről

en: About this event
hu_HU: Az eseményről

en: Accent
hu_HU: Észrevétel

en: Accent text
hu_HU: Hangsúlyos szöveg

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
hu_HU: Fogadjon el fizetéseket foglalásokért és szolgáltatásokért PayPal-en keresztül.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
hu_HU: Fizetéseket zökkenőmentesen fogadhat a Mollie fizetési átjárón keresztül.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
hu_HU: Fogadjon el fizetéseket a Razorpay segítségével, amely ideális indiai vállalkozások számára.

en: Access link
hu_HU: Hozzáférési link

en: Access link success
hu_HU: Hozzáférés link sikeres

en: Access your financial data in seconds
hu_HU: Pár másodperc alatt hozzáférhet pénzügyi adataihoz

en: Account ID
hu_HU: Összeg

en: Action
hu_HU: Művelet

en: Action-based notification
hu_HU: Cselekvésalapú értesítés

en: Action Triggered
hu_HU: Művelet elindítva

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Activate
hu_HU: Aktivál

en: Activate with Envato
hu_HU: Aktiválás Envato-val

en: Activated with Envato
hu_HU: Envato-val aktiválva

en: Activation
hu_HU: Aktiválás

en: Activation settings
hu_HU: Aktiválási beállítások

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add Attendee
hu_HU: Résztvevő hozzáadása

en: Add Break
hu_HU: Szünet hozzáadása

en: Add Coupon
hu_HU: Kupon hozzáadása

en: Add Customer
hu_HU: Ügyfél hozzáadása

en: Add Date
hu_HU: Dátum Hozzáadása

en: Add Date Range
hu_HU: Dátumtartomány hozzáadása

en: Add Day Off
hu_HU: Szabadnap hozzáadása

en: Add Extra
hu_HU: Extra hozzáadása

en: Add Google Map API Key to show Google static map on "Locations" page.
hu_HU: Google Map API kulcs hozzáadása a Google statikus térképének megjelenítéséhez a „Helyek” oldalon.

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
hu_HU: Meta Pixel hozzáadása a hirdetéskonverziók nyomon követéséhez és a marketing optimalizálásához.

en: Add Period
hu_HU: Időszak hozzáadása

en: Add Pricing Category
hu_HU: Árkategória hozzáadása

en: Add Special Day
hu_HU: Különleges nap hozzáadása

en: Add Stripe address fields
hu_HU: Stripe címmezők hozzáadása

en: Add Webhook
hu_HU: Webhook hozzáadása

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
hu_HU: Adjon hozzá egy Google Analytics nyomkövető kódot a foglalási oldalához, hogy betekintést nyerjen a látogatók viselkedésébe.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
hu_HU: Adjon meg egy átirányítási URL-t arra az esetre, ha egy ügyfél már lefoglalt időpontot próbál lefoglalni.

en: Add appointment
hu_HU: Időpont hozzáadása

en: Add booking
hu_HU: Foglalás hozzáadása

en: Add category
hu_HU: Kategória hozzáadása

en: Add custom field
hu_HU: Egyéni mező hozzáadása

en: Add custom notification
hu_HU: Egyéni értesítés hozzáadása

en: Add customer
hu_HU: Ügyfél hozzáadása

en: Add date range
hu_HU: Dátumtartomány hozzáadása

en: Add day(s)
hu_HU: Nap(ok) hozzáadása

en: Add day off
hu_HU: Szabadnap hozzáadása

en: Add duration
hu_HU: Időtartam hozzáadása

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
hu_HU: Adjon hozzá elem (gomb, link...) azonosítót, amely manuálisan betölti az amelia rövidkód tartalmát.

en: Add event
hu_HU: Esemény hozzáadása

en: Add event attendees
hu_HU: Esemény résztvevőinek hozzáadása

en: Add extra
hu_HU: Extra hozzáadása

en: Add more Appointments
hu_HU: További találkozók hozzáadása

en: Add more appointments
hu_HU: További időpontok hozzáadása

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
hu_HU: Adjon hozzá több alkalmazottat a foglalási rendszeréhez, kezelje az ütemtervüket, és rendelje őket szolgáltatásokhoz vagy eseményekhez, így könnyedén bővítheti vállalkozását és koordinálhatja csapatát.

en: Add option
hu_HU: Opció hozzáadása

en: Add package
hu_HU: Csomag hozzáadása

en: Add period
hu_HU: Pont hozzáadása

en: Add pricing category
hu_HU: Árkategória hozzáadása

en: Add rule
hu_HU: Szabály hozzáadása

en: Add services
hu_HU: Szolgáltatások hozzáadása

en: Add special day
hu_HU: Különleges nap hozzáadása

en: Add to Calendar
hu_HU: Hozzáadás naptárhoz

en: Add to calendar
hu_HU: Hozzáadás a naptárhoz

en: Add tracking
hu_HU: Nyomon követés hozzáadása

en: Add work hours
hu_HU: Munkaidő hozzáadása

en: Additional information
hu_HU: További információk

en: Additional people
hu_HU: További személyek

en: Address
hu_HU: Cím

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: After
hu_HU: Utána

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
hu_HU: A fiók aktiválása után az előfizetők ügyfélként kerülnek létrehozásra az Amelia rendszerben.

en: After with space
hu_HU: Utána, szóközzel

en: Agencies
hu_HU: Ügynökségek

en: Alert content
hu_HU: Riasztás tartalma

en: Alert message
hu_HU: Figyelmeztető üzenet

en: All
hu_HU: Összes

en: All Locations
hu_HU: Minden helyszín

en: All Services
hu_HU: Minden szolgáltatás

en: All appointments are selected
hu_HU: Minden időpont kiválasztva

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
hu_HU: Minden időpontot az itt kiválasztott státusszal fogunk ütemezni.

en: All appointments will be selected later
hu_HU: Minden időpontot később választunk ki.

en: All assigned services
hu_HU: Minden hozzárendelt szolgáltatás

en: All bookings
hu_HU: Átlagos foglalásszám

en: All customers
hu_HU: Minden ügyfél

en: All employees
hu_HU: Minden munkatárs

en: All events
hu_HU: Minden esemény

en: All extras
hu_HU: Minden extra

en: All locations
hu_HU: Minden helyszín

en: All packages
hu_HU: Minden csomag

en: All services
hu_HU: Minden szolgáltatás

en: All services are booked separately
hu_HU: Minden szolgáltatás külön foglalható.

en: All services are booked separately.
hu_HU: Minden szolgáltatás külön foglalható.

en: All slots are selected
hu_HU: Minden hely kiválasztva

en: All tickets have already been scanned
hu_HU: Minden jegy már beolvasásra került.

en: Allow additional people
hu_HU: További személyek engedélyezése

en: Allow admin to book appointment at any time
hu_HU: Lehetővé teszi az adminisztrátor számára, hogy bármikor időpontot foglaljon

en: Allow admin to book over an existing appointment
hu_HU: Lehetővé teszi az adminisztrátor számára, hogy egy meglévő időpontra foglaljon

en: Allow booking above maximum capacity
hu_HU: Foglalás engedélyezése maximális kapacitás túllépése esetén

en: Allow booking without a prior login
hu_HU: Foglalás előzetes bejelentkezés nélkül

en: Allow bringing more people
hu_HU: Több ember bevonásának engedélyezése

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy részleges fizetéssel biztosítsák foglalásaikat.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek és alkalmazottak számára, hogy Facebook-fiókjukkal gyorsan bejelentkezzenek, így a bejelentkezési folyamat gyorsabb, egyszerűbb és biztonságosabb lesz.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek és alkalmazottak számára, hogy Google-fiókjukkal gyorsan bejelentkezzenek, így a bejelentkezési folyamat gyorsabb, egyszerűbb és biztonságosabb lesz.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy egyetlen tranzakcióban több szolgáltatást is lefoglaljanak, így egyszerűbbé téve a folyamatot.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy testreszabható ismétlődéssel ismétlődő időpontokat foglaljanak.

en: Allow customers to cancel packages
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek számára a csomagok lemondását

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
hu_HU: Engedje meg az ügyfeleknek, hogy lássák a többi résztvevőt

en: Allow customers to delete their profile
hu_HU: Engedélyezi ügyfeleinek profiljuk törlését

en: Allow customers to pay full amount
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek számára a teljes összeg kifizetését

en: Allow customers to pay total appointment amount
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek számára a teljes kinevezési összeg kifizetését

en: Allow customers to pay total event amount
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek számára az esemény teljes összegének kifizetését

en: Allow customers to reschedule their own appointments
hu_HU: Engedélyezi ügyfeleinek, hogy módosítsák saját találkozóikat

en: Allow customers to see other attendees
hu_HU: Engedje meg az ügyfeleknek, hogy lássák a többi résztvevőt

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
hu_HU: Lehetővé teszi az alkalmazottak számára, hogy könnyedén kezeljék a találkozókat és eseményeket. Testreszabhatja a színeket, hogy azok illeszkedjenek a márkájához, és javítsa a használhatóságot.

en: Allow employees to manage customers
hu_HU: Lehetővé teszi az alkalmazottak számára az ügyfelek kezelését

en: Allow employees to manage their appointments
hu_HU: Lehetővé teszi az alkalmazottak számára, hogy kezeljék a találkozóikat

en: Allow employees to manage their days off
hu_HU: Lehetővé teszi az alkalmazottak számára, hogy kezeljék szabadnapjaikat

en: Allow employees to manage their events
hu_HU: Lehetővé teszi az alkalmazottak számára, hogy kezeljék eseményeiket

en: Allow employees to manage their schedule
hu_HU: Lehetővé teszi az alkalmazottak számára, hogy kezeljék a saját ütemtervüket

en: Allow employees to manage their services
hu_HU: Lehetővé teszi az alkalmazottak számára, hogy kezeljék szolgáltatásaikat

en: Allow employees to manage their special days
hu_HU: Lehetővé teszi az alkalmazottak számára, hogy kezeljék különleges napjaikat

en: Allow multiple bookings per customer
hu_HU: Több foglalás engedélyezése ügyfélként

en: Allow payment via Payment Link
hu_HU: Fizetés engedélyezése fizetési link segítségével

en: Allow the same customer to book more than once
hu_HU: Lehetővé teszi ugyanazon ügyfél számára, hogy többször is foglaljon

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
hu_HU: Engedélyezze a foglalási űrlap alatti rövid leírás használatát az Amelia Booking Plugin támogatásához és népszerűsítéséhez.

en: Alpha sender ID
hu_HU: Alfa feladó azonosító

en: Alpha sender ID can't be empty
hu_HU: Az alfa feladó azonosító nem lehet üres

en: Already have an account?
hu_HU: Van már fiókja?

en: Also cancel and delete future events
hu_HU: A jövőbeli eseményeket is törölje és szüntesse meg

en: Also cancel future events
hu_HU: A jövőbeli eseményeket is törölje

en: Also delete future events
hu_HU: A jövőbeli eseményeket is törölje

en: Also open future events
hu_HU: Nyissa meg a jövőbeli eseményeket is

en: Amelia - Booking view
hu_HU: Amelia - Foglalás nézet

en: Amelia - Catalog Booking
hu_HU: Amelia - Katalógus nézet

en: Amelia - Catalog view
hu_HU: Amelia - Katalógus nézet

en: Amelia - Customer Panel
hu_HU: Amelia - Ügyfélpanel

en: Amelia - Employee Panel
hu_HU: Amelia – Alkalmazotti panel

en: Amelia - Events
hu_HU: Amelia - Események

en: Amelia - Events Calendar
hu_HU: Amelia – Eseménynaptár

en: Amelia - Events List
hu_HU: Amelia - Események

en: Amelia - Search view
hu_HU: Amelia - Keresés nézet

en: Amelia - Step-By-Step Booking
hu_HU: Amelia – Lépésről lépésre a foglalás

en: Amelia Add to calendar page
hu_HU: Amelia Hozzáadás a naptárhoz oldal

en: Amelia Profile Settings
hu_HU: Amelia profilbeállítások

en: Amelia Users Settings
hu_HU: Amelia felhasználói beállítások

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: An email with details of your booking has been sent to you.
hu_HU: Küldtünk e-mailt az Ön címére a foglalás részleteivel.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
hu_HU: Váratlan hiba történt. Kérjük, próbálkozzon újra később.

en: Any
hu_HU: Bámelyik

en: Any Employee
hu_HU: Bármelyik munkatárs

en: Any Employee Option Visibility:
hu_HU: Bármely alkalmazotti opció láthatósága:

en: Any Location
hu_HU: Bármely hely

en: Apple Calendar
hu_HU: Google Naptár

en: Apple Calendar (Personal)
hu_HU: Apple Naptár (Személyes)

en: Apple Calendar setup
hu_HU: Apple Naptár beállítása

en: Application (client) ID
hu_HU: Alkalmazás (ügyfél) azonosító

en: Application fee amount (%)
hu_HU: Jelentkezési díj összege (%)

en: Applied for all assigned services
hu_HU: Minden hozzárendelt szolgáltatásra beállítva

en: Apply
hu_HU: Alkalmazás

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
hu_HU: Alkalmazzuk a „Foglalás lezárása” beállításokat minden ismétlődő eseményre

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
hu_HU: Alkalmazzuk a „Foglalás nyitva” beállításokat minden ismétlődő eseményre

en: Apply Changes to Events
hu_HU: Változtatások alkalmazása az eseményekre

en: Apply on
hu_HU: Jelentkezés

en: Apply this to all recurring events
hu_HU: Alkalmazzuk ezt minden ismétlődő eseményre

en: Apply to All Days
hu_HU: Minden napra állítsa be

en: Apply to all days
hu_HU: Alkalmazás minden napra

en: Apply to future recurring events
hu_HU: Alkalmazás jövőbeli ismétlődő eseményekre

en: Appointment
hu_HU: Találkozó

en: Appointment Canceled
hu_HU: Találkozó lemondva

en: Appointment Date:
hu_HU: Találkozó dátuma:

en: Appointment ID
hu_HU: Rendezvény azonosító

en: Appointment Info
hu_HU: Találkozó információ

en: Appointment Repeats
hu_HU: Időpontok ismétlése

en: Appointment booked
hu_HU: Találkozás megjegyzés

en: Appointment can't be rescheduled
hu_HU: A találkozó időpontját nem lehet módosítani

en: Appointment canceled
hu_HU: A találkozó törölve

en: Appointment date
hu_HU: A találkozó időpontja

en: Appointment date & time
hu_HU: A találkozó dátuma és időpontja

en: Appointment deposit
hu_HU: Rendezvény előleg

en: Appointment details
hu_HU: A találkozó részletei

en: Appointment duration
hu_HU: A találkozó időtartama

en: Appointment end time
hu_HU: A találkozó vége

en: Appointment has been created.
hu_HU: A találkozó létrehozva.

en: Appointment has been deleted
hu_HU: A találkozót töröltük

en: Appointment has been deleted.
hu_HU: A találkozó törölve lett.

en: Appointment has been rescheduled
hu_HU: A találkozó időpontját módosítottuk

en: Appointment has been saved
hu_HU: Az találkozót elmentettük

en: Appointment has been updated.
hu_HU: A találkozó frissítve lett.

en: Appointment information
hu_HU: Rendezvényinformációk

en: Appointment initial date
hu_HU: A találkozó kezdő dátuma

en: Appointment initial date & time
hu_HU: A találkozó kezdeti dátuma és időpontja

en: Appointment initial end time
hu_HU: A találkozó kezdeti befejezési ideje

en: Appointment initial start time
hu_HU: A találkozó kezdeti kezdési ideje

en: Appointment is removed from the cart.
hu_HU: A találkozót kivettük a kosárból.

en: Appointment management guide
hu_HU: Rendezvénykezelési útmutató

en: Appointment not found.
hu_HU: A kinevezés nem található.

en: Appointment note
hu_HU: Rendezvényjegyzet

en: Appointment note has been updated.
hu_HU: A találkozó megjegyzése frissült.

en: Appointment notes
hu_HU: Találkozás megjegyzés

en: Appointment price
hu_HU: Találkozó ára

en: Appointment repeats
hu_HU: A találkozó ismétlődik

en: Appointment space name
hu_HU: Rendezvény helyszínének neve

en: Appointment start time
hu_HU: A találkozó kezdési ideje

en: Appointment status
hu_HU: A találkozó állapotát a következőre módosítottuk:

en: Appointment status has been changed to
hu_HU: A találkozó állapotát a következőre módosítottuk:

en: Appointment status has been updated.
hu_HU: A találkozó státusza frissült.

en: Appointment title
hu_HU: A találkozó címe

en: Appointments
hu_HU: Találkozók

en: Appointments booked
hu_HU: Találkozás megjegyzés

en: Appointments from the first package expire on:
hu_HU: Találkozás megjegyzés

en: Appointments in this package
hu_HU: Találkozás megjegyzés

en: Appointments in this service
hu_HU: A szolgáltatónak van már találkozója erre a szolgáltatásra

en: Appointments to book
hu_HU: Foglalható időpontok

en: Appointments waiting list
hu_HU: Várakozási lista

en: Approve appointment link
hu_HU: Rendezvény jóváhagyása link

en: Approved
hu_HU: Jóváhagyva

en: Are you sure? This action can't be undone.
hu_HU: Biztos benne? Ez a művelet visszafordíthatatlan.

en: Are you sure you want to block this customer?
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt az ügyfelet?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
hu_HU: Biztosan törölni és törölni szeretné ezt az eseményt?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
hu_HU: Biztosan le kívánja mondani ezt a találkozót?

en: Are you sure you want to cancel this event?
hu_HU: Biztosan le kívánja mondani ezt az eseményt?

en: Are you sure you want to cancel this package?
hu_HU: Biztosan le kívánja mondani ezt az eseményt?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
hu_HU: Biztosan le kívánja mondani a részvételt?

en: Are you sure you want to close this event?
hu_HU: Biztosan szeretné bezárni ezt az eseményt?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné a kiválasztott résztvevőt?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné a kiválasztott résztvevőket?

en: Are you sure you want to delete these items?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezeket az elemeket?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt a találkozót?

en: Are you sure you want to delete this category?
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt a kategóriát?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt a kupont?

en: Are you sure you want to delete this customer?
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt az ügyfelet?

en: Are you sure you want to delete this employee?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a munkatársat?

en: Are you sure you want to delete this event?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt az eseményt?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt az eseményfoglalást?

en: Are you sure you want to delete this location?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a helyszínt?

en: Are you sure you want to delete this notification?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt az értesítést?

en: Are you sure you want to delete this package?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a csomagot?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a csomagfoglalást?

en: Are you sure you want to delete this resource?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a szolgáltatást?

en: Are you sure you want to delete this service?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a szolgáltatást?

en: Are you sure you want to delete this tax?
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt az extrát?

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt a profilt? Utána már nem fog hozzáférni foglalásaihoz és az ügyfélpanelhez.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
hu_HU: Biztosan másolatot kíván készíteni erről a találkozóról?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
hu_HU: Biztosan meg akarja duplikálni ezt a kategóriát?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
hu_HU: Biztosan másolatot kíván készíteni erről a kuponról?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
hu_HU: Biztosan másolatot kíván készíteni erről a munkatársról?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
hu_HU: Biztosan meg akarja ismételni ezt az eseményt?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
hu_HU: Biztosan másolatot kíván készíteni erről a helyszínről?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
hu_HU: Biztosan meg akarja duplikálni ezt a csomagot?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
hu_HU: Biztosan másolatot kíván készíteni erről a szolgáltatásról?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
hu_HU: Biztosan másolatot kíván készíteni erről a szolgáltatásról?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
hu_HU: Biztosan el kívánja rejteni ezt a kupont?

en: Are you sure you want to hide this employee?
hu_HU: Biztosan el kívánja rejteni ezt a munkatársat?

en: Are you sure you want to hide this event?
hu_HU: Biztosan el akarja rejteni ezt az eseményt?

en: Are you sure you want to hide this location?
hu_HU: Biztosan el kívánja rejteni ezt a helyszínt?

en: Are you sure you want to hide this package?
hu_HU: Biztosan el akarja rejteni ezt a csomagot?

en: Are you sure you want to hide this resource?
hu_HU: Biztosan el kívánja rejteni ezt a szolgáltatást?

en: Are you sure you want to hide this service?
hu_HU: Biztosan el kívánja rejteni ezt a szolgáltatást?

en: Are you sure you want to hide this tax?
hu_HU: Biztosan el kívánja rejteni ezt a helyszínt?

en: Are you sure you want to open this event?
hu_HU: Biztosan meg kívánja nyitni ezt az eseményt?

en: Are you sure you want to refund this payment?
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt a fizetést?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
hu_HU: Biztosan vissza szeretné állítani az űrlap beállításait?

en: Are you sure you want to show this coupon?
hu_HU: Biztosan meg kívánja jeleníteni ezt a kupont?

en: Are you sure you want to show this employee?
hu_HU: Biztosan meg kívánja jeleníteni ezt a munkatársat?

en: Are you sure you want to show this event?
hu_HU: Biztosan meg akarod jeleníteni ezt az eseményt?

en: Are you sure you want to show this location?
hu_HU: Biztosan meg kívánja jeleníteni ezt a helyszínt?

en: Are you sure you want to show this package?
hu_HU: Biztosan meg akarja jeleníteni ezt a csomagot?

en: Are you sure you want to show this resource?
hu_HU: Biztosan meg kívánja jeleníteni ezt a szolgáltatást?

en: Are you sure you want to show this service?
hu_HU: Biztosan meg kívánja jeleníteni ezt a szolgáltatást?

en: Are you sure you want to show this tax?
hu_HU: Biztosan meg kívánja jeleníteni ezt a helyszínt?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
hu_HU: Biztosan el akarja hagyni a beállítást? Ha elhagyja, a vezérelt beállítás már nem lesz elérhető. Az összes beállítást később kell konfigurálni.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt az ügyfelet?

en: Assigned
hu_HU: Hozzárendelve

en: Assigned Services
hu_HU: Hozzárendelt szolgáltatások

en: Attachment
hu_HU: Csatolmány

en: Attachment upload path
hu_HU: Csatolmány feltöltési útvonala

en: Attendee
hu_HU: Esemény résztvevő által lemondva

en: Attendee Asc
hu_HU: Résztvevő Asc

en: Attendee Desc
hu_HU: Résztvevő leírása

en: Attendee code
hu_HU: Résztvevő kód

en: Attendee has been saved
hu_HU: A résztvevőt elmentettük

en: Attendee have been deleted
hu_HU: A résztvevőt töröltük

en: Attendee have not been deleted
hu_HU: A résztvevőt nem töröltük

en: Attendees
hu_HU: Résztvevők

en: Attendees Allowed
hu_HU: Résztvevő kód

en: Attendees Export Format
hu_HU: Résztvevők export formátuma

en: Attendees have been deleted
hu_HU: A résztvevőket töröltük

en: Attendees have not been deleted
hu_HU: A résztvevőket nem töröltük

en: Auto-Reply Message
hu_HU: Automatikus válaszüzenet

en: Auto-approve booking after payment
hu_HU: Fizetés után automatikus foglalás jóváhagyása

en: Auto-fill your details using:
hu_HU: Adatait automatikusan kitöltheti a következővel:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
hu_HU: Automatizálja a kommunikációt a foglalási állapot, idő vagy egyéni szabályok által kiváltott értesítésekkel.

en: Automated invoices for a smoother payment experience
hu_HU: Automatizált számlák a zökkenőmentesebb fizetési élményért

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
hu_HU: Az adók automatikus kiszámítása és alkalmazása a problémamentes megfelelés és a pontos számlázás érdekében.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
hu_HU: Automatikusan kiszámítja és alkalmazza az adókat a szolgáltatásaira és eseményeire, biztosítva a pontos számlázást és a minden tranzakcióval kapcsolatos problémamentes megfelelést.

en: Automatically create Amelia Customer user
hu_HU: Automatikusan hozzon létre Amelia Ügyfél felhasználót

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
hu_HU: Automatikusan hozzon létre Amelia Ügyfél felhasználót

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
hu_HU: Automatikusan hozzon létre Zoom-találkozókat a foglalásokhoz, és értesítse az ügyfeleket és az alkalmazottakat.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
hu_HU: Automatikusan generáljon számlákat minden foglaláshoz, így a fizetések egyszerűbbé, átláthatóbbá és teljesen racionalizáltá válnak mind Ön, mind ügyfelei számára.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
hu_HU: A fizetési link segítségével történő sikeres fizetés után automatikusan frissítse a foglalás állapotát „Jóváhagyva” állapotra.

en: Availability
hu_HU: Elérhetőség

en: Available
hu_HU: Rendelkezésre áll

en: Available date background
hu_HU: Elérhető dátum háttér

en: Available date text
hu_HU: Elérhető dátum szöveg

en: Available from Pro license
hu_HU: Elérhető képek

en: Available from Standard license
hu_HU: Elérhető képek

en: Available from Starter license
hu_HU: Elérhető képek

en: Available in Elite licence
hu_HU: Elite licenccel elérhető

en: Available in package
hu_HU: Csomagban elérhető

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
hu_HU: Kerülje el a kettős foglalásokat a megosztott szobák, berendezések vagy eszközök automatikus összehangolásával.

en: Away
hu_HU: Nem elérhető

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Back button
hu_HU: Vissza gomb

en: Back to
hu_HU: Vissza

en: Back to appointments
hu_HU: Vissza a találkozókhoz

en: Back to packages
hu_HU: Vissza a csomagokhoz

en: Back to recurring settings
hu_HU: Ismétlődő események megjelenítése

en: Backend
hu_HU: Háttér

en: Background
hu_HU: Háttér

en: Background Color
hu_HU: Háttérszín

en: Background Gradient Angle
hu_HU: Háttér színátmenet szöge

en: Background Gradient Color 1
hu_HU: Háttér színátmenet 1

en: Background Gradient Color 2
hu_HU: Háttér színátmenet 2

en: Badge
hu_HU: Jelvény

en: Badge color
hu_HU: Jelvény színe

en: Badge label
hu_HU: Jelvény címke

en: Badges setup
hu_HU: Jelvények beállítása

en: Balance
hu_HU: Egyensúly

en: Base Price:
hu_HU: Alapár:

en: Basic
hu_HU: Alapvető

en: Beauty
hu_HU: Szépség

en: Before
hu_HU: Előtte

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
hu_HU: Mielőtt engedélyezné az ismétlődő opciót, győződjön meg arról, hogy minden szükséges mező kitöltve van, beleértve a szolgáltatást, az alkalmazottat, a dátumot, az időt és a helyszínt (ha alkalmazható).

en: Before with space
hu_HU: Előtte, szóközzel

en: Begins
hu_HU: Kezdődik

en: Birthday
hu_HU: Születésnap

en: Birthday greeting
hu_HU: Születésnapi üdvözlet

en: Block
hu_HU: Blokk

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Apple Calendar.
hu_HU: Blokkolja azokat az időpontokat, amelyek átfedésben vannak a munkavállaló Apple Naptárában szereplő elfoglalt eseményekkel.

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
hu_HU: Blokkolja azokat az időpontokat, amelyek átfedésben vannak a munkavállaló Outlook naptárában szereplő elfoglalt eseményekkel.

en: Block customer
hu_HU: Ügyfél blokkolása

en: Body text
hu_HU: Szöveg

en: Book
hu_HU: Foglalás

en: Book Appointment
hu_HU: Találkozó foglalása

en: Book Now
hu_HU: Foglalás

en: Book Package
hu_HU: Könyvcsomag

en: Book This Package
hu_HU: Ezen esemény foglalása

en: Book This Service
hu_HU: Ezen esemény foglalása

en: Book another
hu_HU: Foglalás

en: Book appointment
hu_HU: Időpont foglalása

en: Book event
hu_HU: Könyv esemény

en: Book next appointment
hu_HU: Következő időpont lefoglalása

en: Book now
hu_HU: Foglalás

en: Book option on employee dialog
hu_HU: Könyv opció az alkalmazottak párbeszédablakában

en: Book package
hu_HU: Könyvcsomag

en: Book subtab name
hu_HU: Könyv alfület neve

en: Book this event
hu_HU: Ezen esemény foglalása

en: Book this service
hu_HU: Foglalja le ezt a szolgáltatást

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
hu_HU: Foglaljon időalapú időpontokat konfigurálható időtartammal, árakkal és rendelkezésre állással.

en: Booked
hu_HU: Találkozó foglalása

en: Booked Appointments
hu_HU: Találkozó foglalása

en: Booked customer (full name, email, phone)
hu_HU: Foglalt ügyfél (teljes név, e-mail, telefonszám)

en: Booking
hu_HU: Foglalás

en: Booking #{count}
hu_HU: Foglalási szám{count}

en: Booking Appointment
hu_HU: Találkozó foglalása

en: Booking Approved with Issues
hu_HU: Foglalás jóváhagyva problémákkal

en: Booking Canceled
hu_HU: Foglalás törölve

en: Booking Closes
hu_HU: Foglalási időszak zárása:

en: Booking Closes Asc
hu_HU: Foglalás lezárása Asc

en: Booking Closes Desc
hu_HU: Foglalás lezárása Leírás

en: Booking Confirmed
hu_HU: Foglalás megerősítve

en: Booking Details
hu_HU: Foglalási részletek

en: Booking Failed
hu_HU: A foglalás sikertelen

en: Booking Form
hu_HU: Foglalás

en: Booking Forms 1.0
hu_HU: Foglalási űrlapok 1.0

en: Booking ID
hu_HU: Foglalás

en: Booking Opens
hu_HU: Foglalási időszak kezdete:

en: Booking Opens Asc
hu_HU: Foglalás megnyitása Asc

en: Booking Opens Desc
hu_HU: Foglalás megnyitása Desc

en: Booking Overview
hu_HU: Foglalás áttekintése

en: Booking Processed
hu_HU: Foglalás feldolgozva

en: Booking Rejected
hu_HU: Foglalás elutasítva

en: Booking added
hu_HU: Foglalás hozzáadva

en: Booking can't be canceled
hu_HU: A foglalást nem lehet lemondani

en: Booking canceled
hu_HU: Foglalás törölve

en: Booking closes
hu_HU: A foglalás lezárása

en: Booking closes when event starts
hu_HU: Az esemény kezdetekor a foglalási időszak zárul

en: Booking date
hu_HU: Foglalási dátum

en: Booking form on customer profile enabled
hu_HU: Foglalási űrlap az ügyfélprofilban engedélyezve

en: Booking form on employee profile enabled
hu_HU: Foglalási űrlap engedélyezve az alkalmazotti profilban

en: Booking form tab enabled
hu_HU: Foglalási űrlap fül engedélyezve

en: Booking form type
hu_HU: Foglalási űrlap típusa

en: Booking form type on employee profile page
hu_HU: Foglalási űrlap típusa az alkalmazotti profil oldalon

en: Booking has been updated.
hu_HU: A foglalás frissült.

en: Booking invoice
hu_HU: Foglalási számla

en: Booking is canceled
hu_HU: Foglalás lemondva

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
hu_HU: A plugint nem tudjuk deaktiválni. Kérjük próbálja újra később.

en: Booking is unavailable
hu_HU: Ez az idősáv nem elérhető

en: Booking not found
hu_HU: Foglalás kezdete

en: Booking not paid
hu_HU: Foglalás kezdete

en: Booking on employee page tab name
hu_HU: Foglalás az alkalmazottak oldalon fül neve

en: Booking opens
hu_HU: A foglalás megnyílik

en: Booking opens immediately
hu_HU: Azonnal megnyílik a foglalási időszak

en: Booking price
hu_HU: Foglalási ár

en: Booking rescheduled
hu_HU: Foglalás átütemezés

en: Booking source
hu_HU: Foglalás forrása

en: Booking start
hu_HU: Foglalás kezdete

en: Booking status changed
hu_HU: A foglalás állapota megváltozott

en: Booking status has been changed to
hu_HU: A foglalás állapotát a következőre módosítottuk:

en: Booking tab name
hu_HU: Foglalás fül neve

en: Booking time slots will depend on the service duration
hu_HU: A foglalási időintervallumok a szolgáltatás időtartamától függenek.

en: Booking type
hu_HU: Foglalás típusa

en: Bookings
hu_HU: Foglalások

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
hu_HU: Növelje az elkötelezettséget azáltal, hogy azonnal elérheti ügyfeleit egy olyan platformon, amelyet mindennap használnak.

en: Boost revenue with bundled service packages
hu_HU: Növelje bevételeit csomagolt szolgáltatási csomagokkal

en: Boost revenue with valuable extras
hu_HU: Növelje bevételeit értékes extrákkal

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
hu_HU: Növelje a csapat termelékenységét automatizált frissítésekkel és kevesebb manuális feladattal.

en: Border color
hu_HU: Szegély színe

en: Break Hours
hu_HU: Szünetek

en: Breaks
hu_HU: Szünetek

en: Bringing Anyone With You
hu_HU: Hoz magával valakit?

en: Bringing anyone with you
hu_HU: Bárkit magával hozhat

en: Bringing anyone with you?
hu_HU: Hoz magával valakit?

en: Buffer Time
hu_HU: Tartalék idő

en: Buffer Time After: {value}
hu_HU: Pufferidő után: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
hu_HU: Előző pufferidő: {value}

en: Buffer time after
hu_HU: Puffer idő után

en: Buffer time before
hu_HU: Puffer idő előtt

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
hu_HU: Egyedi mezők segítségével testreszabott űrlapokat hozhat létre szolgáltatások, események és ügyfélprofilok számára. Jelölőnégyzetek, szövegmezők és egyéb elemek segítségével pontosan rögzítheti a szükséges adatokat, így minden foglalás és regisztráció hatékony felvételi folyamattá válik.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
hu_HU: Több időpontot vagy szolgáltatást csomagban kedvezményes áron kínálva ösztönözheti az ügyfeleket, hogy többet foglaljanak.

en: Busy
hu_HU: Foglalt

en: Busy slots
hu_HU: Foglalt időpontok

en: Button
hu_HU: Gomb

en: Button Type
hu_HU: Választógombok

en: Button style
hu_HU: Gomb stílusa

en: Buttons
hu_HU: Gombok

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
hu_HU: Ha ezt az időpontot foglalja, akkor a meglévő csoportos időpontra ráadásul egy egyéni időpontot is foglal!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
hu_HU: Ha folytatja, akkor a megbeszélést egy olyan időpontra fogja beállítani, amelyre már van egy meglévő megbeszélés!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
hu_HU: A telefonszám megadásával Ön hozzájárul ahhoz, hogy üzeneteket kapjon a WhatsAppon keresztül.

en: Calculated
hu_HU: Kiszámított

en: Calculated package price
hu_HU: Kiszámított csomagár

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: Camera not supported by this browser.
hu_HU: A kamera nem támogatott ebben a böngészőben.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
hu_HU: A kamera engedélyezése megtagadva. Kérjük, engedélyezze a kamera hozzáférését, és próbálja meg újra.

en: Cancel
hu_HU: Lemond

en: Cancel Appointment
hu_HU: Találkozó lemondása

en: Cancel Event
hu_HU: Esemény lemondása

en: Cancel Package
hu_HU: Lemondott

en: Cancel and Delete
hu_HU: Mégse és Törlés

en: Cancel appointment
hu_HU: Rendezvény törlése

en: Cancel appointment link
hu_HU: Rendezvény lemondása link

en: Cancel event
hu_HU: Esemény törlése

en: Cancel event link
hu_HU: Esemény link törlése

en: Cancel following
hu_HU: Következő lemondása

en: Cancel package
hu_HU: Csomag törlése

en: Canceled
hu_HU: Lemondott

en: Canceled By Admin
hu_HU: Esemény Lemondva Admin által

en: Canceled By Attendee
hu_HU: Esemény résztvevő által lemondva

en: Canceled by admin
hu_HU: Az adminisztrátor törölte

en: Canceled by attendee
hu_HU: A résztvevő lemondta

en: Cancellation Failed
hu_HU: A lemondás sikertelen

en: Cancelled
hu_HU: Törölve

en: Capacity
hu_HU: Kapacitás

en: Capacity:
hu_HU: Kapacitás:

en: Card
hu_HU: Választógombok

en: Card color
hu_HU: Kártya színe

en: Card content
hu_HU: Kártya tartalma

en: Card field
hu_HU: Kártyamező

en: Card number
hu_HU: Kártyaszám

en: Card payment
hu_HU: Kártyás fizetés

en: Cards
hu_HU: Kártyák

en: Cards and buttons
hu_HU: Kártyák és gombok

en: Carrier
hu_HU: Hordozó

en: Cart
hu_HU: Bevásárlókocsi

en: Cart appointments details
hu_HU: Csoportos találkozó

en: Cart description
hu_HU: Esemény leírása

en: Cart purchased
hu_HU: Kosár megvásárolva

en: Catalog
hu_HU: Katalógus

en: Catalog Booking
hu_HU: Átlagos foglalásszám

en: Catalog Booking Form
hu_HU: Katalógus foglalási űrlap

en: Catalog Package
hu_HU: Katalóguscsomag

en: Catalog Service
hu_HU: Katalógus szolgáltatás

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Categories positions updated successfully.
hu_HU: A kategóriák pozíciói sikeresen frissültek.

en: Categories sidebar
hu_HU: Kategóriák oldalsáv

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Category:
hu_HU: Kategória:

en: Category ID
hu_HU: Kategória azonosító

en: Category Input Field
hu_HU: Helyszín megnevezése

en: Category has been created.
hu_HU: A kategória létrehozásra került.

en: Category has been deleted.
hu_HU: A kategória törölve lett.

en: Category has been updated.
hu_HU: A kategória frissült.

en: Category name
hu_HU: Kategória megnevezése

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
hu_HU: Az összes fiókban központosítsa az ütemezést a tisztább, egyszerűbb kezelés érdekében.

en: Change Password
hu_HU: Jelszó megváltoztatása

en: Change colors
hu_HU: Színek módosítása

en: Change group status
hu_HU: Csoport állapot módosítása

en: Change password
hu_HU: Jelszó módosítása

en: Charge type
hu_HU: Típus

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
hu_HU: Ügyfél nevének ellenőrzése már létező e-mailcím esetén

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
hu_HU: Jelölje be ezt a négyzetet a fizetési link létrehozásához.<br> Ha azt szeretné, hogy ez megjelenjen az értesítésben, adja hozzá a fizetési link helyőrzőt.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
hu_HU: Jelölje be ezt a négyzetet, amennyiben szeretné,<br/>hogy ügyfele e-mailt kapjon időzített találkozóiról.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
hu_HU: Jelölje be ezt a négyzetet, amennyiben szeretné,<br/>hogy ügyfele e-mailt kapjon időzített találkozóiról.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
hu_HU: Jelölje be ezt az opciót, ha azt szeretné, hogy a betét<br> összege megszorozódjon azokkal a számokkal<br>, amelyeket az ügyfelek a<br> „Bringing anyone with you” (Magával hoz valakit?) szakaszban adnak meg.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
hu_HU: Kapcsolja be ezt az opciót, ha zoom meetinget szeretne létrehozni a függő állapotú találkozókhoz.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
hu_HU: Jelölje be ezt az opciót, ha szeretné, hogy az<br> ügyfelei választhassanak<br>, hogy a teljes összeget<br> vagy csak egy előleget fizetnek-e. Ha nincs bejelölve, az<br> ügyfelei csak az előleget<br> fizetési lehetőségként választhatják.

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
hu_HU: Jelölje be ezt az opciót, ha azt szeretné, hogy ügyfelei választhassanak, hogy a teljes összeget vagy csak előleget fizetnek-e. Ha nem jelöli be, az ügyfelek csak előleget fizethetnek a foglalási folyamat során.

en: Check your email
hu_HU: Adja meg e-mailjét

en: Checkbox
hu_HU: Jelölőnégyzet

en: Checked in
hu_HU: Bejelentkezett

en: Checkout
hu_HU: Pénztár

en: Choose Apple Calendar
hu_HU: Válassza az Apple Naptár

en: Choose Category
hu_HU: Kategória kiválasztása

en: Choose Date and Time
hu_HU: Válassza ki a dátumot és az időt

en: Choose Package
hu_HU: Csomag kiválasztása

en: Choose Service
hu_HU: Válassza ki a szolgáltatást

en: Choose a Form
hu_HU: Válasszon egy űrlapot

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
hu_HU: Válassza ki az ár alapú beállításokhoz használt pénznemet.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
hu_HU: Válassza ki a testreszabni kívánt űrlapot. A Step-by-Step 2.0 űrlap az új és továbbfejlesztett verzió, amely jobb dizájnt és felhasználói élményt, valamint nagyobb sebességet biztosít.

en: Choose a group service
hu_HU: Válasszon csoport szolgáltatást

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
hu_HU: Válasszon egy időintervallumot, amelyet az összes időalapú beállítás meghatározásakor használni fog.

en: Choose date and time
hu_HU: Válassza ki a dátumot és az időt

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
hu_HU: Válassza ki, hogy Amelia hogyan javasoljon alternatív dátumot, ha a kiválasztott ismétlődő dátumhoz nincs elérhető időpont.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
hu_HU: Válassza ki, hogyan küldje el az egyéni mező adatait csoportos foglalások esetén.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
hu_HU: Válassza ki, hogyan kezelje a rendszer az ismétlődő időpontok fizetéseit. Ha csak az első időpontért szednek be fizetést, a többi időpontot helyszínen kell kifizetni.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
hu_HU: Válassza ki, hogyan lehet ismétlődő időpontokat foglalni. A „Letiltva” opcióval kikapcsolhatja az ismétlődő foglalásokat, míg az „Összes” opcióval az ügyfelek választhatnak a rendelkezésre álló ismétlődési lehetőségek közül.

en: Choose layout version
hu_HU: Válasszon csoport szolgáltatást

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
hu_HU: Válassza ki a számlák formátumát, amelyet az értesítésekben és az ügyfélpanelen használni szeretne.

en: Choose time you want to repeat appointment
hu_HU: Válassza ki a megismétlődő találkozó időpontját

en: Choose when the repeating ends
hu_HU: Válassza ki, mikor fejeződjön be az ismétlés

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
hu_HU: Válassza ki, hogy szolgáltatásokat, eseményeket vagy mindkettőt szeretne kezelni.

en: Choosing layout of first step in step by step form
hu_HU: Az első lépés elrendezésének kiválasztása a lépésről lépésre kitölthető űrlapon

en: Class
hu_HU: Osztály

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Clear filters
hu_HU: Szűrők törlése

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
hu_HU: Kattintson a „Configure” (Konfigurálás) gombra, hogy szerkessze a helyőrző használatakor az értesítésekben megjelenő szöveget.

en: Click + Service below to get started.
hu_HU: Kattintson az alábbi + Szolgáltatás gombra a kezdéshez.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
hu_HU: Kattintson az aktiváló linkre az általunk elküldött e-mailben.

en: Click to upload
hu_HU: Kattintson a feltöltéshez

en: Client ID
hu_HU: Ügyfélazonosító

en: Client ID and secret
hu_HU: Ügyfélazonosító és titkos kulcs

en: Client Time:
hu_HU: Ügyfélidő:

en: Client secret
hu_HU: Ügyfél titkos kulcs

en: Close
hu_HU: Lezár

en: Close Event
hu_HU: Esemény bezárása

en: Close Event after certain minimum is reached
hu_HU: Zárja be az eseményt, ha egy bizonyos minimum elérése után

en: Close event when minimum capacity is reached
hu_HU: Zárja be az eseményt, ha a minimális kapacitás elérése

en: Closed
hu_HU: Lezárt

en: Closes at
hu_HU: Bezárás

en: Closes on
hu_HU: Bezárás

en: Closes on:
hu_HU: Lezárási dátum:

en: Code
hu_HU: Kód

en: Collapse all
hu_HU: Összecsukás

en: Collapse menu
hu_HU: Összecsukható menü

en: Collect the information your business truly needs
hu_HU: Gyűjtse össze azokat az információkat, amelyekre vállalkozásának valóban szüksége van

en: Color
hu_HU: Szín

en: Colors
hu_HU: Színek

en: Colors & Fonts
hu_HU: Színek & Betűtípusok

en: Comma-dot
hu_HU: Vessző-pont

en: Comma (,)
hu_HU: Vessző (,)

en: Company
hu_HU: Vállalat

en: Company Days off
hu_HU: Vállalati szabadnapok

en: Company Email:
hu_HU: Cég neve

en: Company Phone:
hu_HU: Cég telefonszáma

en: Company VAT number
hu_HU: Cég adószám

en: Company address
hu_HU: Cég címe

en: Company days off
hu_HU: Cégszünnapok

en: Company email
hu_HU: Cég neve

en: Company name
hu_HU: Cég neve

en: Company phone
hu_HU: Cég telefonszáma

en: Company website
hu_HU: Cég weboldala

en: Compared to previous range
hu_HU: A korábbi tartományhoz képest

en: Complete booking with payment
hu_HU: Foglalás teljesítése fizetéssel

en: Complete booking without payment
hu_HU: Fizetés nélküli foglalás

en: Completed
hu_HU: Ezt a fizetést nem lehet befejezni

en: Configuration
hu_HU: Konfiguráció

en: Configure
hu_HU: Megerősít

en: Configure notifications for waiting list updates
hu_HU: A várólista frissítésekről szóló értesítések beállítása

en: Configure placeholder
hu_HU: Helyőrző konfigurálása

en: Configure the cart appointments details placeholder.
hu_HU: Konfigurálja a kosárban lévő időpontok részleteinek helyőrzőjét.

en: Configure the group appointment details placeholder.
hu_HU: Állítsa be a csoportos találkozó részleteinek helyőrzőjét.

en: Configure the group event details placeholder.
hu_HU: Konfigurálja a csoportesemény részleteinek helyőrzőjét.

en: Configure the package appointments details placeholder.
hu_HU: Konfigurálja a csomag találkozók részleteinek helyőrzőjét.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
hu_HU: Állítsa be az ismétlődő találkozók részleteinek helyőrzőjét.

en: Configure waiting list for appointments
hu_HU: A várólista beállítása a találkozókhoz

en: Confirm
hu_HU: Megerősít

en: Congratulations
hu_HU: Gratulálunk

en: Congratulations!
hu_HU: Gratulálunk

en: Connect
hu_HU: Kapcsolódás

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
hu_HU: Csatlakoztassa az API-kat könnyedén a zökkenőmentes, integrált munkafolyamatok érdekében.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
hu_HU: Csatlakoztassa az Apple naptárakat, hogy szinkronizálja személyes és szakmai eseményeit, valamint alkalmazottai eseményeit.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
hu_HU: Csatlakoztassa a Google Naptárat, hogy szinkronizálja személyes és szakmai eseményeit, valamint alkalmazottai eseményeit.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
hu_HU: Csatlakoztassa az Outlook naptárakat, hogy szinkronizálja személyes és szakmai eseményeit, valamint alkalmazottai eseményeit.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
hu_HU: Csatlakoztassa az alkalmazottak naptárait, a találkozók szervezésére szolgáló eszközöket és egyéb integrációkat, hogy a menetrendek tökéletesen szinkronizáltak legyenek, és a kommunikáció az egész csapatban zökkenőmentes legyen.

en: Connect to Apple Calendar
hu_HU: Csatlakozás az Apple Naptárhoz

en: Connect to your personal Apple Calendar
hu_HU: Csatlakozzon személyes Apple naptárához

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
hu_HU: Csatlakozzon webalkalmazásokhoz az üzenetküldés automatizálása és a frissítések egyéni URL-ekre történő elküldése érdekében.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
hu_HU: Csatlakoztassa itt a Google Naptárát, így miután<br/>a találkozó be van ütemezve, automatikusan hozzáadható<br/>a Google Naptárához.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
hu_HU: Csatlakoztassa személyes Zoom-fiókját, hogy virtuális találkozókat és csevegéseket szervezzen.

en: Connected
hu_HU: Csatlakoztatva

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
hu_HU: Az Apple Naptárhoz való csatlakozás nem elérhető. Kérjük, forduljon az adminisztrátorhoz segítségért.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
hu_HU: A Google Naptárhoz való csatlakozás nem elérhető. Kérjük, forduljon az adminisztrátorhoz segítségért.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
hu_HU: Az Outlook naptárhoz való csatlakozás nem elérhető. Kérjük, forduljon rendszergazdához segítségért.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
hu_HU: A Stripe-hez való csatlakozás nem elérhető. Kérjük, forduljon az adminisztrátorhoz segítségért.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
hu_HU: A Zoomhoz való csatlakozás nem elérhető. Kérjük, forduljon az adminisztrátorhoz segítségért.

en: Consulting
hu_HU: Tanácsadás

en: Contact message
hu_HU: Kapcsolatfelvételi üzenet

en: Contact support.
hu_HU: Vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

en: Content
hu_HU: Szövegszín

en: Content Text Color
hu_HU: Szövegszín

en: Content area
hu_HU: Tartalom terület

en: Content placeholders
hu_HU: Tartalom helyőrzők

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Continue Booking
hu_HU: Foglalás folytatása

en: Continue setup
hu_HU: Folytassa a beállítást

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
hu_HU: Másolja le most az API-kulcsát, mert később már nem lesz látható.

en: Cost
hu_HU: Költség

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
hu_HU: A kategória nem törölhető. Ez a kategória a megvásárolt csomagban foglalható szolgáltatásokat tartalmaz.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
hu_HU: A kategória nem törölhető. Ez a kategória tartalmaz {count} jövőbeli időponttal rendelkező szolgáltatásokat. | A kategória nem törölhető. Ez a kategória tartalmaz {count} jövőbeli időponttal rendelkező szolgáltatásokat.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
hu_HU: A szolgáltatás nem törölhető. Ez a szolgáltatásnak {count} jövőbeli időpontja van. | A szolgáltatás nem törölhető. Ez a szolgáltatásnak {count} jövőbeli időpontja van.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
hu_HU: A felhasználó törlése nem sikerült. Ez a felhasználó {count} találkozóval rendelkezik a jövőben. | A felhasználó törlése nem sikerült. Ez a felhasználó {count} találkozóval rendelkezik a jövőben.

en: Count Once
hu_HU: Egyszer számoljon

en: Count per Person
hu_HU: Számítás személyenként

en: Count time from
hu_HU: Számolási idő

en: Country
hu_HU: Összeg

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
hu_HU: Egy fő ügyfelet és az általuk hozzáadott további személyeket számolja.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
hu_HU: Számolja az összes bejegyzett személy számát, beleértve az elsődleges ügyfelet is.

en: Coupon
hu_HU: A megadott kupon nem érvényes

en: Coupon Details
hu_HU: Kupon részletei

en: Coupon Limit Reached
hu_HU: A kupon limit elérése

en: Coupon code
hu_HU: Kuponok

en: Coupon field
hu_HU: Kupon mező

en: Coupon has been created.
hu_HU: A kupon létrehozása megtörtént.

en: Coupon has been deleted.
hu_HU: A kupon törölve lett.

en: Coupon has been hidden.
hu_HU: A kupon el lett rejtve.

en: Coupon has been updated.
hu_HU: A kupon frissült.

en: Coupon is now visible.
hu_HU: A kupon most már látható.

en: Coupon limit reached
hu_HU: A kupon limit elérése

en: Coupon needs to have discount or deduction
hu_HU: A kuponnak kedvezményt vagy árengedményt kell tartalmaznia

en: Coupon segment
hu_HU: Kupon szegmens

en: Coupons
hu_HU: Kuponok

en: Coupons overview
hu_HU: Kuponok áttekintése

en: Coupons setup
hu_HU: Kuponok beállítása

en: Create Amelia Customers
hu_HU: Ügyfél létrehozása

en: Create Amelia Employees
hu_HU: Amelia alkalmazottak létrehozása

en: Create Appointments list
hu_HU: Csoportos találkozó

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
hu_HU: Ügyfelek létrehozása WP-felhasználókból Amelia ügyfélszerepkörrel

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
hu_HU: Alkalmazottak létrehozása WP-felhasználókból Amelia alkalmazotti szerepkörrel

en: Create New
hu_HU: Új létrehozása

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
hu_HU: Hozzon létre egy kuponkódot, amelyet a vásárlók a foglalás során megadhatnak, hogy kedvezményt kapjanak.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
hu_HU: Hozzon létre és kezeljen ismétlődő eseményeket testreszabható ütemtervekkel a rugalmasság és a kényelem érdekében.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
hu_HU: Hozzon létre egyedi értesítéseket, amelyek a foglalás állapotának vagy az emlékeztető ütemtervnek megfelelően aktiválódnak, így ügyfelei és alkalmazottai mindig pontosan a megfelelő időben kapnak tájékoztatást.

en: Create employee
hu_HU: Alkalmazott létrehozása

en: Create event
hu_HU: Esemény létrehozása

en: Create meetings for pending appointments
hu_HU: Találkozók létrehozása függőben lévő időpontokhoz

en: Create new
hu_HU: Új létrehozása

en: Create new badge
hu_HU: Új jelvény létrehozása

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
hu_HU: Automatikusan hozzon létre online tantermeket minden lefoglalt időpont vagy eseményhez.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
hu_HU: Hozzon létre olyan erőforrásokat, mint szobák vagy székek, amelyek szolgáltatások, helyszínek és alkalmazottak között megoszthatók.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
hu_HU: Hozzon létre szobákat, felszereléseket vagy egyéb erőforrásokat, amelyeket a munkavállalók, szolgáltatások vagy helyszínek között meg lehet osztani, így biztosítva, hogy az ügyfelek csak azokat az időpontokat lássák, amikor minden szükséges dolog valóban rendelkezésre áll.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
hu_HU: Hozzon létre ütemezett eseményeket rögzített dátumokkal, árakkal és kapacitásokkal.

en: Create service
hu_HU: Szolgáltatás létrehozása

en: Create spaces for pending appointments
hu_HU: Helyek létrehozása függőben lévő találkozókhoz

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
hu_HU: Hozzon létre egyedi kuponkódokat, amelyeket a vásárlók a foglalás során beválthatnak kedvezményekre vagy akár ingyenes időpontokra, hogy növelje az elkötelezettséget, az elégedettséget és az eladásokat.

en: Created On
hu_HU: Az Időpontfoglalás egy shortcode, ami lehetővé teszi ügyfelei számára, hogy az Ön által a back-enden létrehozott események közül valamelyikre foglalást végezzen egy egyszerű lista nézetben.

en: Created on
hu_HU: Létrehozva:

en: Credit Card
hu_HU: Hitelkártya

en: Credit minimum to send reminder
hu_HU: A fizetési felszólítás elküldéséhez szükséges minimális hitel

en: Credit or debit card:
hu_HU: Hitel- vagy betéti kártya:

en: Currency
hu_HU: Pénznem

en: Current Password
hu_HU: Jelenlegi jelszó:

en: Current password
hu_HU: Jelenlegi jelszó

en: Custom
hu_HU: Egyéni

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
hu_HU: A már megerősített résztvevőkkel rendelkező rendezvények esetében nem engedélyezett az egyedi/rendszeres ármódosítás.

en: Custom Address
hu_HU: Egyéni cím

en: Custom Color
hu_HU: Egyéni színek

en: Custom Duration & Pricing
hu_HU: Egyedi időtartam és árak

en: Custom Field
hu_HU: Egyedi mezőt hozzáadtuk

en: Custom Fields
hu_HU: Egyéni mezők

en: Custom Pricing
hu_HU: Egyedi árazás

en: Custom address
hu_HU: Egyéni cím

en: Custom currency symbol
hu_HU: Egyéni pénznem szimbólum

en: Custom field
hu_HU: Egyéni mező

en: Custom field has been added
hu_HU: Egyedi mezőt hozzáadtuk

en: Custom field has been deleted.
hu_HU: Az egyéni mező törölve lett.

en: Custom field has been saved
hu_HU: Az egyéni mező mentésre került.

en: Custom fields
hu_HU: Egyéni mezők

en: Custom fields delivery
hu_HU: Egyéni mezők szállítása

en: Custom fields have been updated.
hu_HU: Az egyéni mezők frissültek.

en: Custom fields setup
hu_HU: Egyéni mezők beállítása

en: Custom font family
hu_HU: Egyéni betűtípuscsalád

en: Custom notification
hu_HU: Egyéni értesítés

en: Custom notifications
hu_HU: Egyéni értesítések

en: Custom pricing
hu_HU: Egyedi árazás

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
hu_HU: Az egyéni árképzési helyek felülírják a megengedett maximális helyek értékét.

en: Custom service duration
hu_HU: Egyedi szolgáltatás időtartama

en: Customer
hu_HU: Ügyfél

en: Customer(s)
hu_HU: Ügyfél/ügyfelek

en: Customer Asc
hu_HU: Ügyfél Asc

en: Customer Desc
hu_HU: Ügyfél leírás

en: Customer Panel
hu_HU: Ügyfélpanel bekapcsolása

en: Customer Panel Page URL
hu_HU: Ügyfélpanel URL

en: Customer Profile
hu_HU: Ügyfélprofil

en: Customer configuration
hu_HU: Ügyfélkonfiguráció

en: Customer details
hu_HU: Ügyféladatok

en: Customer email
hu_HU: Cég e-maicíme

en: Customer filter
hu_HU: Ügyfélszűrő

en: Customer first name
hu_HU: Ügyfél keresztneve

en: Customer full name
hu_HU: Ügyfél teljes neve

en: Customer has already booked this appointment
hu_HU: Már van foglalása erre a találkozóra

en: Customer has been blocked.
hu_HU: Az ügyfél letiltásra került.

en: Customer has been created.
hu_HU: Az ügyfél létrehozása megtörtént.

en: Customer has been deleted.
hu_HU: Az ügyfél törölve lett.

en: Customer has been unblocked.
hu_HU: Az ügyfél blokkolása feloldva.

en: Customer has been updated.
hu_HU: Az ügyfél frissítve lett.

en: Customer information
hu_HU: Ügyféladatok

en: Customer last name
hu_HU: Ügyfél vezetékneve

en: Customer name
hu_HU: Ügyfél neve

en: Customer note
hu_HU: Ügyfél megjegyzés

en: Customer note has been added.
hu_HU: Ügyfél megjegyzés hozzáadva.

en: Customer note has been updated.
hu_HU: Az ügyfél megjegyzése frissült.

en: Customer panel
hu_HU: Ügyfélpanel

en: Customer panel access link
hu_HU: Ügyfélpanel hozzáférési link

en: Customer phone
hu_HU: Ügyfél telefonszáma

en: Customer plus additional people
hu_HU: Ügyfél és további személyek

en: Customer setup
hu_HU: Ügyfél beállítások

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
hu_HU: Erre az URL-re lesz átirányítva azz ügyfél a találkozó foglalását követően.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
hu_HU: Erre az URL-re lesz átirányítva azz ügyfél a találkozó foglalását követően.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
hu_HU: Erre az URL-re lesz átirányítva azz ügyfél a találkozó foglalását követően.

en: Customers
hu_HU: Ügyfelek

en: Customers detected in file:
hu_HU: A fájlban észlelt ügyfelek:

en: Customers imported from file:
hu_HU: Fájlból importált ügyfelek:

en: Customers in Waiting list
hu_HU: Várólistán lévő ügyfelek

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
hu_HU: Az ügyfelek az esemény lefoglalása után erre az URL-re lesznek átirányítva.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
hu_HU: Az ügyfelek a találkozó lefoglalása után erre az URL-re lesznek átirányítva.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
hu_HU: Az ügyfelek a fizetés befejezése után erre az URL-re lesznek átirányítva.

en: Customize
hu_HU: Testreszabás

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
hu_HU: Testreszabhatja minden interakciót azáltal, hogy összegyűjti a szolgáltatásokhoz, eseményekhez és ügyféladatokhoz szükséges információkat.

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
hu_HU: Az ajánlatok testreszabása az egyes szolgáltatásokhoz és a különböző ügyféligényekhez

en: Daily
hu_HU: Naponta

en: Daily occupancy
hu_HU: Napi kihasználtság

en: Danger button background color
hu_HU: Veszély gomb háttérszíne

en: Danger button text color
hu_HU: Veszély gomb szöveg színe

en: Dark Theme
hu_HU: Sötét téma

en: Dashboard
hu_HU: Irányítópult

en: Data that remains unchanged:
hu_HU: Változatlan adatok:

en: Data to be updated:
hu_HU: Frissítendő adatok:

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date:
hu_HU: Dátum:

en: Date & Time
hu_HU: Esemény végének dátuma és időpontja

en: Date & time
hu_HU: Dátum és idő

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
hu_HU: Az esemény dátuma és időtartama a Lesson Space csatlakozási linkjeivel

en: Date Asc
hu_HU: Dátum Asc

en: Date Desc
hu_HU: Dátum Leírás

en: Date Purchased Asc
hu_HU: Vásárlás dátuma Asc

en: Date Purchased Desc
hu_HU: Vásárlás dátuma Leírás

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
hu_HU: A nem meghatározott dátumtartományok esetében a jegykategória alapértelmezett ára kerül alkalmazásra.

en: Date and Time
hu_HU: Válasszon ügyfelet és munkatársat

en: Date and time
hu_HU: Dátum és idő

en: Date of Birth
hu_HU: Születési dátum

en: Date of birth
hu_HU: Születési dátum

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
hu_HU: A születési dátumnak meg kell egyeznie a WP beállításaiban választott formátummal. Ha vesszővel elválasztott dátumformátumot használ, a dátumokat idézőjelek közé kell tenni.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
hu_HU: Az esemény időtartama a Lesson Space csatlakozási linkekkel

en: Date picker
hu_HU: Dátumválasztó

en: Date purchased
hu_HU: Vásárlás dátuma

en: Date range
hu_HU: Dátumtartomány

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
hu_HU: A nem meghatározott dátumtartományok esetében a jegykategória alapértelmezett ára kerül alkalmazásra.

en: Dates:
hu_HU: Dátumok:

en: Day
hu_HU: Nap

en: Day Off
hu_HU: Szabadnap

en: Day Off name
hu_HU: Szabadnap megnevezése

en: Day of the Week
hu_HU: Az esemény dátum-periódusa

en: Day of the week
hu_HU: A hét napja

en: Day off name
hu_HU: Szabadnap neve

en: Days
hu_HU: Szabadnap

en: Days Off
hu_HU: Szabadnap

en: Days off
hu_HU: Szabadnapok

en: Deactivate
hu_HU: Deaktiválás

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
hu_HU: Tisztelt %customer_full_name%, Köszönjük, hogy cégünket választotta, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
hu_HU: Tisztelt <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Köszönjük, hogy cégünket választotta, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
hu_HU: Engedmény

en: Deduction Asc
hu_HU: Levonás Asc

en: Deduction Desc
hu_HU: Levonás Leírás

en: Default Label
hu_HU: Alapértelmezett címke

en: Default Square location
hu_HU: Alapértelmezett négyzet helye

en: Default appointment status
hu_HU: Alapértelmezett találkozó státusz

en: Default back end page
hu_HU: Alapértelmezett háttéroldal

en: Default language
hu_HU: Alapértelmezett nyelv

en: Default location
hu_HU: Alapértelmezett hely

en: Default number of items per page on the back end
hu_HU: Alapértelmezett elemek száma oldalanként a háttérben

en: Default number of items per page on the front end
hu_HU: Alapértelmezett elemek száma oldalanként a frontenden

en: Default page
hu_HU: Alapértelmezett oldal

en: Default payment method
hu_HU: Alapértelmezett fizetési mód

en: Default phone country code
hu_HU: Alapértelmezett telefon országkód

en: Default time slot step
hu_HU: Alapértelmezett időintervallum lépés

en: Define how far into the future customers can book appointments.
hu_HU: Határozza meg, hogy a jövőben a ügyfelek milyen időtávra előre foglalhatnak időpontot.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
hu_HU: Határozza meg az egy ügyfélre vonatkozó maximális felhasználási számot. A határ elérése után a kupon az adott ügyfél számára már nem lesz érvényes.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
hu_HU: Határozza meg azt az időtartamot, amely alatt az ügyfelek nem tudnak időpontot foglalni.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
hu_HU: Határozza meg azt az időtartamot, amely alatt az ügyfelek nem mondhatják le a megbeszélt időpontot.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
hu_HU: Határozza meg azt az időtartamot, amely alatt az ügyfelek nem módosíthatják a megbeszélt időpontot.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
hu_HU: Határozza meg a kupon használatának megengedett teljes számát. A korlát elérése után a kupon inaktívvá válik.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
hu_HU: Határozza meg, hogy mely funkciók lesznek szükségesek az Express-hez kapcsolódó fiók létrehozásakor.

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
hu_HU: Meghatározza az adminisztrátori vagy alkalmazotti panelen létrehozott foglalásokkal kapcsolatban az ügyfélnek küldött értesítések nyelvét. Ha egy korábbi foglalásnál már használták a támogatott nyelvet, akkor az automatikusan kiválasztásra kerül; ellenkező esetben manuálisan állíthatja be.

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Delete Amelia content
hu_HU: Amelia tartalom törlése

en: Delete Event
hu_HU: Esemény törlése

en: Delete Notification
hu_HU: Értesítés törlése

en: Delete Package Booking
hu_HU: Csomagfoglalás törlése

en: Delete Period
hu_HU: Profil törlése

en: Delete appointment
hu_HU: Találkozó törlése

en: Delete booking
hu_HU: Foglalás törlése

en: Delete category
hu_HU: Kategória törlése

en: Delete coupon
hu_HU: Kupon törlése

en: Delete custom field
hu_HU: Egyéni mező törlése

en: Delete customer
hu_HU: Ügyfél törlése

en: Delete employee
hu_HU: Alkalmazott törlése

en: Delete event booking
hu_HU: Eseményfoglalás törlése

en: Delete following
hu_HU: Következő törlése

en: Delete location
hu_HU: Hely törlése

en: Delete package
hu_HU: Csomag törlése

en: Delete profile
hu_HU: Profil törlése

en: Delete resource
hu_HU: Erőforrás törlése

en: Delete service
hu_HU: Szolgáltatás törlése

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
hu_HU: Az Amelia plugin törlése után törölje a táblákat, szerepköröket, fájlokat és beállításokat.

en: Delete tax
hu_HU: Adó törlése

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
hu_HU: Simaabb foglalási élményt biztosíthat, ha csak a valóban elérhető időpontokat mutatja meg az ügyfeleknek.

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
hu_HU: Személyre szabott üzenetek küldése, amelyek illeszkednek az Ön üzleti stílusához, márkájához és munkafolyamataikhoz

en: Delivered
hu_HU: Kézbesítve

en: Deposit
hu_HU: Betét

en: Deposit Payment
hu_HU: Betétfizetés

en: Deposit amount
hu_HU: Betét összeg

en: Deposit only
hu_HU: Csak betét

en: Deposit payment
hu_HU: Betétfizetés

en: Deposit type
hu_HU: Betéti típus

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description:
hu_HU: Leírás:

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Details changed
hu_HU: Részletek módosítva

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
hu_HU: Nem kapta meg az e-mailt? Ellenőrizze a spamszűrőjét, vagy

en: Direct charge
hu_HU: Újratöltés

en: Disable
hu_HU: Letiltás

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
hu_HU: Kapcsolja ki ezt az opciót, ha csak egyéni ügyfelek számára szeretné engedélyezni a csoportos időpontok foglalását, anélkül, hogy további személyeket hozhatnának magukkal.

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva

en: Discard
hu_HU: Elvetés

en: Disconnect
hu_HU: Kapcsolat megszakítása

en: Disconnect Employee
hu_HU: Alkalmazott kapcsolatának megszüntetése

en: Disconnect account
hu_HU: Fiók leválasztása

en: Disconnect employee account
hu_HU: Alkalmazotti fiók leválasztása

en: Disconnect from Apple
hu_HU: Kapcsolat megszakítása

en: Discount
hu_HU: Engedmény

en: Discount Asc
hu_HU: Kedvezmény Asc

en: Discount Desc
hu_HU: Kedvezmény leírása

en: Discount (%)
hu_HU: Engedmény (%)

en: Discount type
hu_HU: Kedvezmény típusa

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
hu_HU: Amelia foglalási űrlapok és panelek megjelenítése a BuddyBoss tagprofilokon.

en: Display Field:
hu_HU: Megjelenítési mező:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
hu_HU: Az eseményeket naptár nézetben jeleníti meg, így az ügyfelek böngészhetnek, kereshetnek és közvetlenül foglalhatnak. Kiváló módszer a közelgő események interaktív formában történő kiemelésére.

en: Do you want to cancel following events?
hu_HU: Le kívánja mondani a következő eseményeket?

en: Do you want to cancel this purchase?
hu_HU: Szeretné lemondani ezt a vásárlást?

en: Do you want to delete following canceled events?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné a következő lemondott eseményeket?

en: Do you want to delete this appointment?
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt a találkozót?

en: Do you want to open following events?
hu_HU: Meg kívánja nyitni a következő eseményeket?

en: Do you want to repeat this appointment?
hu_HU: Szeretné megismételni ezt a találkozót?

en: Do you want to update following events?
hu_HU: Kívánja frissíteni a következő eseményeket?

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Don't Import
hu_HU: Ne importálj

en: Don't have an account?
hu_HU: Nincs fiókja?

en: Don't send reminders within the selected time
hu_HU: Ne küldjön emlékeztetőket a kiválasztott időn belül

en: Don't suggest alternatives
hu_HU: Ne javasolj alternatívákat

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
hu_HU: Ne használja a Szöveg mód opciót, ha a leírásban már van HTML-kód, mivel ennek az opciónak az engedélyezése esetén a meglévő HTML-címkék elveszhetnek.

en: Dot-comma
hu_HU: Pont-vessző

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download Invoice
hu_HU: Számla letöltése

en: Download PDF
hu_HU: PDF letöltése

en: Download PDF Invoice
hu_HU: PDF-számla letöltése

en: Download XML
hu_HU: XML letöltése

en: Download XML Invoice
hu_HU: XML-számla letöltése

en: Download .csv
hu_HU: Letöltés .csv

en: Download invoice
hu_HU: Számla letöltése

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
hu_HU: Töltse le azonnal ügyfél listáját jelentések, marketing vagy külső rendszerek használatához, így az adatkezelés gyorsabb és kényelmesebb lesz, mint valaha.

en: Draft
hu_HU: Vázlat

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
hu_HU: Húzza az oszlopokat az újrarendezéshez és/vagy válassza ki, melyiket szeretné megjeleníteni.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
hu_HU: Ösztönözze a foglalásokat ellenállhatatlan kuponajánlatokkal

en: Drop file here or click to upload
hu_HU: Húzzon ide egy fájlt vagy klikkeljen a feltöltéshez

en: Drop files here or click to upload
hu_HU: Helyezze ide a fájlokat, vagy kattintson a feltöltéshez

en: Dropdown Color
hu_HU: Legördülő menü színe

en: Dropdown Text Color
hu_HU: Legördülő menü szöveg színe

en: Dropdown layout
hu_HU: Legördülő menü elrendezése

en: Dropdowns
hu_HU: Legördülő menük

en: Due
hu_HU: Esedékesség

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: Duplicate Event
hu_HU: Duplikált esemény

en: Duplicate appointment
hu_HU: Duplikált időpont

en: Duplicate category
hu_HU: Duplikált kategória

en: Duplicate coupon
hu_HU: Duplikált kupon

en: Duplicate employee
hu_HU: Duplikált alkalmazott

en: Duplicate fields are not allowed.
hu_HU: Duplikált mezők nem megengedettek.

en: Duplicate location
hu_HU: Duplikált hely

en: Duplicate package
hu_HU: Duplikált csomag

en: Duplicate resource
hu_HU: Duplikált erőforrás

en: Duplicate service
hu_HU: Duplikált szolgáltatás

en: Duration
hu_HU: Időtartam

en: Duration:
hu_HU: Időtartam:

en: Duration Asc
hu_HU: Időtartam Asc

en: Duration Desc
hu_HU: Időtartam Leírás

en: E-Ticket Scanner
hu_HU: E-jegy szkenner

en: E-Tickets
hu_HU: Eseménytípus

en: E-ticket
hu_HU: E-jegy

en: E-ticket QR code
hu_HU: E-jegy QR-kód

en: E-ticket scanner
hu_HU: E-jegy szkenner

en: Each:
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt a találkozót?

en: Each spot counts as one attendee.
hu_HU: Minden hely egy résztvevőnek számít.

en: Easily export your customer data in one click
hu_HU: Egyszerűen exportálja ügyféladatait egyetlen kattintással

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
hu_HU: Könnyedén szervezheti több üzleti helyszínt egy helyen, biztosítva a zökkenőmentes működést és az egységes foglalási élményt, függetlenül attól, hogy hol kínálja szolgáltatásait.

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Appointment
hu_HU: Találkozó szerkesztése

en: Edit Attendee
hu_HU: Résztvevő szerkesztése

en: Edit Attendees
hu_HU: Résztvevők szerkesztése

en: Edit Category
hu_HU: Kategória szerkesztése

en: Edit Coupon
hu_HU: Kupon szerkesztése

en: Edit Customer
hu_HU: Ügyfél szerkesztése

en: Edit Event
hu_HU: Esemény szerkesztése

en: Edit Extra
hu_HU: Extra szerkesztése

en: Edit Package Booking
hu_HU: Csomag foglalás szerkesztése

en: Edit Tax
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Tracking
hu_HU: Sávkövetés

en: Edit Webhook
hu_HU: Webhook szerkesztése

en: Edit appointment
hu_HU: Időpont szerkesztése

en: Edit booking
hu_HU: Foglalás szerkesztése

en: Edit custom field
hu_HU: Egyéni mező szerkesztése

en: Edit custom notification
hu_HU: Egyéni értesítés szerkesztése

en: Edit customer
hu_HU: Ügyfél szerkesztése

en: Edit day off
hu_HU: Szabadnap szerkesztése

en: Edit employee
hu_HU: Alkalmazott szerkesztése

en: Edit event
hu_HU: Esemény szerkesztése

en: Edit event booking
hu_HU: Eseményfoglalás szerkesztése

en: Edit location
hu_HU: Hely szerkesztése

en: Edit package
hu_HU: Csomag szerkesztése

en: Edit resource
hu_HU: Erőforrás szerkesztése

en: Edit service
hu_HU: Szolgáltatás szerkesztése

en: Edit special day
hu_HU: Különleges nap szerkesztése

en: Edit table
hu_HU: Táblázat szerkesztése

en: Edit transaction
hu_HU: Tranzakció szerkesztése

en: Edit work hours
hu_HU: Munkaidő szerkesztése

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
hu_HU: Hatékonyan kezelje a lemondott időpontokat azáltal, hogy lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy várólistára kerüljenek, és manuálisan kitöltse az újonnan megnyílt időpontokat.

en: Effortless management for every location
hu_HU: Könnyű kezelés minden helyszínen

en: Effortless tax management for every booking
hu_HU: Minden foglaláshoz egyszerű adókezelés

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
hu_HU: Könnyedén állítsa be és kezelje a kívánt ütemezés szerint ismétlődő eseményeket – rugalmasságot, következetességet és zökkenőmentes élményt biztosítva mind vállalkozásának, mind ügyfeleinek.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
hu_HU: Szüntesse meg a kézi számításokat az intelligens, automatizált adóalkalmazással

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Email:
hu_HU: E-mail:

en: Email Address
hu_HU: Kérem adjon meg egy érvényes e-mail címet

en: Email address
hu_HU: E-mail cím

en: Email already exists with different name. Please check your name.
hu_HU: Ez az e-mailcím már létezik más névvel. Kérem ellenőrizze a nevet.

en: Email copied to clipboard.
hu_HU: E-mail másolva a vágólapra.

en: Email field is required
hu_HU: Az e-mail mező kitöltése kötelező

en: Email or Username
hu_HU: Email vagy Felhasználónév

en: Email with access link has been sent
hu_HU: Az e-mail a hozzáférési linkkel elküldve

en: Employee
hu_HU: Munkatárs

en: Employee Badge
hu_HU: Munkatárs e-mailcíme

en: Employee Days off
hu_HU: Munkatárs szabadnapjai

en: Employee ID
hu_HU: Alkalmazotti azonosító

en: Employee Profile
hu_HU: Alkalmazotti profil

en: Employee Selection
hu_HU: Munkatárs e-mailcíme

en: Employee badges
hu_HU: Alkalmazotti jelvények

en: Employee badges management
hu_HU: Alkalmazotti jelvények kezelése

en: Employee calendar disconnected successfully
hu_HU: Az alkalmazotti naptár sikeresen leválasztva

en: Employee calendar has been updated successfully.
hu_HU: Az alkalmazottak naptára sikeresen frissült.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
hu_HU: A munkavállaló napi időpont-korlátja elérte a maximumot. Kérjük, válasszon másik időpontot vagy munkavállalót.

en: Employee days off
hu_HU: Alkalmazottak szabadnapjai

en: Employee description
hu_HU: Alkalmazott leírása

en: Employee description popup
hu_HU: Alkalmazott leírás felugró ablak

en: Employee details
hu_HU: Alkalmazotti adatok

en: Employee dialog
hu_HU: Alkalmazotti párbeszéd

en: Employee email
hu_HU: Munkatárs e-mailcíme

en: Employee filter
hu_HU: Alkalmazotti szűrő

en: Employee first name
hu_HU: Munkatárs keresztneve

en: Employee full name
hu_HU: Munkatárs teljes neve

en: Employee has been created.
hu_HU: Az alkalmazott létrehozása megtörtént.

en: Employee has been deleted.
hu_HU: Az alkalmazott törölve lett.

en: Employee has been hidden.
hu_HU: Az alkalmazott el lett rejtve.

en: Employee has been updated.
hu_HU: Az alkalmazott adatai frissültek.

en: Employee information
hu_HU: Alkalmazotti információk

en: Employee is now visible.
hu_HU: Az alkalmazott most már látható.

en: Employee last name
hu_HU: Munkatárs vezetékneve

en: Employee name
hu_HU: Alkalmazott neve

en: Employee name, email & phone
hu_HU: Munkatárs neve, e-mailcíme és telefonja

en: Employee note
hu_HU: Munkatárs megjegyzés

en: Employee note has been updated.
hu_HU: A munkavállalói megjegyzés frissült.

en: Employee panel
hu_HU: Alkalmazotti panel

en: Employee panel access link
hu_HU: Alkalmazotti panel hozzáférési link

en: Employee panel page URL
hu_HU: Alkalmazotti panel oldal URL-je

en: Employee panel password
hu_HU: Alkalmazotti panel jelszava

en: Employee password
hu_HU: Alkalmazotti jelszó

en: Employee phone
hu_HU: Munkatárs telefonszáma

en: Employee price
hu_HU: Alkalmazotti ár

en: Employee profile
hu_HU: Alkalmazotti profil

en: Employee selection
hu_HU: Alkalmazottak kiválasztása

en: Employee selection logic
hu_HU: Munkatárs e-mailcíme

en: Employee setup
hu_HU: Alkalmazottak beállítása

en: Employees
hu_HU: Munkatársak

en: Empower your team with seamless integrations
hu_HU: Támogassa csapatát zökkenőmentes integrációkkal

en: Empty state
hu_HU: Üres állapot

en: Enable
hu_HU: Engedélyezés

en: Enable Amelia
hu_HU: Amelia engedélyezése

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
hu_HU: Amelia fülök engedélyezése a profilokban

en: Enable Google Meet
hu_HU: Google Meet engedélyezése

en: Enable Microsoft Teams
hu_HU: Microsoft Teams engedélyezése

en: Enable Payment from Link
hu_HU: Engedélyezze a fizetést linkről

en: Enable auto-reply message
hu_HU: Automatikus válaszüzenet engedélyezése

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy hatékonyan kezeljék időpontjaikat és eseményeiket. Személyre szabhatja a színeket és a címkéket, hogy zökkenőmentes és márkás élményt teremtsen.

en: Enable guest booking
hu_HU: Vendégfoglalás engedélyezése

en: Enable integration with WooCommerce
hu_HU: WooCommerce integráció engedélyezése

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
hu_HU: Lehetővé teszi a gyors, érintésmentes eseménybejelentkezést az egyes jegyekhez tartozó egyedi QR-kódokkal.

en: Enable recurring event
hu_HU: Ismétlődő események megjelenítése

en: Enable resource usage for a group booking
hu_HU: Erőforrás-használat engedélyezése csoportos foglaláshoz

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha azt szeretné, hogy az ügyfelek legalább egy extrát válasszanak a foglaláskor. Megadhatja azt is, hogy hány extra szükséges.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
hu_HU: Amennyiben ez az opció be van kapcsolva, ügyfelei törölhetik profiladataikat (a foglalások nem törlődnek).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
hu_HU: Amennyiben ez az opció be van kapcsolva, ügyfelei átütemezhetik saját találkozóikat.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha szeretné számolni az erőforrások felhasználásának mennyiségét minden egyes, a foglalás során hozzáadott további személy esetében.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha törölni szeretné a plugin tábláit, szerepköreit, fájljait és beállításait<br>, amikor a plugint törli a pluginok oldaláról.

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, amennyiben óhajtja, hogy ügyfelei<br/>e-mailt kapjanak az eseményről.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha azt szeretné, hogy a foglalási folyamatban az időintervallumok lépései megegyezzenek a szolgáltatás időtartamával.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha jóváhagyott foglalások után ics fájlt szeretne küldeni e-mailben.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha a függőben lévő foglalások után ics fájlt szeretne küldeni e-mailben.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha azt szeretné, hogy alkalmazottai csak az utolsó ügyfélre vonatkozó adatokat kapják meg az egyéni mezőkből, amikor csoportos foglalásról van szó.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy az esemény résztvevőit hozzáadja az alkalmazottak Apple Naptár eseményeihez.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy az esemény résztvevőit hozzáadja az alkalmazottak Google Naptár eseményeihez.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy az esemény résztvevőit hozzáadja az alkalmazottak Outlook Naptár eseményeihez.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy létrehozhasson találkozókat függőben lévő státuszú időpontokhoz.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy helyet biztosítson a függőben lévő státuszú időpontok számára.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy a függőben lévő státuszú találkozók megjelenjenek az alkalmazottak naptárában.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy a meglévő e-mail címet vagy telefonszámot használó ügyfelek neve és vezetékneve konzisztens maradjon.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy az Apple Naptár eseményeibe bekerüljön a tervezett találkozók pufferideje.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy a Google Naptár eseményeibe bekerüljön a tervezett találkozók pufferideje.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy a tervezett találkozók pufferideje is szerepeljen az Outlook Naptár eseményeiben.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy a számla a foglalás után biztosan elküldésre kerüljön az ügyfélnek.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy emlékeztető e-mailt kapjon, amikor SMS-egyenlege eléri a beállított minimumot.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, hogy az értesítés a megadott időközönként megismétlődjön.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha ezt az egyéni mezőt szeretné használni helyként a Google és Outlook Naptár eseményeiben, ICS fájlokban és „Hozzáadás a naptárhoz” eseményekben.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
hu_HU: Engedélyezze a foglalási időpontok megjelenítését az ügyfél időzónája alapján.

en: Enable to require a deposit payment.
hu_HU: Engedélyezze a letét fizetésének kötelezővé tételét.

en: Enabled
hu_HU: Bekapcsolva

en: End Date
hu_HU: Esemény dátum

en: End Time
hu_HU: Befejezés ideje

en: End Time Visibility:
hu_HU: Befejezési idő láthatósága:

en: End date
hu_HU: Befejezés dátuma

en: End time
hu_HU: Befejezési idő

en: Endpoint
hu_HU: Végpont

en: Ends
hu_HU: Vége

en: Ends after
hu_HU: Véget ér

en: Ends on
hu_HU: Véget ér

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
hu_HU: Fokozza a foglalások hatékonyságát testreszabható jelvényekkel, hogy megerősítse márka identitását.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
hu_HU: Növelje az ügyfelek bizalmát azáltal, hogy minden foglaláshoz átlátható, dokumentált fizetési részleteket biztosít.

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
hu_HU: Növelje az ügyfelek hűségét exkluzív, személyre szabott ajánlatokkal

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
hu_HU: Növelje a rugalmasságot a marketingeszközökhöz vagy külső platformokhoz kész ügyféladatokkal

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
hu_HU: Javítsa az ügyfélélményt az üzleti igényeinek megfelelő, világos, intuitív űrlapokkal.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
hu_HU: Javítsa az ügyfélélményt személyre szabott kiegészítőkkel, amelyek kényelmet és értéket adnak hozzá.

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
hu_HU: A pontos számlázás biztosítása a helyes adókulcsok minden alkalommal történő alkalmazásával

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
hu_HU: Gondoskodjon pontos könyvelésről világos, rendezett pénzügyi adatokkal

en: Enter, and re-enter your new password to continue
hu_HU: Kérjük újra adja meg az új jelszót

en: Enter Address
hu_HU: Kérem adjon meg címet

en: Enter Apple Calendar app specific password
hu_HU: Írja be az Apple Naptár alkalmazáshoz tartozó jelszót

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
hu_HU: Írja be az Apple Naptár iCloud azonosítóját

en: Enter E-Ticket details manually
hu_HU: Az e-jegy adatait manuálisan kell megadni

en: Enter Event Name
hu_HU: Adja meg az esemény nevét

en: Enter a phone number, then press Enter to add
hu_HU: Írja be a telefonszámot, majd nyomja meg az Enter billentyűt a hozzáadáshoz.

en: Enter booking ID
hu_HU: Kérem adjon meg foglalási típust

en: Enter date of birth
hu_HU: Születési dátum

en: Enter email
hu_HU: Kérem adja meg az e-mailcímet

en: Enter email, then press Enter to add
hu_HU: Írja be az e-mail címet, majd nyomja meg az Enter billentyűt a hozzáadáshoz.

en: Enter first name
hu_HU: Kérjük adja meg a keresztnevet

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
hu_HU: Írja be ide az [ameliacustomerpanel] rövidkóddal ellátott oldal URL-jét, ha azt értesítésekben szeretné elküldeni ügyfeleinek. Ne felejtse el hozzáadni a helyőrzőt az értesítéshez, hogy az URL elküldhető legyen.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
hu_HU: Írja be ide az [ameliaemployeepanel] rövidkóddal ellátott oldal URL-jét, ha azt értesítésekben szeretné elküldeni alkalmazottainak. Ne felejtse el hozzáadni a helyőrzőt az értesítéshez, hogy az URL elküldhető legyen.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
hu_HU: Ha Mailgunt használ EU-országokból, írja be ide a végpontot.

en: Enter holiday or day off name
hu_HU: Szabadság vagy szabadnap megnevezése

en: Enter last name
hu_HU: Kérjük adja meg a vezetéknevet

en: Enter phone
hu_HU: Telefon szám megadása

en: Enter redirect URL
hu_HU: Írja be az átirányítási URL-t

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
hu_HU: Írja be a nyomon követés céljából elküldendő esemény nevét.

en: Enter ticket code
hu_HU: Kérjük adja meg a keresztnevet

en: Enter ticket code manually
hu_HU: Írja be kézzel a jegy kódját

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
hu_HU: Írja be fiókja e-mail címét, és elküldjük Önnek a hozzáférési linket a beérkező levelek mappájába.

en: Enter your credentials to access your account.
hu_HU: Írja be hitelesítő adatait a fiókjához való hozzáféréshez.

en: Enter your email
hu_HU: Adja meg e-mailjét

en: Enter your password
hu_HU: Adja meg jelszavát

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error occurred
hu_HU: Hiba történt

en: Error while generating CSV.
hu_HU: Hiba a CSV generálásakor.

en: Estimated price
hu_HU: Becsült ár

en: Event
hu_HU: Esemény

en: Event Asc
hu_HU: Esemény Asc

en: Event Available
hu_HU: Rendelkezésre áll

en: Event Booking Details
hu_HU: Eseményfoglalás részletei

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
hu_HU: Az Eseményfoglalás egy rövid kód, amely lehetővé teszi ügyfeleinek, hogy egy egyszerű eseménynaptár nézetben foglaljanak helyet az Ön által a háttérben létrehozott események egyikére.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
hu_HU: Az Időpontfoglalás egy shortcode, ami lehetővé teszi ügyfelei számára, hogy az Ön által a back-enden létrehozott események közül valamelyikre foglalást végezzen egy egyszerű lista nézetben.

en: Event Calendar Booking Form
hu_HU: Eseménynaptár foglalási űrlap

en: Event Colors:
hu_HU: Esemény színek:

en: Event Date and Time
hu_HU: Esemény dátuma és időpontja

en: Event Day
hu_HU: Esemény dátum

en: Event Desc
hu_HU: Esemény leírása

en: Event Employee
hu_HU: Esemény Alkalmazott

en: Event Ends
hu_HU: Események

en: Event Gallery:
hu_HU: Esemény galéria:

en: Event ID
hu_HU: Esemény dátum

en: Event Info
hu_HU: Esemény információ

en: Event List Booking Form
hu_HU: Eseménylista foglalási űrlap

en: Event Location
hu_HU: Esemény helyszíne

en: Event Starts
hu_HU: Esemény dátum

en: Event Status
hu_HU: Esemény állapota

en: Event Subtotal
hu_HU: Részösszeg

en: Event Type
hu_HU: Eseménytípus

en: Event available
hu_HU: Esemény elérhető

en: Event booking has been created.
hu_HU: Az eseményfoglalás létrehozásra került.

en: Event booking has been deleted.
hu_HU: Az eseményfoglalás törölve lett.

en: Event booking has been updated.
hu_HU: Az eseményfoglalás frissült.

en: Event booking is unavailable
hu_HU: Ez az idősáv nem elérhető

en: Event calendar booking from
hu_HU: Eseménynaptár foglalás

en: Event card
hu_HU: Eseménykártya

en: Event date & time period
hu_HU: Esemény dátuma és időtartama

en: Event date & time periods with Google Meet join links
hu_HU: Esemény dátuma és időtartama a Google Meet csatlakozási linkjeivel

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
hu_HU: Esemény dátuma és időtartama a Microsoft Teams csatlakozási linkjeivel

en: Event date & time periods with Zoom join links
hu_HU: Esemény dátuma és időtartama a Zoom csatlakozási linkekkel

en: Event date & time periods with Zoom start links
hu_HU: Esemény dátuma és időtartama a Zoom indító linkjeivel

en: Event date period
hu_HU: Esemény dátuma időszak

en: Event date periods with Google Meet join links
hu_HU: Esemény dátumok Google Meet csatlakozási linkekkel

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
hu_HU: Esemény dátumok a Microsoft Teams csatlakozási linkjeivel

en: Event date periods with Zoom join links
hu_HU: Esemény dátumok Zoom csatlakozási linkekkel

en: Event date periods with Zoom start links
hu_HU: Esemény dátumok Zoom indító linkekkel

en: Event deposit
hu_HU: Esemény betét

en: Event description
hu_HU: Esemény leírása

en: Event details
hu_HU: Esemény részletei

en: Event e-ticket
hu_HU: Esemény e-jegy

en: Event employee
hu_HU: Esemény alkalmazott

en: Event employees
hu_HU: Esemény alkalmazottak

en: Event end date
hu_HU: Esemény vége dátuma

en: Event end date & time
hu_HU: Az esemény vége dátuma és időpontja

en: Event end time
hu_HU: Esemény vége

en: Event ends
hu_HU: Az esemény véget ér

en: Event filter
hu_HU: Esemény szűrő

en: Event gallery
hu_HU: Eseménygaléria

en: Event has been canceled
hu_HU: Az eseményt töröltük

en: Event has been canceled.
hu_HU: Az esemény törölve lett.

en: Event has been created.
hu_HU: Az esemény létrehozásra került.

en: Event has been deleted
hu_HU: Az eseményt töröltük

en: Event has been deleted.
hu_HU: Az esemény törölve lett.

en: Event has been hidden.
hu_HU: Az esemény el lett rejtve.

en: Event has been opened
hu_HU: Az esemény megnyílt

en: Event has been opened.
hu_HU: Az esemény megnyitásra került.

en: Event has been saved
hu_HU: A eseményt elmentettük

en: Event has been updated.
hu_HU: Az esemény frissült.

en: Event info
hu_HU: Eseményinformációk

en: Event initial start date
hu_HU: Esemény kezdő dátuma

en: Event is now visible.
hu_HU: Az esemény most már látható.

en: Event list booking from
hu_HU: Eseménylista foglalás

en: Event location
hu_HU: Esemény helyszíne

en: Event name
hu_HU: Esemény Neve

en: Event price
hu_HU: Esemény ára

en: Event slots capacity
hu_HU: Eseményhelyek kapacitása

en: Event space name
hu_HU: Eseményterem neve

en: Event start date
hu_HU: Az esemény kezdő dátuma

en: Event start date & time
hu_HU: Az esemény kezdő dátuma és időpontja

en: Event start date and time
hu_HU: Válasszon ügyfelet és munkatársat

en: Event start time
hu_HU: Az esemény kezdési ideje

en: Event starts
hu_HU: Az esemény kezdete

en: Event status
hu_HU: Esemény állapota

en: Event ticketing
hu_HU: Eseményjegyek

en: Event tickets
hu_HU: Eseményjegyek

en: Event title
hu_HU: Esemény címe

en: Event title and description
hu_HU: Esemény címe és leírása

en: Event type
hu_HU: Esemény típusa

en: Events
hu_HU: Események

en: Events Available
hu_HU: Rendelkezésre áll

en: Events Calendar
hu_HU: Eseménynaptár

en: Events List
hu_HU: Események listája

en: Events List Booking
hu_HU: Esemény foglalva

en: Events available
hu_HU: Elérhető események

en: Events calendar
hu_HU: Eseménynaptár

en: Events custom pricing
hu_HU: Események egyedi árazása

en: Events list
hu_HU: Események listája

en: Events list view
hu_HU: Események listája nézet

en: Events pricing
hu_HU: Események árazása

en: Events setup
hu_HU: Események beállítása

en: Events waiting list
hu_HU: Események várólista

en: Every
hu_HU: Esemény galéria:

en: Every:
hu_HU: Esemény galéria:

en: Every Day until
hu_HU: Minden nap, egészen

en: Exclude Taxes
hu_HU: Adók kizárása

en: Expand all
hu_HU: Összes kibontása

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
hu_HU: Bővítse kapacitását az üzleti igényeinek megfelelő számú alkalmazott felvételével.

en: Expiration date
hu_HU: Lejárati dátum

en: Expired
hu_HU: A vásárlási kód lejárt vagy érvénytelen

en: Expires after
hu_HU: Lejár

en: Expires at
hu_HU: Lejár

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
hu_HU: Exportálja az összes tranzakciós rekordot a Pénzügyek oldalról a könnyű könyvelés, egyeztetés vagy pénzügyi eszközeivel való megosztás érdekében.

en: Export appointment data with ease
hu_HU: A találkozók adatainak egyszerű exportálása

en: Export bookings
hu_HU: Foglalások exportálása

en: Express Account
hu_HU: Expressz számla

en: Express account capabilities
hu_HU: Express fiók funkciók

en: Extra
hu_HU: Extra:

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
hu_HU: Az extra személyek száma nem haladhatja meg a várólista kapacitását.

en: Extra people limit must be 0 or greater
hu_HU: Az extra személyek száma legfeljebb 0 lehet.

en: Extras
hu_HU: Extrák

en: Extras Cost:
hu_HU: Extrák költsége:

en: Extras Description
hu_HU: Extrák Leírás

en: Extras Duration
hu_HU: Extrák Időtartam

en: Extras Heading
hu_HU: Extrák fejléc

en: Extras Subtotal
hu_HU: Extrák Összesen

en: Extras are included in the deposit amount.
hu_HU: Az extrák a letét összegében szerepelnek.

en: Extras are not included in the deposit amount.
hu_HU: Az extrák nem szerepelnek a letét összegében.

en: Extras available
hu_HU: Elérhető extrák

en: Extras cost:
hu_HU: Extrák költsége:

en: Extras subtotal
hu_HU: Extrák részösszeg

en: Extras total price
hu_HU: Extrák költsége:

en: Facebook app ID
hu_HU: Facebook alkalmazás azonosítója

en: Facebook app secret
hu_HU: Facebook alkalmazás titka

en: Facebook social login
hu_HU: Facebook közösségi bejelentkezés

en: Failed
hu_HU: Sikertelen

en: Failed to access camera. Please try again.
hu_HU: Nem sikerült hozzáférni a kamerához. Kérjük, próbálkozzon újra.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
hu_HU: A találkozó részleteinek betöltése sikertelen. Kérjük, próbálkozzon újra később.

en: Failed to load package details. Please try again later.
hu_HU: A csomag részleteinek betöltése sikertelen. Kérjük, próbálkozzon újra később.

en: Failed to reorder packages.
hu_HU: A csomagok átrendezése nem sikerült.

en: Failed to reorder services.
hu_HU: A szolgáltatások átrendezése nem sikerült.

en: Failed to send invoice.
hu_HU: A számla elküldése sikertelen.

en: Failed to send test SMS.
hu_HU: A teszt SMS küldése sikertelen.

en: Failed to send test WhatsApp message.
hu_HU: A WhatsApp tesztüzenet küldése sikertelen.

en: Failed to send test email.
hu_HU: A teszt e-mail küldése sikertelen.

en: Failed to update category positions.
hu_HU: A kategória pozíciók frissítése nem sikerült.

en: Features
hu_HU: Funkciók

en: Features & Integrations
hu_HU: Funkciók és integrációk

en: Female
hu_HU: Nő

en: Field Order
hu_HU: Mező sorrendje

en: Field order
hu_HU: Mező sorrendje

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
hu_HU: Mező sorrend, kötelező mezők, címkék és megjelenítési beállítások

en: Fifth
hu_HU: Ötödik

en: Filled
hu_HU: Kitöltve

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Filter by Employee
hu_HU: Munkatárs szerkesztése

en: Filter by Location
hu_HU: Helyszín szerkesztése

en: Filter by employee
hu_HU: Szűrés alkalmazott szerint

en: Filter by location
hu_HU: Szűrés hely szerint

en: Filterable Field:
hu_HU: Szűrhető mező:

en: Filters
hu_HU: Szűrők

en: Filters block
hu_HU: Szűrők blokk

en: Finance
hu_HU: Pénzügy

en: Find Attendees
hu_HU: Résztvevő keresése

en: Finish
hu_HU: Befejezés

en: Finish Button Type
hu_HU: Befejezés gomb típusa

en: First
hu_HU: Keresztnév

en: First Name:
hu_HU: Keresztnév:

en: First and last names must be in two separate fields.
hu_HU: A vezeték- és utónévnek két külön mezőben kell szerepelnie.

en: First booking only
hu_HU: Csak az első foglalás

en: First name
hu_HU: Keresztnév

en: First {day}
hu_HU: Első {day}

en: Fixed
hu_HU: Javítva

en: Fixed amount
hu_HU: Fix összeg

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
hu_HU: A rugalmas kedvezmény opciók lehetővé teszik egyéni értékek beállítását vagy a teljes ár elengedését.

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
hu_HU: A rugalmas árazás lehetővé teszi, hogy fix csomagárat állítson be és vonzó kedvezményeket kínáljon.

en: Follow up
hu_HU: Követés

en: Font
hu_HU: Betűtípus

en: Font URL
hu_HU: Betűtípus URL

en: Font family
hu_HU: Betűtípuscsalád

en: Fonts
hu_HU: Betűtípusok

en: Fonts and colors
hu_HU: Betűtípusok és színek

en: Footer
hu_HU: Lábléc

en: Footer buttons
hu_HU: Lábléc gombok

en: Footer content
hu_HU: Lábléc tartalom

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
hu_HU: Többszörös kiválasztáshoz: tartsa lenyomva a CTRL / Command (⌘) billentyűt.

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
hu_HU: Ahhoz, hogy ez a mező megfelelően működjön, kérjük, adja meg Google Maps API kulcsát az Általános beállítások között. Ellenkező esetben egyszerű szövegmezőként fog működni.

en: Forgot Password?
hu_HU: Elfelejtette jelszavát?

en: Forgot password?
hu_HU: Elfelejtette a jelszavát?

en: Forgot your password?
hu_HU: Elfelejtette jelszavát?

en: Form
hu_HU: Űrlap

en: Form Flow
hu_HU: Űrlapfolyamat

en: Form colors
hu_HU: Űrlap színei

en: Forms
hu_HU: Űrlapok

en: Fourth
hu_HU: Negyedik

en: Fourth {day}
hu_HU: Negyedik {day}

en: Free
hu_HU: Szabad

en: Fri
hu_HU: Péntek

en: Friday
hu_HU: Péntek

en: From
hu_HU: Ettől:

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
hu_HU: A front-end booking catalog egy shortcode, ami szolgáltatásait katalógus formájában jeleníti meg.

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
hu_HU: A front-end booking catalog egy shortcode, ami szolgáltatásait katalógus formájában jeleníti meg.

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
hu_HU: A front-end booking keresés egy shortcode, amely lehetővé teszi ügyfelei számára, hogy néhány szűrő használatával megtalálják az igényeiknek legjobban megfelelő idősávot és szolgáltatást.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
hu_HU: A front-end ügyfélpanel egy shortcode, amit ügyfelei számára lehetővé teszi foglalásaik és profiladataik kezelését.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
hu_HU: A Front-end Employee Panel egy rövid kód, amely lehetővé teszi alkalmazottai számára, hogy kezeljék foglalásaikat, munkaidejüket, szabadnapjaikat, kijelölt szolgáltatásaikat és profiladataikat.

en: Front-end customer panel
hu_HU: Elsődleges ügyfélpanel

en: Front-end employee panel
hu_HU: Front-end alkalmazotti panel

en: Frontend & Backend
hu_HU: Frontend és backend

en: Full
hu_HU: Foglalást végző ügyfél (teljes név, e-mail, telefonszám)

en: Full events
hu_HU: Teljes események

en: Fully booked
hu_HU: Teljesen lefoglalva

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
hu_HU: A GSM (standard latin) szegmensek 160 karaktert tartalmaznak, míg az UCS-2 (nem GSM – cirill, emoji, nem szabványos szimbólumok) 70 karaktert tartalmaznak, stb.

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: Gender
hu_HU: Nem

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
hu_HU: A nemet „férfi” vagy „nő”ként kell megadni.

en: General
hu_HU: Általános

en: Generate
hu_HU: Általános

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
hu_HU: Automatikusan generáljon számlákat a foglalásokhoz, hogy egyszerűsítse a fizetéseket és javítsa az ügyfelek élményét.

en: Generate payment links
hu_HU: Fizetési linkek generálása

en: Get in Touch
hu_HU: Vegye fel velünk a kapcsolatot

en: Get in touch
hu_HU: Vegye fel velünk a kapcsolatot

en: Global Settings
hu_HU: Globális beállítások

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
hu_HU: A globális beállítások csak az Eseménynaptár és a Foglalás keresése űrlapokra vonatkoznak. Más foglalási űrlapok testreszabásához használja a jobb oldalon található beállításokat.

en: Go Back
hu_HU: Vissza

en: Go back
hu_HU: Vissza

en: Go to Catalog form
hu_HU: Ugrás a Katalógus űrlapra

en: Go to Custom Fields
hu_HU: Ugrás az Egyéni mezőkhez

en: Go to Notifications
hu_HU: Ugrás az Értesítésekhez

en: Go to Step-by-step form
hu_HU: Ugrás a lépésről lépésre űrlapra

en: Google/Outlook location
hu_HU: Google/Outlook hely

en: Google Analytics setup
hu_HU: Google Analytics beállítás

en: Google Calendar
hu_HU: Google Naptár

en: Google Calendar & Google Meet
hu_HU: Google Naptár és Google Meet

en: Google Calendar setup
hu_HU: Google Naptár beállítása

en: Google Map API key
hu_HU: Google Map API kulcs

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
hu_HU: A Google Maps betöltése nem sikerült. Ellenőrizze az API-kulcsát és a korlátozásokat.

en: Google Meet Link
hu_HU: Google Meet link

en: Google Meet join link
hu_HU: Google Meet csatlakozási link

en: Google Meet setup
hu_HU: Google Meet beállítás

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
hu_HU: Google reCAPTCHA v2 titkos kulcs

en: Google reCAPTCHA v2 site key
hu_HU: Google reCAPTCHA v2 webhelykulcs

en: Google social login
hu_HU: Google közösségi bejelentkezés

en: Green
hu_HU: Zöld

en: Grid view
hu_HU: Rács nézet

en: Group Ticket
hu_HU: Csoportos jegy

en: Group appointment details
hu_HU: Csoportos találkozó

en: Group booking
hu_HU: Csoportos foglalás

en: Group booking export format
hu_HU: Csoportos foglalás export formátum

en: Group event details
hu_HU: Esemény részletei

en: Group ticket has already been scanned
hu_HU: A szolgáltatást elmentettük

en: Grow your team with unlimited employee management
hu_HU: Növelje csapatát korlátlan alkalmazotti menedzsmenttel

en: Gyms
hu_HU: Edzőtermek

en: HTML Mode
hu_HU: HTML mód

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
hu_HU: A módok közötti váltáskor a HTML formázás felülírható egyszerű szövegformázással.

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Header Image URL
hu_HU: Fejléc kép URL

en: Heading
hu_HU: Fejléc

en: Heading Text Color
hu_HU: Szövegszín

en: Heading content
hu_HU: Fejléc tartalom

en: Heading title
hu_HU: Cím

en: Healthcare
hu_HU: Egészségügy

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
hu_HU: Itt összekapcsolhatja személyes Apple naptárát,<br/>így a foglalás ütemezését követően,<br/>az automatikusan hozzáadódik a választott naptárához.

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
hu_HU: Itt kijelölheti magát a Google/Outlook esemény szervezőjének.<br> Ellenkező esetben a személyzet tagjaként lesz kijelölve, és vendégként lesz hozzáadva az eseményhez.

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
hu_HU: Itt tudja a WooCommerce integrációs terméket kiválasztani.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
hu_HU: Itt összekapcsolhatja az alkalmazottakat az Apple Naptárral (<br/>), így a foglalás ütemezését követően az automatikusan hozzáadódik az alkalmazott naptárához (<br/>).

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
hu_HU: Itt összekapcsolhatja az alkalmazottat az Outlook Naptárral,<br/>így a találkozó ütemezését követően az automatikusan hozzáadódik az alkalmazott naptárához,<br/>.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
hu_HU: Itt megadhatja azokat a nyelveket, amelyeket a pluginban szeretne használni a dinamikus karakterláncok (nevek, leírások, értesítések) fordításához.

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
hu_HU: Itt tudja a WooCommerce integrációs terméket kiválasztani.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
hu_HU: Itt megadhat további e-mail címeket, amelyekre az összes értesítés elküldésre kerül. Cím hozzáadásához kattintson az Enter gombra.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
hu_HU: Itt megadhat további telefonszámokat, amelyekre az összes SMS-üzenet elküldésre kerül. Szám hozzáadásához kattintson az Enter gombra.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
hu_HU: Itt választhatja ki a Zoom felhasználót,<br/>hogy miután időzítette a találkozót<br/>automatikusan létrejöjjön a Zoom meeting.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
hu_HU: Hé, vannak speciális csomagok ehhez a szolgáltatáshoz, nézd meg őket!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
hu_HU: %employee_full_name%, köszönöm! %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
hu_HU: <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Köszönöm, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
hu_HU: Rejtett

en: Hide
hu_HU: Elrejt

en: Hide Employee Profile
hu_HU: Alkalmazotti profil elrejtése

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
hu_HU: Elrejtse a WooCommerce kosarat, ha az ár 0

en: Hide coupon
hu_HU: Kupon elrejtése

en: Hide employee
hu_HU: Alkalmazott elrejtése

en: Hide event
hu_HU: Esemény elrejtése

en: Hide location
hu_HU: Elrejtés helye

en: Hide locked features
hu_HU: Zárt funkciók elrejtése

en: Hide package
hu_HU: Csomag elrejtése

en: Hide resource
hu_HU: Erőforrás elrejtése

en: Hide service
hu_HU: Szolgáltatás elrejtése

en: Hide tax
hu_HU: Adó elrejtése

en: Hide tips & suggestions
hu_HU: Tippek és javaslatok elrejtése

en: Higher price background
hu_HU: Magasabb ár háttér

en: Higher price text
hu_HU: Magasabb ár szöveg

en: Highest price
hu_HU: Esemény ára

en: Host link
hu_HU: Hoszt link

en: Hosted by:
hu_HU: Tárhelyszolgáltató:

en: Hour
hu_HU: Óra

en: Hours
hu_HU: Munkaórák & Szabadnapok

en: How many attendees do you want to book event for?
hu_HU: Hány résztvevő számára szeretne rendezvényt foglalni?

en: How many people are coming?
hu_HU: Hányan jönnek?

en: How to
hu_HU: Hogyan

en: How to get your
hu_HU: Hogyan szerezheti meg

en: How will you use Amelia?
hu_HU: Hogyan fogja használni az Ameliát?

en: ID
hu_HU: Alfanumerikus küldőazonosító módosítása

en: ID Desc
hu_HU: ID Leírás

en: I want to pay full amount
hu_HU: A teljes összeget szeretném kifizetni.

en: Id
hu_HU: Alfanumerikus küldőazonosító módosítása

en: Identify country code by user's IP address
hu_HU: Országkód azonosítása IP cím alapján

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
hu_HU: Ha az összes fizetési mód le van tiltva a szolgáltatáson/eseményen, akkor az alapértelmezett fizetési mód kerül alkalmazásra.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
hu_HU: Ha ez a beállítás ki van kapcsolva, akkor a foglalásnak meg kell felelnie a minimális kapacitásnak, és az időintervallum az első foglalás után bezárul.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
hu_HU: Ha ez a funkció ki van kapcsolva, az ár változatlan marad, függetlenül attól, hogy hány fő vesz részt a csoportos időpontban.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
hu_HU: Ha engedélyezve van, az ügyfelek a maximális kapacitás elérése után is foglalhatnak „Függőben” státusszal.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
hu_HU: Ha engedélyezve van, az ügyfelek az e-mailes értesítésben található linkre kattintva vagy az ügyfélpanelen keresztül teljesíthetik fizetésüket.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
hu_HU: Ha engedélyezve van, az alapértelmezett értesítés nem kerül elküldésre a kiválasztott eseményekre vonatkozóan.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
hu_HU: Ha engedélyezve van, az alapértelmezett értesítés nem kerül elküldésre a kiválasztott szolgáltatások esetében.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
hu_HU: Ha érvénytelen, a többi érték kihagyásra kerül és nem kerül importálásra.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
hu_HU: Ha üresen hagyja, a mellékletek a WordPress alapértelmezett feltöltési mappájába kerülnek.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
hu_HU: Ha több ügyfélnek is ugyanaz az e-mail címe, csak az első kerül importálásra.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
hu_HU: Ha ez az opció le van tiltva, az elem csak a háttérrendszerből foglalható.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
hu_HU: Amennyiben ki van kapcsolva, a foglalást csak a back-endről lehet elvégezni.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
hu_HU: Ha ez az opció nincs bejelölve, a plugin a foglalás lezárásának időpontját ( <br> ) az első eseményhez kiválasztott időpont alapján számítja ki.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
hu_HU: Ha ez az opció nincs bejelölve, a plugin a foglalás megnyitásának időpontját ( <br> ) az első eseményhez kiválasztott időpont alapján számítja ki.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
hu_HU: Ha ez az opció nincs bejelölve, a plugin az első eseményhez beállított idő alapján számítja ki a foglalás zárási idejét.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
hu_HU: Ha ez az opció nincs bejelölve, a plugin az első eseményhez beállított idő alapján számítja ki a foglalás nyitási idejét.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
hu_HU: Ha olyan országban tartózkodik, ahol áfa vagy GST alkalmazandó, a tranzakcióhoz hozzáadódik az alkalmazandó adó.

en: If you are the admin of this page, see how to
hu_HU: Ha Ön ennek az oldalnak az adminisztrátora, olvassa el, hogyan kell

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
hu_HU: Amennyiben kikapcsolja ezt az opciót, ügyfelei használni tudják az ügyfélpanelt egy linkkel, amit az e-mailcímükre küld a rendszer.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
hu_HU: Ha engedélyezi ezt az opciót, az adminisztrátor bármikor tud időpontot foglalni (a munkaidő, a különleges napok és az összes alkalmazott szabadnapjai figyelmen kívül maradnak).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
hu_HU: Ha engedélyezi ezt az opciót, az adminisztrátor más időpontra vagy egy másik időpont alatt is tud időpontot foglalni.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
hu_HU: Ha engedélyezi ezt az opciót, akkor minden alkalommal, amikor egy új ügyfél időpontot foglal, megkapja az Amelia Customer felhasználói szerepkört és automatikus e-mailt a bejelentkezési adatokkal.

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image Color
hu_HU: Kép színe

en: Image thumbs
hu_HU: Képek miniatűrjei

en: Import Failed
hu_HU: Importálás sikertelen

en: Import Partially Successful
hu_HU: Importálás részben sikeres

en: Import Rules
hu_HU: Importálási szabályok

en: Import successful
hu_HU: Importálás sikeres

en: Importing customers
hu_HU: Ügyfelek importálása

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
hu_HU: Növelje a pontosságot és a professzionalizmust az egységes, világosan formázott számlázással

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
hu_HU: Javítsa az ügyfelek választási lehetőségeit azzal, hogy lehetővé teszi számukra, hogy a számukra legmegfelelőbb alkalmazottat foglalják le.

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
hu_HU: Növelje az ügyfelek kényelmét azáltal, hogy előre látható, könnyen lefoglalható ismétlődő lehetőségeket kínál.

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
hu_HU: Javítsa az ügyfélélményt azzal, hogy a kliensek kiválaszthatják a számukra legmegfelelőbb helyszínt.

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
hu_HU: A teljes időpont-adatok azonnali elérhetősége révén javul a jelentések pontossága.

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
hu_HU: Jobb ügyfélmegtartás, mivel az ügyfelek visszatérnek, hogy felhasználják csomagjukban megmaradt üléseiket.

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
hu_HU: Az Amelia-ban a „szolgáltatás” egy adott típusú időpont, amelyet vállalkozása kínál ügyfeleinek – például konzultációk, kezelések vagy tanfolyamok –, és amely teljes mértékben testreszabható saját nevével, időtartamával, árával, kapacitásával, elérhetőségével és extrákkal, valamint online lefoglalható a kijelölt alkalmazottakkal.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
hu_HU: Az Amelia-ban az alkalmazott olyan csapattag, aki szolgáltatásokat nyújt vagy rendezvényeket szervez, saját ütemtervvel, munkaidővel és kijelölt feladatokkal.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
hu_HU: Az Amelia rendszerben az esemény egy foglalás típusú ajánlat, amelyet csoportos tevékenységekhez vagy többnapos rendezvényekhez terveztek – például workshopokhoz, konferenciákhoz, túrákhoz vagy képzési sorozatokhoz –, és amelynek saját ütemterve, kapacitása, árstruktúrája és kijelölt személyzete lehet.

en: In Package
hu_HU: Átlagos foglalásszám

en: In package
hu_HU: A csomagban

en: Incl. VAT
hu_HU: ÁFA-val együtt

en: Include Taxes
hu_HU: Adók beépítése

en: Include buffer time in calendar events
hu_HU: A naptári eseményekbe beépített pufferidő

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
hu_HU: A pufferidőt is figyelembe veszi a slot számításakor. Ha ez a funkció ki van kapcsolva, a slotok csak a szolgáltatás időtartamán alapulnak.

en: Include in invoice
hu_HU: Számlába felvenni

en: Include service buffer time in time slots
hu_HU: Szolgáltatási pufferidőt is vegyen figyelembe az időrésekben

en: Incorrect email or password
hu_HU: Helytelen e-mail vagy jelszó

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
hu_HU: Növelje a konverziókat azáltal, hogy vonzó, időkorlátozott ajánlatokkal motiválja az ügyfeleket.

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
hu_HU: Növelje bevételeit azáltal, hogy ösztönzi ügyfeleit további szolgáltatások vagy termékek vásárlására.

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
hu_HU: Növelje az értékesítési volumenet azzal, hogy ösztönzi az ügyfeleket, hogy egyszerre több időpontot foglaljanak le.

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
hu_HU: Megmutatja az új és visszatérő ügyfelek számát<br/>a kiválasztott dátumsávban.

en: Industries
hu_HU: Iparágak

en: Info text
hu_HU: Információs szöveg

en: Initial end date & time of the event
hu_HU: Az esemény kezdeti végdátuma és -ideje

en: Initial end date of the event
hu_HU: Az esemény kezdeti végdátuma

en: Initial end time of the event
hu_HU: Az esemény kezdeti befejezési ideje

en: Initial start date & time of the event
hu_HU: Az esemény kezdő dátuma és időpontja

en: Initial start time of the event
hu_HU: Az esemény kezdeti kezdési ideje

en: Input Color
hu_HU: Bemeneti szín

en: Input Text Color
hu_HU: Bemeneti szöveg színe

en: Input field
hu_HU: Beviteli mező

en: Input fields
hu_HU: Beviteli mezők

en: Insert Amelia Booking Shortcode
hu_HU: Írja be az Amelia Booking Shortcode-ot

en: Insert pending appointments
hu_HU: Függőben lévő találkozók beszúrása

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
hu_HU: Integrálja a WooCommerce-szel a fejlett e-kereskedelmi funkciók engedélyezéséhez.

en: Integrations
hu_HU: Integrációk

en: Interested in unlocking this feature?
hu_HU: Érdekel ez a funkció?

en: Invalid Stripe secret key.
hu_HU: Érvénytelen Stripe titkos kulcs.

en: Invisible reCAPTCHA badge
hu_HU: Láthatatlan reCAPTCHA jelvény

en: Invoice
hu_HU: Számla

en: Invoice #
hu_HU: Számla száma

en: Invoice #{count}
hu_HU: Számla száma{count}

en: Invoice Format
hu_HU: Szolgáltatás Időtartama

en: Invoice Number Asc
hu_HU: Számlaszám Asc

en: Invoice Number Desc
hu_HU: Számlaszám Leírás

en: Invoice date
hu_HU: Számla dátuma

en: Invoice details
hu_HU: Számlaadatok

en: Invoice has been sent.
hu_HU: A számla elküldésre került.

en: Invoice not found.
hu_HU: Számla nem található.

en: Invoice total
hu_HU: Számla összege

en: Invoices
hu_HU: Számlák

en: Invoices setup
hu_HU: Számlák beállítása

en: Issued
hu_HU: Kibocsátva

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
hu_HU: Úgy tűnik, ez az első alkalom, hogy itt jársz, ezért nézzünk át néhány egyszerű lépést, hogy elindulhass.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy jelenleg nincs elérhető vagy látható szolgáltatás hozzárendelve a csomagokhoz.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy jelenleg nincsenek létrehozott alkalmazottak vagy szolgáltatások, vagy nincsenek alkalmazottak hozzárendelve a szolgáltatáshoz.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
hu_HU: Úgy tűnik, hogy az Envato API jelenleg foglalt (kérjük, próbálkozzon újra), vagy nincs érvényes Amelia-vásárlása.

en: Item
hu_HU: Tétel

en: Item status
hu_HU: Tétel állapota

en: Join
hu_HU: Csatlakozás

en: Join Google Meeting
hu_HU: Csatlakozzon a Google Meetinghez

en: Join Space
hu_HU: Csatlakozz a Space-hez

en: Join With Microsoft Teams
hu_HU: Csatlakozzon a Microsoft Teamshez

en: Join Zoom
hu_HU: Csatlakozz a Zoomhoz

en: Join Zoom Meeting
hu_HU: Belépés Zoom meetingre

en: Join link
hu_HU: Csatlakozási link

en: Join waiting list
hu_HU: Csatlakozz a várólistához

en: Join with Google Meet
hu_HU: Csatlakozz a Google Meethez

en: Join with Microsoft Teams
hu_HU: Csatlakozzon a Microsoft Teamshez

en: Keep Individual
hu_HU: Egyénileg kezelni

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
hu_HU: Tájékoztassa ügyfeleit és alkalmazottait a WhatsAppon keresztül közvetlenül elküldött találkozó- és eseményértesítésekkel – válasszon előre megadott üzeneteket, vagy személyre szabhatja saját üzeneteit.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
hu_HU: Tartsa mindenkit a pályán a beütemezett emlékeztetőket használva, amelyek csökkentik a távolmaradásokat és a zavart.

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
hu_HU: A műveletek összehangolása az egységes beállításokkal, a rendelkezésre állással és az erőforrás-vezérléssel

en: Keep slot available after first booking
hu_HU: Az első foglalás után tartsa szabadon a helyet

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
hu_HU: Tartsa adatait rendezett és értelmes formában strukturált mezőkkel, amelyek egységesítik az összegyűjtött információkat.

en: Label
hu_HU: Címke

en: Label name
hu_HU: Címke neve

en: Labels
hu_HU: Címkék

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Languages
hu_HU: Nyelvek

en: Last
hu_HU: Vezetéknév

en: Last Booking Asc
hu_HU: Utolsó foglalás Asc

en: Last Booking Desc
hu_HU: Utolsó foglalás leírása

en: Last Name:
hu_HU: Vezetéknév:

en: Last booking
hu_HU: Utolsó foglalás

en: Last name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last on {date}
hu_HU: Utolsó {date}

en: Latitude
hu_HU: Szélességi kör

en: Layout
hu_HU: Elrendezés

en: Layout & Inputs
hu_HU: Elrendezés és bevitelek

en: Layout and labels options
hu_HU: Elrendezés és címkék beállításai

en: Learn More
hu_HU: További információk

en: Learn more
hu_HU: Továbbiak megtekintése

en: Left to pay
hu_HU: Fizetendő összeg

en: Less options
hu_HU: Kevesebb opció

en: Lesson Space
hu_HU: Tanulási tér

en: Lesson Space API key
hu_HU: Lesson Space API kulcs

en: Lesson Space Link
hu_HU: Leckehely Link

en: Lesson Space Links
hu_HU: Leckehely linkek

en: Lesson Space link
hu_HU: Lecke tér link

en: Lesson Space link to join space
hu_HU: Lecke Tér link a térhez való csatlakozáshoz

en: Lesson Space setup
hu_HU: Lecke Tér beállítása

en: Light Theme
hu_HU: Világos téma

en: Limit additional people
hu_HU: További személyek korlátozása

en: Limit appointments per customer
hu_HU: Találkozó ára

en: Limit appointments per employee
hu_HU: Találkozó ára

en: Limit events per customer
hu_HU: Ügyfelekénti események korlátozása

en: Limit package purchases per customer
hu_HU: Korlátozza az egy ügyfél által vásárolható csomagok számát

en: Limit per customer
hu_HU: Ügyfélkénti korlát

en: Limit the additional number of people
hu_HU: Korlátozza a további személyek számát

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
hu_HU: Korlátozza az egy ügyfél által a foglalás során hozzáadható személyek számát.

en: Link copied to clipboard.
hu_HU: A linket a vágólapra másoltuk.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
hu_HU: Kössd össze ezt az ügyfelet egy WordPress-felhasználóval, hogy be tudjon jelentkezni és megtekintse a találkozóit Amelia háttérrendszerében.

en: Linked
hu_HU: Linkelt

en: List
hu_HU: Lista

en: List (default)
hu_HU: Lista (alapértelmezett)

en: List layout
hu_HU: Lista elrendezése

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
hu_HU: A találkozóid listája megváltozott. Nézd át még egyszer, majd kattints a Mentés gombra a folytatáshoz.

en: List view
hu_HU: Lista nézet

en: Live API key
hu_HU: Élő API kulcs

en: Live client ID
hu_HU: Élő ügyfélazonosító

en: Live key ID
hu_HU: Élő kulcsazonosító

en: Live key secret
hu_HU: Élő kulcs titka

en: Live publishable key
hu_HU: Élő közzétehető kulcs

en: Live secret
hu_HU: Élő titok

en: Live secret key
hu_HU: Élő titkos kulcs

en: Load booking form manually
hu_HU: Foglalási űrlap manuális betöltése

en: Load page
hu_HU: Oldal betöltése

en: Loading...
hu_HU: Betöltés folyamatban...

en: Local Time
hu_HU: Helyi idő:

en: Local Time:
hu_HU: Helyi idő:

en: Local time
hu_HU: Helyi idő

en: Location
hu_HU: Helyszín

en: Location:
hu_HU: Helyszín:

en: Location 1
hu_HU: Hely 1

en: Location ID
hu_HU: Helyazonosító

en: Location Input Field
hu_HU: Helyszín megnevezése

en: Location Selection
hu_HU: Helyszín leírása

en: Location WP Hooks
hu_HU: Hely WP Hooks

en: Location address
hu_HU: Helyszín címe

en: Location description
hu_HU: Helyszín leírása

en: Location details
hu_HU: Helyadatok

en: Location filter
hu_HU: Hely szűrő

en: Location has been added.
hu_HU: A helyszín hozzáadva.

en: Location has been deleted.
hu_HU: A helyszín törölve lett.

en: Location has been hidden.
hu_HU: A helyszín el lett rejtve.

en: Location has been updated.
hu_HU: A helyszín frissült.

en: Location information
hu_HU: Helyszín leírása

en: Location is now visible.
hu_HU: A helyszín most már látható.

en: Location latitude
hu_HU: Hely szélességi foka

en: Location longitude
hu_HU: Hely hosszúsági koordinátája

en: Location name
hu_HU: Helyszín megnevezése

en: Location phone
hu_HU: Helyszín telefonszáma

en: Location selection
hu_HU: Hely kiválasztása

en: Locations
hu_HU: Helyszínek

en: Locations must be active and have card processing enabled
hu_HU: A helyszíneknek aktívnak kell lenniük, és engedélyezni kell a kártyafeldolgozást.

en: Locations setup
hu_HU: Helyek beállítása

en: Log In
hu_HU: Bejelentkezés

en: Log out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Login
hu_HU: Belépés

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Longitude
hu_HU: Hosszúsági kör

en: Lower price background
hu_HU: Alacsonyabb ár háttér

en: Lower price text
hu_HU: Alacsonyabb ár szöveg

en: Lowest price
hu_HU: Esemény ára

en: Mail service
hu_HU: E-mail szolgáltatás

en: Mailchimp List
hu_HU: Mailchimp lista

en: Mailchimp setup
hu_HU: Mailchimp beállítás

en: Mailgun API Key
hu_HU: Mailgun API kulcs

en: Mailgun Domain
hu_HU: Mailgun domén

en: Main category button
hu_HU: Fő kategória gomb

en: Main content
hu_HU: Fő tartalom

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
hu_HU: Állítson be következetes ütemezést testreszabható gyakorisággal és mintákkal

en: Make extra mandatory
hu_HU: Tegye kötelezővé az extra

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
hu_HU: Győződjön meg arról, hogy a megfelelő WhatsApp hitelesítő adatokat használja.

en: Male
hu_HU: Férfi

en: Manage badges
hu_HU: Jelvények kezelése

en: Manage bookings
hu_HU: Foglalások kezelése

en: Manage company days off
hu_HU: A vállalat szabadnapjainak kezelése

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
hu_HU: Hatékonyan kezelheti az eseménylemondásokat azáltal, hogy lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy várólistákra iratkozzanak fel, és manuálisan töltse be a megüresedett helyeket.

en: Manage languages
hu_HU: Nyelvek kezelése

en: Manage personal schedule
hu_HU: Személyes ütemterv kezelése

en: Manage shared resources with ease
hu_HU: A megosztott erőforrások egyszerű kezelése

en: Managing assigned services
hu_HU: A hozzárendelt szolgáltatások kezelése

en: Managing packages
hu_HU: Csomagok kezelése

en: Mandatory Field:
hu_HU: A telefonszámot kötelező mezőként állítsa be

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
hu_HU: Rendelje hozzá a WordPress felhasználót ehhez az alkalmazotthoz, hogy hozzáférést kapjon a plugin háttérrendszerében a saját időpontjaihoz.

en: Max. Capacity
hu_HU: Max. kapacitás

en: Max Capacity Asc
hu_HU: Maximális kapacitás Asc

en: Max Capacity Desc
hu_HU: Maximális kapacitás leírása

en: Maximum Quantity:
hu_HU: Maximális mennyiség:

en: Maximum allowed spots
hu_HU: Maximálisan megengedett férőhelyek

en: Maximum bookings allowed
hu_HU: Megengedett maximális foglalások száma

en: Maximum bookings reached
hu_HU: Elérte a maximális kapacitást

en: Maximum capacity
hu_HU: Maximális kapacitás

en: Maximum capacity is reached
hu_HU: Elérte a maximális kapacitást

en: Maximum number of events returned
hu_HU: Visszaküldött események maximális száma

en: Maximum number of places is
hu_HU: A maximális helyek száma

en: Maximum quantity
hu_HU: Maximális mennyiség

en: Maximum spots
hu_HU: Maximális helyek száma

en: Maximum usage per customer
hu_HU: Maximális felhasználás ügyfélként

en: Measurement ID
hu_HU: Fizetési ID

en: Meeting agenda
hu_HU: A találkozó napirendje

en: Meeting title
hu_HU: A találkozó címe

en: Menu
hu_HU: Menü

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Message content
hu_HU: Üzenet tartalma

en: Message template
hu_HU: Üzenetsablon

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
hu_HU: A WhatsApp-on keresztül elküldött üzenetekre nem lehet válaszolni, ezért javasoljuk az „Automatikus válasz” üzenet beállítását.

en: Meta Pixel setup
hu_HU: Meta Pixel beállítás

en: Method
hu_HU: Mód

en: Microsoft Teams Link
hu_HU: Microsoft Teams link

en: Microsoft Teams join link
hu_HU: Microsoft Teams csatlakozási link

en: Microsoft Teams setup
hu_HU: Microsoft Teams beállítás

en: Min. Capacity
hu_HU: Minimális kapacitás

en: Minimum bookings required
hu_HU: Minimális foglalások szükségesek

en: Minimum capacity
hu_HU: Minimális kapacitás

en: Minimum number of attendees
hu_HU: Minimális résztvevői létszám

en: Minimum number of bookings
hu_HU: Minimális foglalások száma

en: Minimum number of required extras
hu_HU: A szükséges extrák minimális száma

en: Minimum of attendees
hu_HU: Minimális résztvevői létszám

en: Minimum of bookings
hu_HU: Minimális foglalások

en: Minimum required extras
hu_HU: Minimálisan szükséges extrák

en: Minimum required extras:
hu_HU: Minimálisan szükséges extrák:

en: Minimum time required before booking
hu_HU: Minimálisan szükséges idő foglalás előtt

en: Minimum time required before canceling
hu_HU: A lemondás előtt szükséges minimális idő

en: Minimum time required before rescheduling
hu_HU: Az újratervezéshez szükséges minimális idő

en: Minutes
hu_HU: Jegyzőkönyv

en: Missing required fields:
hu_HU: Hiányzó kötelező mezők:

en: Mobile menu
hu_HU: Mobil menü

en: Mollie payment link
hu_HU: Mollie fizetési link

en: Mon
hu_HU: Hétfő

en: Monday
hu_HU: Hétfő

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Monthly
hu_HU: Havonta

en: Months
hu_HU: Hónap

en: More Features Zero Limits
hu_HU: További funkciók Nulla korlát

en: More options
hu_HU: További lehetőségek

en: Multiple
hu_HU: Többszörös

en: Multiple Emails
hu_HU: Több e-mail

en: Multiple Locations
hu_HU: Több helyszín

en: Multiple locations
hu_HU: Több hely

en: Multiple packages purchased.
hu_HU: Több csomag vásárlása.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
hu_HU: Szorozza meg a befizetés összegét az egy foglalásban szereplő személyek számával.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
hu_HU: Szorozza meg a befizetés összegét az egy foglalásban szereplő személyek számával.

en: Multiply deposit by number of people
hu_HU: A betétet szorozzuk meg a személyek számával

en: Multiply price by number of people
hu_HU: Szorozza meg az árat a személyek számával

en: My Profile
hu_HU: Saját profilom

en: My profile
hu_HU: A profilom

en: Name
hu_HU: Név

en: Name:
hu_HU: Név:

en: Name Asc
hu_HU: Név Asc

en: Name Ascending
hu_HU: Név szerint, növekvő

en: Name Desc
hu_HU: Név Leírás

en: Name Descending
hu_HU: Név szerint, csökkenő

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
hu_HU: A találkozókhoz létrehozandó hely (szoba) neve. Használhat helyőrzőket az Értesítések oldalon. Ha üresen hagyja, a hely a találkozó azonosítója után kap nevet.

en: Need additional fields?
hu_HU: További mezők szükségesek?

en: Need help?
hu_HU: Segítségre van szüksége?

en: Need to update your company's days off?
hu_HU: Frissíteni kell a vállalat szabadnapjait?

en: New
hu_HU: Új

en: New Appointment
hu_HU: Új találkozó

en: New Attendee
hu_HU: Új résztvevő

en: New Customer
hu_HU: Új ügyfél

en: New Event
hu_HU: Új esemény

en: New Location
hu_HU: Új helyszín

en: New Password
hu_HU: Új jelszó

en: New Space
hu_HU: Új szolgáltatás

en: New Update
hu_HU: Új frissítés

en: New appointment
hu_HU: Új találkozó

en: New category
hu_HU: Új kategória

en: New coupon
hu_HU: Új kupon

en: New customer
hu_HU: Új ügyfél

en: New employee
hu_HU: Új alkalmazott

en: New event
hu_HU: Új esemény

en: New event booking
hu_HU: Új eseményfoglalás

en: New language
hu_HU: Új nyelv

en: New package
hu_HU: Új csomag

en: New package booking
hu_HU: Új csomag foglalás

en: New password
hu_HU: Új jelszó

en: New resource
hu_HU: Új erőforrás

en: New service
hu_HU: Új szolgáltatás

en: New tax
hu_HU: Új adó

en: Next
hu_HU: Következő

en: Next Service
hu_HU: Következő szolgáltatás

en: Next day reminder
hu_HU: Következő napi emlékeztető

en: No
hu_HU: Nem

en: No, just this one
hu_HU: Nem, csak ezt

en: No-show tag
hu_HU: No-show címke

en: No Employees Assigned to This Location
hu_HU: Nincs alkalmazott hozzárendelve ehhez a helyszínhez

en: No Packages
hu_HU: Nincs csomag

en: No Show
hu_HU: Nem jelenik meg

en: No Show (1)
hu_HU: Nem jelenik meg (1)

en: No Show (2)
hu_HU: Nem jelenik meg (2)

en: No Tags. Create a new one.
hu_HU: Nincs címke. Hozzon létre egy újat.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
hu_HU: Nincs elérhető WordPress-felhasználó Amelia ügyfél szerepkörrel.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
hu_HU: Nincs elérhető WordPress-felhasználó Amelia Employee szerepkörrel.

en: No appointments found
hu_HU: Nincs találat

en: No appointments yet
hu_HU: Még nincs időpont

en: No attendees found
hu_HU: Nincs résztvevő

en: No booked appointments
hu_HU: Nincs lefoglalt időpont

en: No bookings found
hu_HU: Nincs találat

en: No camera found on this device.
hu_HU: Nincs kamera ezen az eszközön.

en: No coupons yet
hu_HU: Még nincs kupon

en: No custom fields yet
hu_HU: Még nincsenek egyéni mezők

en: No customers were imported to your customer list.
hu_HU: Nincs ügyfél importálva az ügyféllistájába.

en: No customers yet
hu_HU: Még nincs ügyfél

en: No employees yet
hu_HU: Még nincsenek alkalmazottak

en: No event bookings yet
hu_HU: Még nincs eseményfoglalás

en: No events found
hu_HU: Nincs esemény található

en: No events yet
hu_HU: Még nincs esemény

en: No extras yet
hu_HU: Még nincsenek extrák

en: No invoices yet
hu_HU: Még nincs számla

en: No limit per customer
hu_HU: Nincs korlátozás ügyfélként

en: No locations yet
hu_HU: Még nincs helyszín

en: No matching data
hu_HU: Nincs megfelelő adat

en: No package bookings yet
hu_HU: Még nincs csomagfoglalás

en: No packages found
hu_HU: Nincs csomag található

en: No packages yet
hu_HU: Még nincs csomag

en: No resources yet
hu_HU: Még nincsenek források

en: No results
hu_HU: eredmények

en: No results found
hu_HU: Nincs találat

en: No results found...
hu_HU: Nincs találat...

en: No results found for
hu_HU: Nincs találat

en: No services or employees available
hu_HU: Nincs elérhető szolgáltatás vagy alkalmazott

en: No services yet
hu_HU: Még nincs szolgáltatás

en: No spots left
hu_HU: Nincs több hely

en: No taxes yet
hu_HU: Még nincs adó

en: No top trends
hu_HU: Nincs legnépszerűbb trend

en: No transactions yet
hu_HU: Még nincs tranzakció

en: No upcoming events
hu_HU: Nincs közelgő esemény

en: No usage limit
hu_HU: Nincs használati korlátozás

en: Not available
hu_HU: Nem elérhető

en: Not connected
hu_HU: Nincs kapcsolat

en: Not match to your current password
hu_HU: Adja meg a jelenlegi jelszót

en: Note
hu_HU: Megjegyzés

en: Note (Internal)
hu_HU: Megjegyzés (belső)

en: Note (internal)
hu_HU: Megjegyzés (belső)

en: Notice: Please select at least one panel.
hu_HU: Figyelem: Kérjük, válasszon ki legalább egy panelt.

en: Notification
hu_HU: Értesítés

en: Notification Language
hu_HU: Értesítés

en: Notification Placeholder
hu_HU: Értesítési helykitöltő

en: Notification has been deleted.
hu_HU: Az értesítés törölve lett.

en: Notification has been saved.
hu_HU: Az értesítés elmentésre került.

en: Notification has not been saved.
hu_HU: Az értesítés nem lett elmentve.

en: Notification interval
hu_HU: Értesítési intervallum

en: Notification language
hu_HU: Értesítési nyelv

en: Notification name
hu_HU: Értesítés neve

en: Notification settings
hu_HU: Értesítési beállítások

en: Notification status has been updated.
hu_HU: Az értesítési állapot frissült.

en: Notification status has not been updated.
hu_HU: Az értesítési állapot nem lett frissítve.

en: Notification template
hu_HU: Értesítési sablon

en: Notification type
hu_HU: Értesítés típusa

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Notifications in Amelia
hu_HU: Értesítések az Amelia-ban

en: Notify attendees by email when event information is updated.
hu_HU: Értesítse a résztvevőket e-mailben, ha az esemény információi frissülnek.

en: Notify selected employees about empty package purchases
hu_HU: Értesítsd a kiválasztott alkalmazottakat az üres csomagok vásárlásáról

en: Notify the attendee(s)
hu_HU: Ügyfél/ügyfelek értesítése

en: Notify the attendees
hu_HU: Értesítse a résztvevőket

en: Notify the customer(s)
hu_HU: Ügyfél/ügyfelek értesítése

en: Number of Additional People
hu_HU: További személyek száma

en: Number of Additional People:
hu_HU: További személyek száma:

en: Number of Recurrences:
hu_HU: Ismétlődések száma:

en: Number of Tickets
hu_HU: Jegyek száma

en: Number of adjusted time slots:
hu_HU: További személyek száma:

en: Number of appointments
hu_HU: Találkozók száma

en: Number of appointments required for booking
hu_HU: A foglaláshoz szükséges időpontok száma

en: Number of appointments with applied coupon is
hu_HU: A kuponnal igénybe vett időpontok száma:

en: Number of events
hu_HU: Személyek száma

en: Number of packages
hu_HU: Személyek száma

en: Number of people
hu_HU: Az ár a résztvevők számával beszorzásra kerül

en: Number of people on waiting list
hu_HU: A várólistán szereplő személyek száma

en: Number of people that are coming with you.
hu_HU: A veled utazók száma.

en: Number of recurrences:
hu_HU: Ismétlődések száma:

en: Number of tickets
hu_HU: Jegyek száma

en: Occupancy rate
hu_HU: Foglaltsági arány

en: Occupied
hu_HU: Foglalt

en: Occurrences
hu_HU: Előfordulások

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
hu_HU: Kínáljon tiszta, listán alapuló foglalási élményt egy figyelemfelkeltő dizájnnal. Az ügyfelek könnyedén böngészhetik és foglalhatják az Ön teljes rendezvénykínálatát.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
hu_HU: Kínáljon kedvezményeket vagy ingyenes időpontokat testreszabható kuponokkal.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
hu_HU: Kínáljon többféle időtartamot és árat ehhez a szolgáltatáshoz.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
hu_HU: A foglalási folyamat során kínáljon opcionális vagy kötelező kiegészítőket – értékesítsen további szolgáltatásokat, termékeket vagy élményeket, hogy javítsa a találkozók színvonalát és örömet szerezzen ügyfeleinek.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
hu_HU: Kínáljon szolgáltatásokat többféle időtartammal, hogy az ügyfelek közül választhassanak.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
hu_HU: Kínáljon felár ellenében további szolgáltatásokat vagy előnyöket az extrák segítségével.

en: On
hu_HU: Be

en: On-Site
hu_HU: Helyszíni

en: On-line
hu_HU: Online

en: On-site
hu_HU: Helyszíni

en: On-site payment
hu_HU: Helyszíni fizetés

en: On:
hu_HU: Be:

en: On Break
hu_HU: Szüneten

en: On hold
hu_HU: Felfüggesztve

en: On the same day
hu_HU: Ugyanezen a napon

en: On the same day each month
hu_HU: Minden hónap ugyanazon a napján

en: Once Off
hu_HU: Egyszeri

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
hu_HU: Miután hozzáadta az első kupont, az itt fog megjelenni. Kattintson a fenti + Kupon gombra a kezdéshez.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
hu_HU: Miután hozzáadta az első egyéni mezőt, az itt fog megjelenni. Kattintson az alábbi + Egyéni mező gombra a kezdéshez.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
hu_HU: Miután hozzáadta az első alkalmazottját, az itt fog megjelenni. Kattintson az alábbi + Alkalmazott gombra a kezdéshez.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
hu_HU: Miután hozzáadta az első eseményt, az itt fog megjelenni. Kattintson az alábbi + Esemény gombra a kezdéshez.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
hu_HU: Miután hozzáadta az első extrát, az itt fog megjelenni. Kattintson a fenti + Extra gombra a kezdéshez.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
hu_HU: Miután hozzáadta az első csomagot, az itt fog megjelenni. Kattintson az alábbi + Csomag gombra a kezdéshez.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
hu_HU: Miután hozzáadta az első erőforrást, az itt fog megjelenni. Kattintson az alábbi + Erőforrás gombra a kezdéshez.

en: Once you add your first service, it will appear here.
hu_HU: Miután hozzáadta az első szolgáltatást, az itt fog megjelenni.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
hu_HU: Miután hozzáadta az első adót, az itt fog megjelenni. Kattintson az alábbi + Adó gombra a kezdéshez.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
hu_HU: Miután megkapta a foglalásokat, a találkozói itt jelennek meg. Az alábbi Hozzáadás gombra kattintva is elindíthatja a folyamatot.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
hu_HU: Miután megkapta az eseményfoglalásokat, azok itt jelennek meg. Az alábbi „Esemény lefoglalása” gombra kattintva is elindíthatja a folyamatot.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
hu_HU: A csomagfoglalások beérkezése után azok itt jelennek meg. Az alábbi „Csomag foglalása” gombra kattintva is elindíthatja a folyamatot.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
hu_HU: Miután elkezdi hozzáadni a helyeket, azok itt fognak megjelenni. Az alábbi Hozzáadás gombra kattintva is elindíthatja a folyamatot.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
hu_HU: Amint megkapja a foglalásokat, a számlák itt jelennek meg.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
hu_HU: Amint megkezdődik a foglalások fogadása, a tranzakciók itt jelennek meg.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
hu_HU: Amint megkezdődik a foglalások fogadása, ügyfelei itt jelennek meg. Az alábbi Hozzáadás vagy Importálás gombra kattintva is elindíthatja a folyamatot.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
hu_HU: Egy foglalás több résztvevőt/helyet is tartalmazhat.

en: One spot is equal to one attendee.
hu_HU: Egy hely egy résztvevőnek felel meg.

en: Online meetings
hu_HU: Online találkozók

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
hu_HU: A háttérben csak az alapértelmezett nyelvű sablonok jelennek meg. Ha egy sablon nem létezik az ügyfél nyelvén, akkor az alapértelmezett nyelvű változat kerül elküldésre.

en: Oops...
hu_HU: Hoppá...

en: Open
hu_HU: Megnyit

en: Open Event
hu_HU: Nyitott esemény

en: Open following
hu_HU: Következő megnyitása

en: Opened
hu_HU: Megnyitott

en: Opens at
hu_HU: Megnyitás

en: Opens on
hu_HU: Megnyitja

en: Opens on:
hu_HU: Kezdő dátum:

en: Option {number}
hu_HU: Opció {number}

en: Options
hu_HU: Opciók

en: Options:
hu_HU: Opciók:

en: Or
hu_HU: Vagy

en: Or enter details below
hu_HU: Esemény részletei

en: Or pay with card
hu_HU: Vagy fizessen kártyával

en: Orange
hu_HU: Narancssárga

en: Order
hu_HU: Rendelés

en: Order creation
hu_HU: Rendelés létrehozása

en: Order update
hu_HU: Rendelés frissítése

en: Organizer
hu_HU: Szervező

en: Organizers
hu_HU: Szervezők

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Outline
hu_HU: Vázlat

en: Outlook Calendar
hu_HU: Outlook naptár

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
hu_HU: Outlook naptár és Microsoft Teams

en: Outlook Calendar WP hooks
hu_HU: Outlook Naptár WP hookok

en: Outlook Calendar setup
hu_HU: Outlook naptár beállítása

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
hu_HU: Az Outlook Mailer nincs teljesen konfigurálva. Kérjük, végezze el a fiók beállítását az Outlook integrációs beállításokban.

en: Overridden by employee
hu_HU: Felülírva az alkalmazott által

en: Overview
hu_HU: Áttekintés

en: Overwrite Records
hu_HU: Rekordok felülírása

en: PAYMENT METHOD
hu_HU: FIZETÉSI MÓD

en: Package
hu_HU: Átlagos foglalásszám

en: Package:
hu_HU: Átlagos foglalásszám

en: Package Asc
hu_HU: Csomag Asc

en: Package Canceled
hu_HU: Csomag törölve

en: Package Desc
hu_HU: Csomag leírása

en: Package ID
hu_HU: Csomagazonosító

en: Package Info
hu_HU: Csomaginformációk

en: Package Selection
hu_HU: Csomagválasztás

en: Package appointment has been updated.
hu_HU: A csomag kinevezése frissült.

en: Package appointments
hu_HU: Csomagok kinevezései

en: Package appointments details
hu_HU: Csomagok időpontjainak részletei

en: Package badge
hu_HU: Csomag jelvény

en: Package booking details
hu_HU: Csomagfoglalási részletek

en: Package booking has been created.
hu_HU: A csomagfoglalás létrehozásra került.

en: Package booking has been deleted.
hu_HU: A csomagfoglalás törölve lett.

en: Package booking has been updated.
hu_HU: A csomagfoglalás frissült.

en: Package booking is not available for this time slot.
hu_HU: A csomag foglalása ebben az időintervallumban nem elérhető.

en: Package canceled
hu_HU: Csomag törölve

en: Package capacity
hu_HU: Csomag kapacitás

en: Package category
hu_HU: Csomagkategória

en: Package count
hu_HU: Csomagok száma

en: Package deal
hu_HU: Csomagajánlat

en: Package deposit
hu_HU: Csomag letét

en: Package description
hu_HU: Csomag leírása

en: Package details
hu_HU: Csomag részletei

en: Package duration
hu_HU: Időtartam

en: Package filter
hu_HU: Csomagszűrő

en: Package has been created.
hu_HU: A csomag létrehozása megtörtént.

en: Package has been deleted.
hu_HU: A csomag törölve lett.

en: Package has been hidden.
hu_HU: A csomag el lett rejtve.

en: Package has been updated.
hu_HU: A csomag frissítve lett.

en: Package includes
hu_HU: A csomag tartalma

en: Package info
hu_HU: Csomag információk

en: Package is now visible.
hu_HU: A csomag most már látható.

en: Package location
hu_HU: Csomag helye

en: Package management
hu_HU: Csomagkezelés

en: Package name
hu_HU: Csomag neve

en: Package overview
hu_HU: Csomag áttekintése

en: Package price
hu_HU: Csomagár

en: Package price:
hu_HU: Csomag ára:

en: Package purchased
hu_HU: Megvásárolt csomag

en: Package rules and description
hu_HU: Csomag szabályok és leírás

en: Package selection
hu_HU: Csomagválasztás

en: Package services list
hu_HU: Csomagszolgáltatások listája

en: Packages
hu_HU: Összes tag kiválasztása

en: Packages appointments
hu_HU: Csomagok időpontok

en: Packages block
hu_HU: Csomagok blokk

en: Packages have been reordered.
hu_HU: A csomagok átrendezésre kerültek.

en: Packages overview
hu_HU: Csomagok áttekintése

en: Packages popup
hu_HU: Csomagok felugró ablak

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Page card
hu_HU: Oldalkártya

en: Page content
hu_HU: Oldal tartalma

en: Page header
hu_HU: Oldal fejléc

en: Page messages
hu_HU: Oldalüzenetek

en: Page scroll
hu_HU: Oldal görgetés

en: Paid
hu_HU: Fizetve

en: Paid deposit
hu_HU: Fizetett betét

en: Paid remaining amount
hu_HU: Fizetendő fennmaradó összeg

en: Panel & access permissions
hu_HU: Panel és hozzáférési jogosultságok

en: Panel Button Type
hu_HU: Panel gomb típusa

en: Panel access
hu_HU: Panel hozzáférés

en: Panel recovery
hu_HU: Panel helyreállítás

en: Panel subtab name
hu_HU: Panel alfülek neve

en: Paragraph
hu_HU: Bekezdés

en: Partially Paid
hu_HU: Részben fizetett

en: Partially Refunded
hu_HU: Részleges visszatérítés

en: Partially paid
hu_HU: Részben fizetett

en: Parts
hu_HU: Alkatrészek

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password Updated!
hu_HU: Jelszó

en: Password changed successfully
hu_HU: Jelszavát sikereset visszaállítottuk

en: Password has been changed
hu_HU: Jelszó megváltoztatva

en: Password is set
hu_HU: A jelszó be van állítva

en: Password must be longer than 3 characters
hu_HU: A jelszónak 3 karakternél hosszabbnak kell lenni

en: Password reset link has been sent to your email.
hu_HU: A jelszó-visszaállítási linket elküldtük az e-mail címére.

en: Passwords do not match
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek

en: Passwords don't match.
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek.

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
hu_HU: Illessze be a Google reCAPTCHA-ban az API kulcspár létrehozása után kapott titkos kulcsot.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
hu_HU: Illessze be a webhely kulcsát, amelyet a Google reCAPTCHA-ban az API kulcspár generálása után kapott.

en: Pay
hu_HU: Nap

en: PayPal payment link
hu_HU: PayPal fizetési link

en: Pay for all appointments at once
hu_HU: Fizessen egyszerre az összes időpontért

en: Pay now
hu_HU: Fizessen most

en: Pay only for the first appointment
hu_HU: Csak az első időpontért kell fizetni

en: Pay with payment link
hu_HU: Fizetés fizetési linkkel

en: Payee email
hu_HU: Munkatárs e-mailcíme

en: Paying later
hu_HU: Későbbi fizetés

en: Paying now
hu_HU: Most fizet

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Payment History
hu_HU: Fizetési előzmények

en: Payment ID
hu_HU: Fizetési ID

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment Method:
hu_HU: Fizetési mód:

en: Payment Status
hu_HU: Fizetési állapot

en: Payment Type:
hu_HU: Fizetési mód:

en: Payment amount
hu_HU: Fizetési összeg

en: Payment created
hu_HU: Fizetési dátum

en: Payment currency
hu_HU: Fizetési pénznem

en: Payment date
hu_HU: Fizetési dátum

en: Payment details
hu_HU: Fizetési adatok

en: Payment due amount
hu_HU: Esedékes fizetési összeg

en: Payment error
hu_HU: Fizetési hiba

en: Payment history
hu_HU: Fizetési előzmények

en: Payment link for Barion
hu_HU: Fizetési előzmények

en: Payment method
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment method:
hu_HU: Fizetési mód:

en: Payment methods
hu_HU: Fizetési módok

en: Payment protected by policy and powered by
hu_HU: A fizetés szabályzat által védett és a következő által biztosított

en: Payment segment
hu_HU: Fizetési szegmens

en: Payment status
hu_HU: Fizetési állapot

en: Payment summary
hu_HU: Fizetési összefoglaló

en: Payment type
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment type, deposit payment...
hu_HU: Fizetési mód, betétfizetés...

en: Payment was canceled.
hu_HU: A fizetés törölve lett.

en: Payments
hu_HU: Fizetések

en: Pending
hu_HU: Függőben

en: Pending appointments
hu_HU: Függőben lévő találkozók

en: Pending payment
hu_HU: Fizetés függőben

en: People
hu_HU: Az ár a résztvevők számával beszorzásra kerül

en: People counting logic
hu_HU: Emberek számlálási logika

en: Per Location
hu_HU: Helyszín szerint

en: Per Service
hu_HU: Szolgáltatásonként

en: Per customer
hu_HU: Ügyfélként

en: Percentage
hu_HU: Százalék

en: Percentage amount
hu_HU: Százalékos összeg

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
hu_HU: A százalékos letét a teljes foglalási ár alapján kerül kiszámításra<br>, és a fix összeg megszorozható a személyek számával, vagy a teljes foglalási árhoz képest fix maradhat.

en: Percentage of Load
hu_HU: Kihasználtság százaléka

en: Period
hu_HU: Időszak

en: Period available for booking in advance
hu_HU: Előre foglalás legtávolabbi dátuma

en: Periods
hu_HU: Az esemény dátum- és időperiódusai Zoom belépési linkekkel

en: Permanent access token
hu_HU: Állandó hozzáférési token

en: Person
hu_HU: Személy

en: Personal Information
hu_HU: Ügyfél megjegyzés

en: Personal information
hu_HU: Személyes adatok

en: Phone
hu_HU: Telefon

en: Phone:
hu_HU: Telefon:

en: Phone Number
hu_HU: A telefonszámot kötelező mezőként állítsa be

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
hu_HU: Ez az e-mailcím már létezik más névvel. Kérem ellenőrizze a nevet.

en: Phone number
hu_HU: Telefonszám

en: Phone number ID
hu_HU: Telefonszám azonosító

en: Phone number copied to clipboard.
hu_HU: A telefonszámot a vágólapra másoltuk.

en: Phone number must include a country code.
hu_HU: A telefonszámnak tartalmaznia kell az országkódot.

en: Pick a date or range
hu_HU: Válasszon dátumot vagy időszakot

en: Pick a year
hu_HU: Válasszon évet

en: Pick date & time
hu_HU: Válasszon dátumot és időt

en: Pick date & time:
hu_HU: Válasszon dátumot és időt:

en: Pin icon
hu_HU: Tű ikon

en: Pixel ID
hu_HU: Pixel azonosító

en: Placeholder
hu_HU: SMS helykitöltők

en: Placeholder Color
hu_HU: SMS helykitöltők

en: Placeholder copied to clipboard.
hu_HU: Helyőrző másolva a vágólapra.

en: Placeholder text
hu_HU: Helyőrző szöveg

en: Placeholders
hu_HU: </> Email helykitöltők megjelenítése

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
hu_HU: A Places API (Új) szükséges, de nincs engedélyezve. Kérjük, engedélyezze a Google Cloud Console-ban.

en: Plain
hu_HU: Egyszerű

en: Plans
hu_HU: Tervek

en: Please Wait
hu_HU: Kérem várjon

en: Please cancel the event first before deleting it.
hu_HU: Kérem mondja le előbb az eseményt a törlés előtt.

en: Please check your .csv file and try again.
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze a .csv fájlt, és próbálja meg újra.

en: Please choose appointment date
hu_HU: Kérjük, válassza ki a találkozó dátumát

en: Please choose appointment time
hu_HU: Kérjük, válassza ki a találkozó időpontját

en: Please confirm you are not a robot
hu_HU: Kérjük, erősítse meg, hogy Ön nem robot.

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
hu_HU: Kérjük, győződjön meg arról, hogy a szolgáltatások és az alkalmazottak létrehozásra kerültek, és hogy a szolgáltatások az alkalmazottakhoz rendelve vannak.

en: Please enter Mailgun API key
hu_HU: Adja meg a Mailgun API kulcsot

en: Please enter Mailgun Domain
hu_HU: Adja meg a Mailgun domént

en: Please enter SMTP host
hu_HU: Kérem adja meg az SMTP szervert

en: Please enter SMTP password
hu_HU: Kérem adja meg az SMTP jelszót

en: Please enter SMTP port
hu_HU: Kérem adja meg az SMTP portot

en: Please enter SMTP username
hu_HU: Kérem adja meg az SMTP felhasználónevet

en: Please enter a code.
hu_HU: Kérjük, írjon be egy kódot.

en: Please enter a content.
hu_HU: Kérjük, írjon be egy tartalmat.

en: Please enter a first name.
hu_HU: Kérjük, adja meg a keresztnevét.

en: Please enter a last name
hu_HU: Kérjük, adja meg a vezetéknevét

en: Please enter a live publishable key.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy élő, közzétehető kulcsot.

en: Please enter a live secret key.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy élő titkos kulcsot.

en: Please enter a name.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy nevet.

en: Please enter a new password.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy új jelszót.

en: Please enter a new password again.
hu_HU: Kérjük, írja be újra az új jelszót.

en: Please enter a notification name.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy értesítés nevet.

en: Please enter a password.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy jelszót.

en: Please enter a recipient email.
hu_HU: Kérjük, adja meg a címzett e-mail címét.

en: Please enter a recipient phone.
hu_HU: Kérjük, adja meg a címzett telefonszámát.

en: Please enter a sender email.
hu_HU: Kérjük, adja meg a feladó e-mail címét.

en: Please enter a sender name.
hu_HU: Kérjük, adja meg a feladó nevét.

en: Please enter a subject.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy tárgyat.

en: Please enter a tax amount.
hu_HU: Kérjük, adja meg az adó összegét.

en: Please enter a test publishable key.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy tesztelhető kulcsot.

en: Please enter a test secret key.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy teszt titkos kulcsot.

en: Please enter a ticket code.
hu_HU: Kérjük, adja meg a jegy kódját.

en: Please enter a ticket name.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy jegy nevet.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
hu_HU: Kérjük, adjon meg érvényes URL-címet protokollal (http:// vagy https://).

en: Please enter a valid email address
hu_HU: Kérem adjon meg egy érvényes e-mail címet

en: Please enter a valid email address.
hu_HU: Kérjük, adjon meg érvényes e-mail címet.

en: Please enter a valid phone number.
hu_HU: Kérjük, adjon meg érvényes telefonszámot.

en: Please enter an email.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy e-mail címet.

en: Please enter an event.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy eseményt.

en: Please enter appointment date...
hu_HU: Kérjük adja meg a találkozó dátumát...

en: Please enter coupon
hu_HU: Kérjük adjon meg kupont

en: Please enter current password
hu_HU: Adja meg a jelenlegi jelszót

en: Please enter date
hu_HU: Kérem adja meg a dátumot

en: Please enter date of birth
hu_HU: Kérem adja meg a dátumot

en: Please enter email
hu_HU: Kérem adja meg az e-mailcímet

en: Please enter email or username
hu_HU: Kérem adja meg az SMTP felhasználónevet

en: Please enter end time
hu_HU: Kérem adja meg a lezárás időpontját

en: Please enter first name
hu_HU: Kérjük adja meg a keresztnevet

en: Please enter last name
hu_HU: Kérjük adja meg a vezetéknevet

en: Please enter live API Key
hu_HU: Kérjük, adja meg az élő API kulcsot

en: Please enter live POSKey
hu_HU: Adja meg a live Secretet

en: Please enter live client ID
hu_HU: Kérjük, adja meg az élő ügyfél azonosítóját

en: Please enter live key ID
hu_HU: Kérjük, adja meg az élő kulcs azonosítóját

en: Please enter live key secret
hu_HU: Kérjük, adja meg az élő kulcs titkát

en: Please enter live secret
hu_HU: Kérjük, adja meg az élő titkos kulcsot

en: Please enter name
hu_HU: Kérem válasszon nevet

en: Please enter new password
hu_HU: Kérem adjon meg új jelszót

en: Please enter new password again
hu_HU: Kérjük újra adja meg az új jelszót

en: Please enter password
hu_HU: Kérem adjon meg jelszót

en: Please enter payee email
hu_HU: Kérem adja meg az e-mailcímet

en: Please enter phone
hu_HU: Kérjük adjon meg telefonszámot

en: Please enter phone number
hu_HU: Kérjük adjon meg telefonszámot

en: Please enter sandbox POSKey
hu_HU: Kérem adja meg a lezárás időpontját

en: Please enter start time
hu_HU: Kérem adja meg a kezdeti időpontot

en: Please enter tax rate name.
hu_HU: Kérjük, adja meg az adókulcs nevét.

en: Please enter test API Key
hu_HU: Kérjük, adja meg a teszt API kulcsot

en: Please enter test client ID
hu_HU: Kérjük, adja meg a teszt ügyfél azonosítóját

en: Please enter test key ID
hu_HU: Kérjük, adja meg a tesztkulcs azonosítóját

en: Please enter test key secret
hu_HU: Kérjük, írja be a tesztkulcs titkát

en: Please enter test secret
hu_HU: Kérjük, írja be a teszt titkos kódot

en: Please enter waiting list capacity
hu_HU: Kérjük, adja meg a várólista kapacitását

en: Please fill in your address.
hu_HU: Kérjük, töltse ki a címét.

en: Please log in to Square
hu_HU: Kérjük, jelentkezzen be a Square-be

en: Please map corresponding data to columns:
hu_HU: Kérjük, rendelje hozzá a megfelelő adatokat az oszlopokhoz:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
hu_HU: Megjegyzés: Ahhoz, hogy ez az opció működjön, új fizetési link helyőrzőket kell hozzáadnia az üzenetsablonokhoz.

en: Please refine your search criteria
hu_HU: Kérjük pontosítsa a keresési kritériumokat

en: Please select
hu_HU: Kérem válasszon

en: Please select a category.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy kategóriát.

en: Please select a closing date.
hu_HU: Kérjük, válasszon zárási dátumot.

en: Please select a closing time.
hu_HU: Kérjük, válasszon zárási időpontot.

en: Please select a color.
hu_HU: Kérjük, válasszon színt.

en: Please select a customer.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy ügyfelet.

en: Please select a date.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy dátumot.

en: Please select a date range.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy dátumtartományt.

en: Please select a date range that is within the period range.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy dátumtartományt, amely a periódus tartományán belül van.

en: Please select a duration.
hu_HU: Kérjük, válasszon időtartamot.

en: Please select a location
hu_HU: Kérjük, válasszon helyet

en: Please select a location.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy helyet.

en: Please select a package.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy csomagot.

en: Please select a service.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy szolgáltatást.

en: Please select a start time.
hu_HU: Kérjük, válassza ki a kezdési időpontot.

en: Please select a time.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy időpontot.

en: Please select a type.
hu_HU: Kérjük, válasszon típusokat.

en: Please select an action.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy műveletet.

en: Please select an attendee.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy résztvevőt.

en: Please select an email template.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy e-mail sablont.

en: Please select an employee.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy alkalmazottat.

en: Please select an end date.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy végdátumot.

en: Please select an end time.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy befejezési időpontot.

en: Please select an event.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy eseményt.

en: Please select an opening date.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy nyitvatartási dátumot.

en: Please select an opening time.
hu_HU: Kérjük, válasszon nyitvatartási időt.

en: Please select an option.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy opciót.

en: Please select at least one customer
hu_HU: Kérem válasszon legalább egy ügyfelet

en: Please select at least one employee.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki legalább egy alkalmazottat.

en: Please select at least one service.
hu_HU: Kérjük, válasszon ki legalább egy szolgáltatást.

en: Please select customer
hu_HU: Kérjük, válassza ki az ügyfelet

en: Please select date
hu_HU: Válasszon időpontot

en: Please select employee
hu_HU: Válasszon munkatársat

en: Please select location
hu_HU: Kérem válasszon helyszínt

en: Please select package:
hu_HU: Kérjük, válassza ki a csomagot:

en: Please select repeat interval
hu_HU: Kérjük, válassza ki az ismétlési intervallumot

en: Please select repeat period
hu_HU: Kérjük, válassza ki az ismétlési periódust

en: Please select service
hu_HU: Kérem válasszon szolgáltatást

en: Please select the extra:
hu_HU: Kérjük, válassza ki az extrát:

en: Please select time
hu_HU: Válasszon időt

en: Please upload the file
hu_HU: Kérjük töltse fel a fájlt

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
hu_HU: Amelia hozzáadásakor a felugró ablakhoz kérjük, az Amelia widget helyett a beépített Elementor rövidkód widgetet használja.

en: Plugin Activation Error
hu_HU: Plugin-aktiválási hiba

en: Plugin has been activated
hu_HU: A bővítményt aktiváltuk

en: Plugin has been deactivated
hu_HU: A bővítményt deaktiváltuk

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
hu_HU: A popup-blokkoló engedélyezve van! Ahhoz, hogy a találkozót hozzáadja a naptárához, engedélyezze a popup-ablakokat, és vegye fel ezt az oldalt a kivételek listájába.

en: Popup Heading
hu_HU: Függőben

en: Popup buttons
hu_HU: Felugró gombok

en: Popup title
hu_HU: Felugró ablak címe

en: Preload entities when page loads
hu_HU: Entitások előzetes betöltése az oldal betöltésekor

en: Prepared
hu_HU: Előkészítve

en: Preselect Booking Parameters
hu_HU: Foglalási paraméterek előre megadása

en: Preselect Current Date
hu_HU: Mai dátum előre kiválasztása

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
hu_HU: Jelölje be előre a „Feliratkozás” jelölőnégyzetet.

en: Preset Colors
hu_HU: Előre definiált színek

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
hu_HU: Megakadályozza a foglalásokat az alkalmazott Google Naptárában elfoglaltként megjelölt időpontokban.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
hu_HU: Előzze meg az ütemtervezési ütközéseket valós idejű naptárszinkronizálással minden alkalmazott számára.

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Preview Invoice
hu_HU: Számla előnézete

en: Preview invoice
hu_HU: Számla előnézete

en: Previous range
hu_HU: Előző tartomány

en: Price
hu_HU: Ár

en: Price:
hu_HU: Ár:

en: Price Asc
hu_HU: Ár emelkedő

en: Price Ascending
hu_HU: Ár szerint, emelkedő

en: Price Desc
hu_HU: Ár leírás

en: Price Descending
hu_HU: Ár szerint, csökkenő

en: Price indicators
hu_HU: Árjelzők

en: Price number of decimals
hu_HU: Ár tizedesjegyek száma

en: Price per Spot
hu_HU: Ár helyenként

en: Price separator
hu_HU: Ár elválasztó

en: Price symbol position
hu_HU: Árjelölés helye

en: Price type
hu_HU: Ártípus

en: Pricing
hu_HU: Árazás

en: Pricing & duration
hu_HU: Árak és időtartam

en: Pricing by Date range
hu_HU: Árak dátumtartomány szerint

en: Pricing by date & time
hu_HU: Árak dátum és idő szerint

en: Pricing by date range
hu_HU: Árak dátumtartomány szerint

en: Pricing by duration
hu_HU: Árak időtartam szerint

en: Pricing by number of people
hu_HU: Árak személyek száma alapján

en: Pricing by the number of people
hu_HU: Árak a személyek száma alapján

en: Primary
hu_HU: Elsődleges szín

en: Primary Button Type
hu_HU: Elsődleges gomb típus

en: Primary Gradient
hu_HU: Elsődleges színátmenet

en: Primary and state colors
hu_HU: Elsődleges és állami színek

en: Primary button style
hu_HU: Elsődleges gomb stílus

en: Primary color
hu_HU: Elsődleges szín

en: Primary text
hu_HU: Elsődleges szöveg

en: Process payments easily with Square.
hu_HU: A Square segítségével könnyedén feldolgozhatja a fizetéseket.

en: Processing
hu_HU: Feldolgozás

en: Profile
hu_HU: Felhasználói profil

en: Profile data updated successfully
hu_HU: A profiladatok frissítése sikeresen megtörtént.

en: Profile deleted
hu_HU: Profil törölve

en: Profile has been updated
hu_HU: A profil frissítve lett.

en: Property name
hu_HU: Tulajdonság neve

en: Property value
hu_HU: Tulajdonság értéke

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
hu_HU: Védje foglalási rendszerét a botoktól a reCAPTCHA kulcsok integrálásával.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
hu_HU: Egyszerűsített, irányított foglalási élményt biztosít webhelyén. Testreszabhatja a dizájnt és a címkéket, hogy javítsa a használhatóságot és igazodjon üzleti igényeihez.

en: Publish
hu_HU: Közzététel

en: Publish Form
hu_HU: Közzétételi űrlap

en: Purchase code
hu_HU: Vásárlási kód

en: Purchase is canceled
hu_HU: A vásárlás törölve

en: Purchased
hu_HU: Megvásárolt

en: Purple
hu_HU: Lila

en: Qty
hu_HU: Menny.:

en: Qty:
hu_HU: Menny.:

en: Quantity
hu_HU: Maximum mennyiség

en: Quantity Asc
hu_HU: Mennyiség Asc

en: Quantity Desc
hu_HU: Mennyiség Leírás

en: Quantity is shared
hu_HU: A mennyiség megosztott

en: Quantity per location
hu_HU: Mennyiség helyenként

en: Quantity per service
hu_HU: Szolgáltatásonkénti mennyiség

en: Queued
hu_HU: Várólistára helyezve

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
hu_HU: Gyorsan letöltheti az összes találkozó részletét a Foglalások oldalról, így a jelentések, elemzések és nyilvántartások egyszerűek és hatékonyak lesznek.

en: Radio button
hu_HU: Rádió gomb

en: Random
hu_HU: Véletlenszerű

en: Rate
hu_HU: Értékelés

en: Razorpay payment link
hu_HU: Razorpay fizetési link

en: Re-type New Password
hu_HU: Új jelszó újbóli beírása

en: Re-type new password
hu_HU: Írja be újra az új jelszót

en: Read more
hu_HU: Továbbiak megtekintése

en: Recharge
hu_HU: Újratöltés

en: Recharge balance
hu_HU: Egyenleg feltöltése

en: Recipient email
hu_HU: Címzett e-mail címe

en: Recipient phone
hu_HU: Címzett telefonszáma

en: Recurrence
hu_HU: Ismétlődés

en: Recurrences
hu_HU: Ismétlődések

en: Recurring
hu_HU: Ismétlődő:

en: Recurring Appointment
hu_HU: Elkövetkező találkozó

en: Recurring Appointments
hu_HU: Függő találkozók

en: Recurring Appointments:
hu_HU: Függő találkozók

en: Recurring Summary
hu_HU: Ismétlődő összefoglalás

en: Recurring appointment
hu_HU: Ismétlődő találkozó

en: Recurring appointment payment
hu_HU: Ismétlődő kinevezés fizetése

en: Recurring appointments
hu_HU: Ismétlődő találkozók

en: Recurring appointments:
hu_HU: Ismétlődő találkozók:

en: Recurring appointments details
hu_HU: Elkövetkező találkozó

en: Recurring appointments setup
hu_HU: Ismétlődő találkozók beállítása

en: Recurring events
hu_HU: Ismétlődő események

en: Recurring notification
hu_HU: Ismétlődő értesítés

en: Recurring popup
hu_HU: Ismétlődő felugró ablak

en: Recurring summary
hu_HU: Ismétlődő összefoglalás

en: Red
hu_HU: Piros

en: Redirect
hu_HU: Átirányítás

en: Redirect URI
hu_HU: Átirányítási URL

en: Redirect URL After Booking
hu_HU: Átirányítási URL foglalás után

en: Redirect URL (denied)
hu_HU: Átirányítási URL (elutasítva)

en: Redirect URL after Payment
hu_HU: Átirányítási URL foglalás után

en: Redirect URL after booking
hu_HU: Átirányítási URL a foglalás után

en: Redirect URL after payment
hu_HU: Átirányítási URL fizetés után

en: Redirect URL for successfully approved booking
hu_HU: Átirányítási URL a sikeresen jóváhagyott foglaláshoz

en: Redirect URL for successfully rejected booking
hu_HU: Átirányítási URL a sikeresen elutasított foglaláshoz

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
hu_HU: A sikertelenül jóváhagyott foglalás átirányítási URL-je

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
hu_HU: Átirányítási URL a sikertelenül elutasított foglalás esetén

en: Redirect URLs
hu_HU: Átirányítási URL

en: Redirect page
hu_HU: Átirányítási oldal

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
hu_HU: Csökkentse a meg nem jelenések számát az automatikusan elküldött, időszerű emlékeztető üzenetekkel

en: Reflect On
hu_HU: Erre vonatkozik:

en: Refund
hu_HU: Visszatérítés

en: Refund Transaction
hu_HU: Visszatérítési tranzakció

en: Refunded
hu_HU: Visszatérítés

en: Registration, Telephone Number, Email
hu_HU: Regisztráció, telefonszám, e-mail

en: Reject appointment link
hu_HU: Rendezvény elutasítása link

en: Rejected
hu_HU: Elutasítva

en: Remaining Amount:
hu_HU: Maradék összeg:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
hu_HU: A teljes összeg fennmaradó része a helyszínen kerül kifizetésre.

en: Remind me when my SMS balance is low
hu_HU: Emlékeztessen, ha az SMS-egyenlegem alacsony

en: Remove Apple Calendar busy slots
hu_HU: Az Apple Naptár foglalt időpontjainak eltávolítása

en: Remove Attendee
hu_HU: Résztvevő eltávolítása

en: Remove Google Calendar busy slots
hu_HU: A Google Naptár foglalt időpontjainak eltávolítása

en: Remove Outlook Calendar busy slots
hu_HU: Az Outlook naptár foglalt időpontjainak eltávolítása

en: Reorder Packages
hu_HU: Csomagok átrendezése

en: Reorder Services
hu_HU: Szolgáltatások átrendezése

en: Reorder on website
hu_HU: Újrarendezés a weboldalon

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
hu_HU: A csomagok átrendezése befolyásolja azok megjelenését a weboldalon.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
hu_HU: A szolgáltatások átrendezése befolyásolja azok megjelenését a weboldalon.

en: Repeat
hu_HU: Ismétlés

en: Repeat:
hu_HU: Esemény ismétlése

en: Repeat Appointment
hu_HU: Ismételt időpont

en: Repeat Event
hu_HU: Esemény ismétlése

en: Repeat Every Year
hu_HU: Ismétlődjön minden évben

en: Repeat Yearly
hu_HU: Ismétlődjön évenként

en: Repeat appointment
hu_HU: Ismételt időpont

en: Repeat event
hu_HU: Ismétlődő esemény

en: Repeat every
hu_HU: Ismétlődjön minden évben

en: Repeat every year
hu_HU: Minden évben megismétlődik

en: Repeat new password
hu_HU: Ismételje meg az új jelszót

en: Repeat on
hu_HU: Esemény ismétlése

en: Repeat this appointment
hu_HU: Találkozó dátuma

en: Repeat yearly
hu_HU: Évente ismételje meg

en: Replace
hu_HU: Cserélje ki

en: Reply-to email
hu_HU: Válasz e-mail

en: Require password for login
hu_HU: Jelszó megkövetelése a bejelentkezéshez

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
hu_HU: Kötelező mezők: <b>Keresztnév</b> és <b>Vezetéknév</b>.

en: Reschedule
hu_HU: Időpont módosítása

en: Reschedule appointment
hu_HU: Időpont átütemezés

en: Rescheduled
hu_HU: A találkozó időpontját nem lehet módosítani

en: Reset
hu_HU: Visszaállít

en: Reset Form
hu_HU: Űrlap visszaállítása

en: Reset Password
hu_HU: Jelszó cseréje

en: Reset form settings
hu_HU: Űrlapbeállítások visszaállítása

en: Reset password
hu_HU: Jelszó visszaállítása

en: Resource
hu_HU: A szolgáltatást töröltük

en: Resource Details
hu_HU: Erőforrás részletek

en: Resource booking setup
hu_HU: Erőforrás-foglalás beállítása

en: Resource has been added.
hu_HU: Az erőforrás hozzáadva.

en: Resource has been deleted.
hu_HU: Az erőforrás törölve lett.

en: Resource has been hidden.
hu_HU: Az erőforrás el lett rejtve.

en: Resource has been updated.
hu_HU: Az erőforrás frissítve lett.

en: Resource is now visible.
hu_HU: Az erőforrás most már látható.

en: Resources
hu_HU: Az ügyfeleket töröltük

en: Return to Home
hu_HU: Vissza a kezdőlapra

en: Returning
hu_HU: Visszatérő

en: Revenue
hu_HU: Bevétel

en: Ribbon
hu_HU: Szalag

en: Role
hu_HU: Szerep

en: Roles & permissions
hu_HU: Szerepkörök és jogosultságok

en: Roles settings
hu_HU: Szerepkörök beállításai

en: Round-robin
hu_HU: Körbejárás

en: Rules
hu_HU: Szabályok

en: SMS History
hu_HU: SMS előzmények

en: SMS Settings
hu_HU: SMS beállítások

en: SMS balance
hu_HU: SMS-egyenleg

en: SMS history
hu_HU: SMS-előzmények

en: SMTP Host
hu_HU: SMTP-gazdagép

en: SMTP Password
hu_HU: SMTP jelszó

en: SMTP Port
hu_HU: SMTP port

en: SMTP Secure
hu_HU: SMTP Secure (SMTPS)

en: SMTP Username
hu_HU: SMTP felhasználónév

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
hu_HU: Az SMTP hitelesítő adatok ellenőrzése sikertelen. Kérjük, ellenőrizze a beállításokat.

en: Same day
hu_HU: Ugyanazon a napon

en: Sandbox mode
hu_HU: Homokozó mód

en: Sandbox secret key (POSKey)
hu_HU: Sandbox titkos kulcs (POSKey)

en: Sat
hu_HU: Szombat

en: Saturday
hu_HU: Szombat

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save Changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Save Special Day
hu_HU: Különleges nap mentése

en: Save changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
hu_HU: Időt takaríthat meg és csökkentheti a kézi munkát az azonnali, automatikusan generált számlákkal.

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
hu_HU: Időt takaríthat meg az ismétlődő események automatizálásával, ahelyett, hogy manuálisan hozná létre őket.

en: Save time with fast, one-click appointment exports
hu_HU: Időt takaríthat meg a gyors, egy kattintással végrehajtható időpont-exportálással

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
hu_HU: Időt takaríthat meg a gyors, problémamentes ügyféladatok exportálásával

en: Scan
hu_HU: Beolvasás

en: Scan E-Ticket
hu_HU: Válasszon időpontot

en: Scan e-ticket
hu_HU: E-jegy beolvasása

en: Schedule
hu_HU: Időzítés

en: Schedule:
hu_HU: Időzítés

en: Schedule setup required
hu_HU: Ütemezés beállítása szükséges

en: Scheduled
hu_HU: Ütemezett

en: Scheduled Before Appointment
hu_HU: A találkozó előtt ütemezett

en: Scheduled Before Event
hu_HU: Esemény előtt ütemezett

en: Scheduled notification
hu_HU: Ütemezett értesítés

en: Scope
hu_HU: Hatály

en: Scopes
hu_HU: Hatály

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search...
hu_HU: Keresés...

en: Search Coupons
hu_HU: Kuponok keresése

en: Search Filters
hu_HU: Keresési szűrők

en: Search Input Field
hu_HU: Munkatárs megjegyzés

en: Search Resources
hu_HU: Erőforrások keresése

en: Search Results
hu_HU: Keresési eredmények

en: Search Taxes
hu_HU: Keresési szűrők

en: Search attendees
hu_HU: Résztvevők keresése

en: Search booked appointments
hu_HU: Foglalt időpontok keresése

en: Search bookings
hu_HU: Foglalások keresése

en: Search customers
hu_HU: Ügyfelek keresése

en: Search employees
hu_HU: Alkalmazottak keresése

en: Search events
hu_HU: Események keresése

en: Search extras
hu_HU: Kiegészítő keresés

en: Search features
hu_HU: Keresési funkciók

en: Search for Events
hu_HU: Esemény keresése...

en: Search for events
hu_HU: Események keresése

en: Search integrations
hu_HU: Keresési integrációk

en: Search invoices
hu_HU: Számlák keresése

en: Search locations
hu_HU: Keresési helyek

en: Search notifications
hu_HU: Keresési értesítések

en: Search packages
hu_HU: Csomagok keresése

en: Search services
hu_HU: Keresési szolgáltatások

en: Second
hu_HU: Második

en: Second {day}
hu_HU: Második {day}

en: Secondary
hu_HU: Másodlagos

en: Secondary Button Type
hu_HU: Másodlagos gomb típus

en: Secondary button style
hu_HU: Másodlagos gomb stílusa

en: Secondary color
hu_HU: Másodlagos szín

en: Secondary text
hu_HU: Másodlagos szöveg

en: Secret key (POSKey)
hu_HU: Titkos kulcs (POSKey)

en: Section
hu_HU: Művelet

en: Securely process payments using Stripe.
hu_HU: Biztonságos fizetések feldolgozása a Stripe segítségével.

en: Segment
hu_HU: Szegmens

en: Segments
hu_HU: Szegmensek

en: Select
hu_HU: Kiválaszt

en: Select Address
hu_HU: Cím kiválasztása

en: Select Apple Calendar
hu_HU: Naptár kiválasztása

en: Select Box
hu_HU: Választómező

en: Select Calendar
hu_HU: Naptár kiválasztása

en: Select Catalog View
hu_HU: Katalógus-nézet kiválasztása

en: Select Coupon
hu_HU: Kupon kiválasztása

en: Select Customer
hu_HU: Ügyfél/ügyfelek kiválasztása

en: Select Customer(s)
hu_HU: Ügyfél/ügyfelek kiválasztása

en: Select Date
hu_HU: Válasszon időpontot

en: Select Employee
hu_HU: Munkatárs kiválasztása

en: Select Event
hu_HU: Esemény kiválasztása

en: Select Events
hu_HU: Esemény kiválasztása

en: Select Location
hu_HU: Helyszín kiválasztása

en: Select Package
hu_HU: Csomag kiválasztása

en: Select Repeat Interval
hu_HU: Ismétlési intervallum kiválasztása

en: Select Repeat Period
hu_HU: Ismétlési periódus kiválasztása

en: Select Service
hu_HU: Szolgáltatás kiválasztása

en: Select Service Category
hu_HU: Válasszon szolgáltatáskategóriát

en: Select Tag
hu_HU: Címke kiválasztása

en: Select Tags
hu_HU: Címke kiválasztása

en: Select Tickets
hu_HU: Válasszon időpontot

en: Select Time
hu_HU: Válasszon időpontot

en: Select View
hu_HU: Nézet kiválasztása

en: Select WooCommerce product
hu_HU: WooCommerce termék kiválasztása

en: Select Zoom User
hu_HU: Zoom felhasználó kiválasztása

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
hu_HU: Válasszon ki egy helyőrzőt, amelyet a kurzor helyére szeretne beilleszteni.

en: Select at least one option.
hu_HU: Válasszon ki legalább egy opciót.

en: Select box
hu_HU: Választómező

en: Select category
hu_HU: Kategória kiválasztása

en: Select customer, employee and service
hu_HU: Válasszon ügyfelet, munkatársat és szolgáltatást

en: Select date
hu_HU: Dátum kiválasztása

en: Select date and time
hu_HU: Válasszon ügyfelet és munkatársat

en: Select delimiter
hu_HU: Válassza ki a határolót

en: Select employee
hu_HU: Válassza ki az alkalmazottat

en: Select event
hu_HU: Esemény kiválasztása

en: Select location
hu_HU: Válassza ki a helyet

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
hu_HU: Csak bizonyos szolgáltatásokat választ erre az időszakra.<br/>Ha nem választ szolgáltatás, minden, ehhez a munkatárshoz rendelt szolgáltatás<br/>foglalható lesz ebben az időszakban.

en: Select or Create New
hu_HU: Kiválasztás vagy új létrehozása

en: Select or Create Tag
hu_HU: Címke kiválasztása vagy létrehozása

en: Select package
hu_HU: Csomag kiválasztása

en: Select placeholder
hu_HU: Helyőrző kiválasztása

en: Select service
hu_HU: Szolgáltatás kiválasztása

en: Select specific location for each period.
hu_HU: Válasszon helyszínt minden egyes időszakra.

en: Select specific location for this period.
hu_HU: Válasszon helyszínt erre az időszakra.

en: Select specific services for each period.
hu_HU: Válasszon specifikus szolgáltatásokat minden egyes időszakra.

en: Select the Appointment Time
hu_HU: Válassza ki a találkozó időpontját

en: Select the Extras you'd like
hu_HU: Válassza ki a kívánt extrákat

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
hu_HU: Válassza ki a csomaghoz használni kívánt WooCommerce terméket.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
hu_HU: Válassza ki azt a műveletet, amely kiváltja a nyomon követendő eseményt.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
hu_HU: Válassza ki azt a munkatársat, aki a Google/Outlook/Apple naptár esemény szervezőjeként lesz hozzáadva. A „Munkatársak” alatt kiválasztott munkatársak vendégként lesznek hozzáadva.

en: Select the events this coupon can be used for.
hu_HU: Válassza ki azokat az eseményeket, amelyekre ez a kupon felhasználható.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
hu_HU: Válassza ki az egyes jegy típusokhoz lefoglalni kívánt jegyek számát.

en: Select the packages this coupon can be used for.
hu_HU: Válassza ki azokat a csomagokat, amelyekre ez a kupon felhasználható.

en: Select the services this coupon can be used for.
hu_HU: Válassza ki azokat a szolgáltatásokat, amelyekre ez a kupon felhasználható.

en: Select this Employee
hu_HU: Válassza ki ezt az alkalmazottat

en: Select this employee
hu_HU: Válassza ki ezt az alkalmazottat

en: Select tickets
hu_HU: Jegyek kiválasztása

en: Select your Square Location
hu_HU: Válassza ki a Square helyét

en: Selected
hu_HU: Kiválasztott

en: Selected Customers
hu_HU: Kiválasztott ügyfelek

en: Selected date background
hu_HU: Kiválasztott dátum háttér

en: Selected date text
hu_HU: Kiválasztott dátum szöveg

en: Selected extras
hu_HU: Kiválasztott extrák

en: Selected extras details
hu_HU: Válassza ki a kívánt extrákat

en: Selected services
hu_HU: Kiválasztott szolgáltatások

en: Semicolon (;)
hu_HU: Pontosvessző (;)

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Send Access Link
hu_HU: Hozzáférési link küldése

en: Send ICS file for approved bookings
hu_HU: ICS fájl elküldése jóváhagyott foglalásokhoz

en: Send ICS file for pending bookings
hu_HU: ICS fájl küldése függőben lévő foglalásokhoz

en: Send Reset Link
hu_HU: Visszaállítási link küldése

en: Send access link
hu_HU: Hozzáférési link elküldése

en: Send after appointment
hu_HU: Küldés a találkozó után

en: Send after event
hu_HU: Küldés esemény után

en: Send all SMS messages to additional numbers
hu_HU: Az összes SMS üzenetet további számokra küldje el

en: Send all notifications to additional addresses
hu_HU: Minden értesítést küldjön további címekre

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
hu_HU: Küldjön időpont-értesítéseket közvetlenül a WhatsAppon keresztül.

en: Send at
hu_HU: Küldés

en: Send custom fields info for each customer separately
hu_HU: Az egyes ügyfelek egyedi mezőinek adatai külön-külön küldhetők el

en: Send event invitation email
hu_HU: Eseménymeghívó e-mail küldése

en: Send invoice
hu_HU: Számla küldése

en: Send invoice to customer by default
hu_HU: Alapértelmezés szerint számla küldése az ügyfélnek

en: Send only this notification
hu_HU: Csak ezt az értesítést küldje el

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
hu_HU: Küldjön személyre szabott e-mail és SMS értesítéseket, amelyek az Ön vállalkozásához igazodnak.

en: Send smart, personalized notifications your way
hu_HU: Küldjön intelligens, személyre szabott értesítéseket a saját módján

en: Send test
hu_HU: Teszt küldése

en: Send to e-mail
hu_HU: Teszt e-mail küldése

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
hu_HU: Küldje el ügyféladatait gyorsan és egyszerűen a Mailchimpnek.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
hu_HU: A feladó azonosítója 3 és 11 karakter között kell legyen.

en: Sender email
hu_HU: Feladó e-mail címe

en: Sender name
hu_HU: Feladó neve

en: Sent
hu_HU: Elküldve

en: Separate-row export
hu_HU: Külön sorok exportálása

en: Service
hu_HU: Szolgáltatás

en: Service/Event
hu_HU: Szolgáltatás/Esemény

en: Service Asc
hu_HU: Szolgáltatás Asc

en: Service Categories
hu_HU: Szolgáltatási kategóriák

en: Service Category
hu_HU: Szolgáltatási kategória

en: Service Desc
hu_HU: Szolgáltatás leírása

en: Service ID
hu_HU: Szolgáltatási azonosító

en: Service Info
hu_HU: Szolgáltatási információk

en: Service Input Field
hu_HU: Munkatárs megjegyzés

en: Service Price
hu_HU: Szolgáltatás ára

en: Service Selection
hu_HU: Szolgáltatás kiválasztása

en: Service Subtotal
hu_HU: Szolgáltatás részösszeg

en: Service badge
hu_HU: Szolgáltatási jelvény

en: Service capacity
hu_HU: Szolgáltatási kapacitás

en: Service category
hu_HU: Szolgáltatási kategória

en: Service count
hu_HU: Szolgáltatások száma

en: Service description
hu_HU: Szolgáltatás leírása

en: Service details
hu_HU: Szolgáltatás részletei

en: Service duration
hu_HU: Szolgáltatás Időtartama

en: Service employees list
hu_HU: Szolgáltató alkalmazottak listája

en: Service filter
hu_HU: Szolgáltatási szűrő

en: Service has been added.
hu_HU: A szolgáltatás hozzáadva.

en: Service has been deleted.
hu_HU: A szolgáltatás törölve lett.

en: Service has been hidden.
hu_HU: A szolgáltatás el lett rejtve.

en: Service has been updated.
hu_HU: A szolgáltatás frissült.

en: Service info
hu_HU: Szolgáltatási információk

en: Service information
hu_HU: Szolgáltatás Időtartama

en: Service is now visible.
hu_HU: A szolgáltatás most már látható.

en: Service location
hu_HU: Szolgáltatás helye

en: Service name
hu_HU: Szolgáltatás megnevezése

en: Service or event description
hu_HU: Szolgáltatás vagy esemény leírása

en: Service or event name
hu_HU: Szolgáltatás vagy esemény neve

en: Service packages overview
hu_HU: Szolgáltatási csomagok áttekintése

en: Service price
hu_HU: Szolgáltatás ára

en: Service selection
hu_HU: Szolgáltatás kiválasztása

en: Service subtotal
hu_HU: Szolgáltatás részösszeg

en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

en: Services & categories setup
hu_HU: Szolgáltatások és kategóriák beállítása

en: Services Asc
hu_HU: Szolgáltatások Asc

en: Services Desc
hu_HU: Szolgáltatások leírása

en: Services and packages overview
hu_HU: Szolgáltatások és csomagok áttekintése

en: Services have been reordered.
hu_HU: A szolgáltatások átrendeződtek.

en: Services list, Appointments
hu_HU: Szolgáltatások listája, Időpontok

en: Services overview
hu_HU: Szolgáltatások áttekintése

en: Services setup
hu_HU: Szolgáltatások beállítása

en: Set ICS file description
hu_HU: ICS fájl leírásának beállítása

en: Set Limit
hu_HU: Limit beállítása

en: Set Minimum
hu_HU: Minimum beállítása

en: Set Password
hu_HU: Jelszó beállítása

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
hu_HU: Állítsa be a maximális létszámot, amelyet az ügyfél foglaláskor hozzáadhat.

en: Set coupons to be case insensitive
hu_HU: A kuponok kis- és nagybetűk közötti különbséget nem tesznek

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
hu_HU: Állítson be különböző árakat meghatározott napokra, időpontokra vagy egyéni dátumokra.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
hu_HU: Állítson be dinamikus árazást a szolgáltatásokhoz különböző feltételek alapján.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
hu_HU: Először állítsa be az esemény időtartamát, hogy a dátumtartomány alapján lehessen árat meghatározni.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
hu_HU: Állítson be rugalmas jegyárak kategóriák és dátumalapú tartományok szerint, hogy maximalizálja az elérhetőséget és a bevételt.

en: Set general settings
hu_HU: Általános beállítások megadása

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
hu_HU: Állítson be egyéni időzónákat az alkalmazottak számára, hogy a rendelkezésre állás és a foglalások világszerte helyesen jelenjenek meg az ügyfelek számára.

en: Set metadata and description
hu_HU: Metadatok és leírás beállítása

en: Set minimum
hu_HU: Minimum beállítása

en: Set new password
hu_HU: Új jelszó beállítása

en: Set options, colors and labels for booking form
hu_HU: Beállítások, színek és címkék megadása a foglalási űrlaphoz

en: Set password
hu_HU: Jelszó beállítása

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
hu_HU: Árazás a foglalásban szereplő személyek száma alapján.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
hu_HU: Állítsa be a naptári eseményben megjelenő leírást. Használhatja az Értesítések oldalon elérhető helyőrzőket.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
hu_HU: Először állítsa be az esemény időtartamát, hogy a dátumtartomány alapján lehessen árat meghatározni.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
hu_HU: Állítsa be a naptárból lekért foglalt események maximális számát, hogy blokkolja a foglalásokat az Amelia-ban.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
hu_HU: Állítsa be a szolgáltatáshoz egy időpontra megengedett maximális létszámot.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
hu_HU: Állítsa be a szolgáltatáshoz szükséges minimális létszámot egy időpontra.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
hu_HU: Állítsa be a jóváhagyott foglalások számát, amely után az ügyfél automatikusan értesítést kap a kuponról. Megjegyzés: Ennek engedélyezéséhez a kupon helyőrzőnek szerepelnie kell az értesítési sablonban.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
hu_HU: Állítsa be azt az időt, amely után az ügyfelek<br/>már nem tudják lemondani a találkozót.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
hu_HU: Állítsa be a naptári eseményben megjelenő címet. Használhatja az Értesítések oldalon elérhető helyőrzőket.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
hu_HU: Állítsa be ezt az opciót, ha korlátozni szeretné az alkalmazott napi találkozóinak számát, függetlenül attól, hogy hány találkozó „fér bele” a munkaidőbe.

en: Set up
hu_HU: Beállítás

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
hu_HU: Naptár elrendezésének és ismétlődő felugró ablakok beállításainak konfigurálása

en: Set up Content, Buttons and Labels
hu_HU: Tartalom, gombok és címkék beállítása

en: Set up Employees selection options
hu_HU: Munkatárs e-mailcíme

en: Set up Labels and Buttons
hu_HU: Címkék és gombok beállítása

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
hu_HU: Állítsa be a hely, képek, szűrők, kapacitás, ár és állapot láthatósági beállításait.

en: Set up Locations selection options
hu_HU: Helyszín leírása

en: Set up Package detailed view
hu_HU: Csomag részletes nézetének beállítása

en: Set up Service detailed view
hu_HU: Szolgáltatás részletei

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
hu_HU: Szolgáltatások, helyszínek, alkalmazottak kiválasztási opciók beállítása

en: Set up Services and Packages view
hu_HU: Szolgáltatások és csomagok nézet beállítása

en: Set up Services selection options
hu_HU: Szolgáltatás részletei

en: Set up Services view
hu_HU: Szolgáltatások rendezése:

en: Set up Sidebar visibility and its content
hu_HU: Az oldalsáv láthatóságának és tartalmának beállítása

en: Set up button type and labels
hu_HU: Gomb típus és címkék beállítása

en: Set up button types and labels
hu_HU: Gombtípusok és címkék beállítása

en: Set up categories cards
hu_HU: Összes kategória kiválasztása

en: Set up display options and labels
hu_HU: A megjelenítési beállítások és címkék beállítása

en: Set up labels
hu_HU: Címkék beállítása

en: Set up labels and buttons
hu_HU: Címkék és gombok beállítása

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
hu_HU: Állítsa be a személyzet, a helyszín, a galéria és egyéb rendezvényinformációk láthatóságát

en: Set up visibility, button type and labels
hu_HU: Állítsa be a láthatóságot, a gomb típusát és a címkéket

en: Set up visibility and labels
hu_HU: Láthatóság és címkék beállítása

en: Set up visibility and labels of ticket selection
hu_HU: A jegyválasztás láthatóságának és címkéinek beállítása

en: Set your Google Map API Key in General Settings
hu_HU: Állítsa be Google Map API kulcsát az Általános beállítások menüpontban.

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
hu_HU: Állítsa be vállalatának munkaidejét. Ez az ütemterv minden új alkalmazottra vonatkozik, azonban később minden alkalmazott számára testreszabhatja az ütemtervet.

en: Setting up days off
hu_HU: Szabadnapok beállítása

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings have been saved.
hu_HU: A beállítások mentésre kerültek.

en: Shared
hu_HU: Megosztott

en: Shared Pool
hu_HU: Megosztott pool

en: Shared capacity across services
hu_HU: A szolgáltatások közötti megosztott kapacitás

en: Shared category capacity
hu_HU: Megosztott kategória kapacitás

en: Show
hu_HU: Megmutat

en: Show Add To Calendar option to customers
hu_HU: A Naptárhoz hozzáadás opció megjelenítése az ügyfelek számára

en: Show All
hu_HU: Összes tag kiválasztása

en: Show All Periods
hu_HU: Minden időszak megjelenítése

en: Show Less Periods
hu_HU: Kevesebb pontot mutasson

en: Show Type
hu_HU: Típus megjelenítése

en: Show all categories
hu_HU: Összes kategória kiválasztása

en: Show all employees
hu_HU: Összes alkalmazott kiválasztása

en: Show all events
hu_HU: Összes esemény kiválasztása

en: Show all locations
hu_HU: Összes helyszín kiválasztása

en: Show all packages
hu_HU: Összes tag kiválasztása

en: Show all services
hu_HU: Összes szolgáltatás kiválasztása

en: Show all tags
hu_HU: Összes tag kiválasztása

en: Show booking slots in client's time zone
hu_HU: A foglalási időpontok megjelenítése az ügyfél időzónájában

en: Show bookings
hu_HU: Foglalások megjelenítése

en: Show catalog of all categories
hu_HU: Összes kategória katalógusának megjelenítése

en: Show checkout form
hu_HU: Megjelenítés a fizetési űrlapon

en: Show coupon
hu_HU: Kupon megjelenítése

en: Show customer information form
hu_HU: Ügyféladatlap megjelenítése

en: Show employee
hu_HU: Alkalmazott megjelenítése

en: Show event
hu_HU: Esemény megjelenítése

en: Show event on site
hu_HU: Esemény megjelenítése az oldalon

en: Show from date
hu_HU: Mutassa ettől a dátumtól

en: Show in Amelia Popup
hu_HU: Megjelenítés az Amelia Popup-ban

en: Show less
hu_HU: Kevesebbet mutat

en: Show location
hu_HU: Hely megmutatása

en: Show more
hu_HU: Továbbiak megjelenítése

en: Show more ({count})
hu_HU: Továbbiak ({count})

en: Show on website
hu_HU: Megjelenítés a weboldalon

en: Show package
hu_HU: Csomag megjelenítése

en: Show recurring events
hu_HU: Ismétlődő események megjelenítése

en: Show resource
hu_HU: Erőforrás megjelenítése

en: Show service
hu_HU: Szolgáltatás megjelenítése

en: Show single Event details on the page
hu_HU: Egyetlen esemény részleteinek megjelenítése az oldalon

en: Show specific categories
hu_HU: Specifikus kategória megjelenítése

en: Show specific category
hu_HU: Specifikus kategória megjelenítése

en: Show specific package
hu_HU: Konkrét csomag megjelenítése

en: Show specific packages
hu_HU: Specifikus kategória megjelenítése

en: Show specific service
hu_HU: Specifikus szolgáltatás megjelenítése

en: Show specific services
hu_HU: Specifikus szolgáltatás megjelenítése

en: Show tag
hu_HU: Címke megjelenítése

en: Show tax
hu_HU: Adó megjelenítése

en: Show waiting list after booking is full
hu_HU: A foglalás teljességét követően a várólista megjelenítése

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
hu_HU: Mutassa be szolgáltatásait stílusos kártyaelrendezésben. Könnyedén rendezze őket kategóriákba, és igazítsa a megjelenést a márkájához.

en: Showing
hu_HU: Megjelenítve

en: Sidebar
hu_HU: Oldalsáv

en: Sidebar area
hu_HU: Oldalsáv terület

en: Sidebar visibility
hu_HU: Oldalsáv láthatósága

en: Sign In
hu_HU: Belépés

en: Sign In to Mailchimp
hu_HU: Választógombok

en: Sign Out of Mailchimp
hu_HU: Kijelentkezés a Mailchimpből

en: Sign in
hu_HU: Bejelentkezés

en: Sign in as
hu_HU: Jelentkezzen be

en: Sign in with Google
hu_HU: Bejelentkezés a Google-fiókkal

en: Sign in with Microsoft
hu_HU: Jelentkezzen be a Microsoft fiókjával

en: Sign in with Outlook
hu_HU: Bejelentkezés az Outlook segítségével

en: Sign out from Google
hu_HU: Kijelentkezés a Google-ból

en: Sign out from Outlook
hu_HU: Kijelentkezés az Outlookból

en: Sign up
hu_HU: Regisztráció

en: Simple, secure payments powered by Barion.
hu_HU: Egyszerű, biztonságos fizetések a Barion segítségével.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
hu_HU: Egyszerűsítse a kommunikációt testreszabható üzenetekkel mind az ügyfelek, mind az alkalmazottak számára.

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
hu_HU: Egyszerűsítse a pénzügyi menedzsmentet az egyszerű, egy kattintással végrehajtható tranzakciók exportálásával

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
hu_HU: Egyszerűsítse az ütemezést az egyéni rendelkezésre állás, a munkaidő és a feladatok segítségével

en: Simplify scheduling with recurring events
hu_HU: Egyszerűsítse az ütemezést ismétlődő eseményekkel

en: Single-row export
hu_HU: Egy soros export

en: Single Ticket
hu_HU: Egyetlen jegy

en: Single booking
hu_HU: Egyetlen foglalás

en: Skip Categories step
hu_HU: Kategóriák

en: Skip Import
hu_HU: Importálás kihagyása

en: Skip packages and continue with the selected service
hu_HU: Ugorja át a csomagokat, és folytassa a kiválasztott szolgáltatással

en: Skip setup
hu_HU: A beállítás kihagyása

en: Slot end time
hu_HU: Slot végidő

en: Social login
hu_HU: Közösségi bejelentkezés

en: Social login setup
hu_HU: Közösségi bejelentkezés beállítása

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
hu_HU: Néhány, ehhez az eseményhez rendelt alkalmazott nincs csatlakoztatva a Zoomhoz. Kérjük, lépjen be a profiljukba, és csatlakoztassa őket a Zoomhoz, hogy az integráció megfelelően működjön.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
hu_HU: Néhány, ehhez a szolgáltatáshoz rendelt alkalmazott nincs csatlakoztatva a Zoomhoz. Kérjük, lépjen be a profiljukba, és csatlakoztassa őket a Zoomhoz, hogy ez az integráció megfelelően működjön.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
hu_HU: A kívánt időpontok egy része már foglalt. Helyette a legközelebbi időpontokat ajánlottuk Önnek.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
hu_HU: Egyes fizetési módok kompatibilitási szabályok miatt nem használhatók együtt.

en: Some records have an incorrect format.
hu_HU: Néhány rekord formátuma helytelen.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
hu_HU: Elnézést, hiba történt a fizetés feldolgozása során. Kérem ismételje meg később.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
hu_HU: Elnézést, hiba történt a fizetés feldolgozása során. Kérem ismételje meg később.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
hu_HU: Elnézést, hiba történt a foglalásnak a WooCommerce kosárhoz adásakor.

en: Sort
hu_HU: Rendezés

en: Space-comma
hu_HU: Szóköz-vessző

en: Space-dot
hu_HU: Szóköz-pont

en: Special Days
hu_HU: Különleges napok

en: Special characters are not allowed
hu_HU: Különleges karakterek használata nem megengedett

en: Special days
hu_HU: Különleges napok

en: Special days setup
hu_HU: Különleges napok beállítása

en: Specific Date
hu_HU: Specifikus kategória megjelenítése

en: Specific Date & Time
hu_HU: Specifikus kategória megjelenítése

en: Specific date
hu_HU: Specifikus kategória megjelenítése

en: Specific date & time
hu_HU: Konkrét dátum és idő

en: Spot
hu_HU: Férőhelyek:

en: Spots
hu_HU: Férőhelyek:

en: Spots capacity
hu_HU: Kapacitás

en: Square
hu_HU: Négyzet

en: Square account successfully disconnected
hu_HU: A Square-fiók sikeresen leválasztva

en: Square payment link
hu_HU: Square fizetési link

en: Staff
hu_HU: Stáb

en: Standard Account
hu_HU: Standard fiók

en: Start Date
hu_HU: Kezdő időpont

en: Start Scanner
hu_HU: Kezdő időpont

en: Start Time
hu_HU: Kezdő időpont

en: Start Zoom
hu_HU: Zoom indítása

en: Start Zoom Meeting
hu_HU: Zoom meeting indítása

en: Start by clicking the add custom field button
hu_HU: Kezdje azzal, hogy rákattint az egyéni mező hozzáadása gombra.

en: Start date
hu_HU: Kezdési dátum

en: Start scanner
hu_HU: Szkennelés indítása

en: Start time
hu_HU: Kezdési idő

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Status Asc
hu_HU: Állapot Asc

en: Status Desc
hu_HU: Állapot leírás

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
hu_HU: Könnyedén megfelelhet a szabályoknak az üzleti tevékenységében végzett következetes, megbízható adókezelés révén.

en: Stay connected with WhatsApp notifications
hu_HU: Maradjon kapcsolatban a WhatsApp értesítésekkel

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
hu_HU: Maradjon szervezett az elemzésre vagy külső eszközökre kész exportfájlokkal

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
hu_HU: A Lépésről Lépésre Foglalási Varázsló lehetővé teszi ügyfeleinek, hogy minden opciót kiválasszanak a foglalás során, néhány lépésben

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
hu_HU: A lépésről lépésre történő foglalási nézet végigvezeti az ügyfeleket a foglalás több lépésén.

en: Step-by-step
hu_HU: Lépésről lépésre

en: Step-by-step booking form guide
hu_HU: Lépésről lépésre a foglalási űrlap kitöltése

en: Step 1
hu_HU: 1. lépés

en: Step 2
hu_HU: 2. lépés

en: Step 3
hu_HU: 3. lépés

en: Step 4
hu_HU: 4. lépés

en: Step Booking
hu_HU: Lépés Foglalás

en: Step By Step Booking Form
hu_HU: Lépésről lépésre foglalási űrlap

en: Step Popups
hu_HU: Lépés felugró ablakok

en: Step content
hu_HU: Lépés tartalma

en: Step header
hu_HU: Lépés fejléc

en: Step heading
hu_HU: Lépés címe

en: Step info tab
hu_HU: Lépésinformációk fül

en: Step message
hu_HU: Lépés üzenet

en: Step pagination
hu_HU: Lépéses oldalszámozás

en: Step tickets tab
hu_HU: Lépésjegyek fül

en: Steps
hu_HU: Lépések

en: Steps order
hu_HU: Lépések sorrendje

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
hu_HU: Egyszerűsítse a műveleteket egy központi helyről, ahonnan az egész vállalkozás összes erőforrását kezelheti.

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
hu_HU: Egyszerűsítse a virtuális találkozókat azáltal, hogy a népszerű találkozóplatformokat közvetlenül integrálja a foglalásokba.

en: Stripe Account
hu_HU: Stripe

en: Stripe Connect
hu_HU: Kapcsolódás

en: Stripe payment link
hu_HU: Stripe fizetési link

en: Studios
hu_HU: Stúdiók

en: Sub Steps
hu_HU: Alépések

en: Sub step title
hu_HU: Al lépés címe

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Subject placeholders
hu_HU: Tárgy helyőrzők

en: Subscribe to our mailing list
hu_HU: Iratkozzon fel hírlevelünkre

en: Subtotal
hu_HU: Részösszeg

en: Subtotal:
hu_HU: Részösszeg:

en: Success
hu_HU: Siker

en: Successful cancellation redirect URL
hu_HU: Sikeres törlés átirányítási URL

en: Successfully added booking
hu_HU: Átirányítási URL foglalás után

en: Suggest closest available date
hu_HU: A legközelebbi elérhető dátum javaslása

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
hu_HU: Javasolja az ügyfeleknek, hogy a foglalás véglegesítése után vegyék fel a találkozót a naptárukba.

en: Suggest next available date
hu_HU: Javasoljon következő elérhető dátumot

en: Suggest previous available date
hu_HU: Javasoljon korábbi elérhető dátumot

en: Sum of payments
hu_HU: Fizetések összege

en: Summary
hu_HU: Összefoglalás

en: Summary segment
hu_HU: Összefoglaló szakasz

en: Sun
hu_HU: Vasárnap

en: Sunday
hu_HU: Vasárnap

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Support Amelia by displaying a backlink
hu_HU: Támogassa Ameliát egy visszalinkeléssel

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
hu_HU: Az exportált adatok elemzésével és jelentésekkel mélyebb betekintést nyerhet.

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
hu_HU: Külső munkafolyamatok támogatása a pénzügyi nyilvántartások más rendszerekbe való zökkenőmentes áthelyezésével

en: Switch Camera
hu_HU: Kamera váltás

en: Sync with
hu_HU: Szinkronizálás

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
hu_HU: Szinkronizálja Stripe Connect fiókját a könnyű fizetések és zökkenőmentes kifizetések érdekében.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
hu_HU: Szinkronizálja saját és alkalmazottai személyes és szakmai eseményeit az Outlook naptárak összekapcsolásával.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
hu_HU: Szinkronizálja saját és alkalmazottai személyes és szakmai eseményeit a Google naptárak összekapcsolásával.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
hu_HU: Szinkronizálja a naptárát a személyes Apple Naptárral, hogy elkerülje a kettős foglalásokat.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
hu_HU: Szinkronizáld a naptáradat a személyes Google Naptárral, hogy elkerüld a kettős foglalásokat.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
hu_HU: Szinkronizálja naptárát személyes Outlook naptárával, hogy elkerülje a kettős foglalásokat.

en: Tab title
hu_HU: Fül címe

en: Table settings have been updated.
hu_HU: A táblázat beállításai frissültek.

en: Tabs (All / Packages / Services)
hu_HU: Fülek (Összes / Csomagok / Szolgáltatások)

en: Tag
hu_HU: Tagek

en: Tags
hu_HU: Tagek

en: Tax
hu_HU: Adó

en: Tax amount
hu_HU: Adó összeg

en: Tax details
hu_HU: Adóadatok

en: Tax has been added.
hu_HU: Az adó hozzáadva lett.

en: Tax has been deleted.
hu_HU: Az adó törölve lett.

en: Tax has been hidden.
hu_HU: Az adó el lett rejtve.

en: Tax has been updated.
hu_HU: Az adó frissült.

en: Tax is now visible.
hu_HU: Az adó most már látható.

en: Tax rate
hu_HU: Adókulcs

en: Tax rate name
hu_HU: Adókulcs neve

en: Tax setup
hu_HU: Adóbeállítások

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
hu_HU: Az adó nem kerül beleszámításra az árba, és külön kerül feltüntetésre.

en: Tax will be included in price calculation.
hu_HU: Az adó az ár kiszámításában szerepel.

en: Taxes
hu_HU: Adók

en: Taxes overview
hu_HU: Adók áttekintése

en: Template name
hu_HU: Sablon neve

en: Test API key
hu_HU: API kulcs tesztelése

en: Test SMS
hu_HU: Teszt SMS

en: Test SMS sent successfully.
hu_HU: A teszt SMS sikeresen elküldve.

en: Test WhatsApp
hu_HU: WhatsApp tesztelése

en: Test WhatsApp message sent successfully
hu_HU: A WhatsApp üzenet küldése sikeresen megtörtént

en: Test client ID
hu_HU: Teszt kliens azonosító

en: Test email
hu_HU: Teszt e-mail

en: Test email sent successfully.
hu_HU: A teszt e-mail sikeresen elküldve.

en: Test mode
hu_HU: Teszt mód

en: Test publishable key
hu_HU: Tesztelhető kulcs

en: Test secret
hu_HU: Titkos teszt

en: Test secret Key
hu_HU: Titkos kulcs tesztelése

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Text Mode
hu_HU: Szöveg mód

en: Text area
hu_HU: Szövegterület

en: Text color
hu_HU: Szöveg színe

en: Text color on background
hu_HU: A szöveg színe a háttérben

en: Text content
hu_HU: Szöveg tartalom

en: Thank you! Your booking is completed.
hu_HU: Köszönjük! Foglalása sikeresen befejeződött.

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
hu_HU: Köszönjük! Foglalása sikeresen befejeződött és megerősítésre vár.

en: The appointment can't be rescheduled.
hu_HU: A találkozó nem módosítható.

en: The coupon field is mandatory
hu_HU: A kupon mező kitöltése kötelező.

en: The coupon you entered is not valid
hu_HU: A megadott kupon nem érvényes

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
hu_HU: Az Amelia pénzneme nem egyezik a kiválasztott Square helyszín pénznemével.

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
hu_HU: Az ügyfél nem adott meg e-mail címet, ezért a számla nem küldhető el.

en: The first row should not contain column names.
hu_HU: Az első sor nem tartalmazhat oszlopneveket.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
hu_HU: Az üzenet szövegét a Facebook fejlesztői beállításaiban kell konfigurálni.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
hu_HU: Az üzenet fejlécét a Facebook fejlesztői beállításaiban kell konfigurálni. A karakterkorlát 60 karakter, miután a helyőrzők helyére a megfelelő szöveg került.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
hu_HU: Az eredeti foglalási űrlapok – lépésről lépésre, katalógus, eseménylista és eseménynaptár – alapvető testreszabási és címke-módosítási lehetőségeket kínálnak, és alapját képezik új verzióinknak.

en: The package is time-limited to
hu_HU: A csomag időben korlátozott

en: The payment will be done on-site.
hu_HU: A fizetés a helyszínen történik.

en: The price will multiply by the number of people/spots
hu_HU: Az ár a résztvevők számával beszorzásra kerül

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
hu_HU: A javasolt dátum és idő eltér a kiválasztott mintától, mivel a várt dátumon és időpontban nincs szabad időpont.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
hu_HU: A javasolt dátum eltér a kiválasztott mintától, mivel a várt dátumon nincs szabad időpont.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
hu_HU: A javasolt idő eltér a kiválasztott mintától, mivel a várt időpontban nincs szabad időpont.

en: The purchase code is invalid or it has expired
hu_HU: A vásárlási kód lejárt vagy érvénytelen

en: The refund amount will be
hu_HU: A visszatérítés összege

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
hu_HU: A fennmaradó összeget helyszínen vagy fizetési linken keresztül lehet kiegyenlíteni.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
hu_HU: Az erőforrás neve csak Ön számára látható, és a foglalás során nem jelenik meg. Belső kezelési célokra használjuk.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
hu_HU: Az erőforrás mennyiségét minden kiválasztott helyszín esetében külön számolják.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
hu_HU: Az erőforrás mennyiségét minden kiválasztott szolgáltatás esetében külön számolják.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
hu_HU: Az erőforrás mennyisége megoszlik az összes kiválasztott szolgáltatás, alkalmazott és helyszín között.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
hu_HU: A többi időpontot később lehet lefoglalni az Ügyfelek panelen.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
hu_HU: Az itt meghatározott időintervallum lépés a plugin összes időintervallumára vonatkozik.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
hu_HU: Az áthelyezni kívánt időpont nem elérhető. Kérjük, válasszon másik időpontot a kiválasztott dátumra.

en: The total number of people for the booking.
hu_HU: A foglalás teljes létszáma.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
hu_HU: A teljes létszám ({approvedPersonsCount}) meghaladja a maximális kapacitást ( {maxAppointmentCapacity}).

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
hu_HU: A teljes létszám ({waitingPersonsCount}) meghaladja a várólista maximális kapacitását ( {waitingListMaxCapacity}).

en: There are no attendees yet...
hu_HU: Még nincsenek résztvevők...

en: There are no booked appointments for this package.
hu_HU: Ehhez a csomaghoz nincs lefoglalt időpont.

en: There are no days off yet...
hu_HU: Még nincsenek résztvevők...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
hu_HU: Nincs tervezett jövőbeli esemény. Kérjük, hozzon létre egy új eseményt.

en: There are no packages. Please create a new package.
hu_HU: Nincsenek csomagok. Kérjük, hozzon létre egy új csomagot.

en: There are no results...
hu_HU: Nincs találat...

en: There are no special days yet...
hu_HU: Még nincsenek résztvevők...

en: There are no upcoming events for this period
hu_HU: Nincs közelgő esemény ebben az időszakban.

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
hu_HU: Az {service} szolgáltatáshoz új időpontok kerültek bejegyzésre.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
hu_HU: A Google/Outlook naptárban van egy esemény, amely átfedi ezt az eseményt egy adott alkalmazott esetében. Biztosan szeretne létrehozni egy újabbat?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
hu_HU: Ezek a munkavállalók e-mailben értesítést kapnak a csomag megvásárlásáról, ha azt előzetes időpontfoglalás nélkül vásárolják meg.

en: Third
hu_HU: Harmadik

en: Third {day}
hu_HU: Harmadik {day}

en: This & Future
hu_HU: Ez és a jövő

en: This Only
hu_HU: Csak ez

en: This appointment is a part of a package.
hu_HU: Ez a kinevezés egy csomag része.

en: This booking is part of a package deal
hu_HU: Ez a foglalás egy csomagajánlat része.

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
hu_HU: Ez a kategória nem törölhető, mert egy csomagban található.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
hu_HU: Ez a kategória olyan szolgáltatásokat tartalmaz, amelyeknek már volt korábbi időpontjuk ( {count} ). | Ez a kategória olyan szolgáltatásokat tartalmaz, amelyeknek már volt korábbi időpontjuk ( {count} ).

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
hu_HU: Ez a változás bizonyos foglalások esetében áremelkedést eredményez. Szeretné, hogy fizetési linkek legyenek létrehozva?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
hu_HU: Ez a díjtípus nem használható több időpont lefoglalása esetén (kosár funkció vagy ismétlődő funkció) VAGY több alkalmazottal történő esemény lefoglalása esetén.

en: This coupon has expired
hu_HU: Ez a kupon lejárt.

en: This coupon is not valid anymore
hu_HU: A kupon már nem érvényes

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
hu_HU: Ez az e-mail cím már használatban van. Kérjük, adjon meg egy másik e-mail címet.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
hu_HU: Ez az alkalmazott az egyetlen, aki az {service} webhelyhez van rendelve.

en: This field is required
hu_HU: Ezt a mezőt kötelező kitölteni

en: This field is required.
hu_HU: Ez a mező kötelező.

en: This file is forbidden for upload
hu_HU: Ezen fájl feltöltése nem engedélyezett

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
hu_HU: Ez egy ideiglenes WhatsApp token, amely 24 óra elteltével automatikusan lejár. Győződjön meg róla, hogy a beállításokat a lejárat előtt befejezi.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook.
hu_HU: Ez egy egyedi biztonsági token. Másold be a WhatsApp „Token ellenőrzése” mezőjébe, amikor webhookot hozol létre.

en: This is recurring event
hu_HU: Ez egy ismétlődő esemény

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
hu_HU: Ez az az elérési út az alkalmazásában, ahová a felhasználók átirányításra kerülnek az Apple-nél történő hitelesítés után. Adja hozzá ezt az URI-t az Apple-projekt hitelesítő adataidhoz a „Redirect URIs” (Átirányítási URI-k) alatt.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
hu_HU: Ez az az elérési út az alkalmazásában, ahová a felhasználók átirányításra kerülnek a Google-fiókjukkal való hitelesítés után. Adja hozzá ezt az URI-t a Google-projekt hitelesítő adataihoz az „Engedélyezett átirányítási URI-k” alatt.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
hu_HU: Ez az az útvonal az alkalmazásban, ahová a felhasználók átirányításra kerülnek az Outlook-kal való hitelesítés után. Adja hozzá ezt az URI-t az Outlook alkalmazás beállításainak „Átirányítási URI-k” szakaszához.

en: This limit is based on the customer's email address.
hu_HU: Ez a korlátozás az ügyfél e-mail címén alapul.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
hu_HU: Ehhez a helyhez {count} szolgáltatás kapcsolódik. | Ehhez a helyhez {count} szolgáltatások kapcsolódnak.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
hu_HU: Ez az üzenet akkor kerül elküldésre, amikor egy ügyfél WhatsApp-on keresztül válaszol, és tájékoztatja őt arról, hogy a WhatsApp-on keresztül történő válaszadás nem támogatott.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
hu_HU: Ehhez az értesítéshez cron feladat szükséges. Adja hozzá az alábbi sort a cron konfigurációjához.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
hu_HU: Ehhez az opcióhoz hozzá kell adnia a fizetési link helyőrzőt az üzenetsablonjaihoz.

en: This package deal will expire in
hu_HU: Ez a csomagajánlat lejár

en: This package has
hu_HU: Ez a csomag tartalmazza

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
hu_HU: Ez a csomag egy jövőbeli találkozót tartalmaz ( {count} ). | Ez a csomag több jövőbeli találkozót tartalmaz ( {count} ).

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
hu_HU: Ez a csomag {count} találkozót tartalmaz a múltból. | Ez a csomag {count} találkozót tartalmaz a múltból.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
hu_HU: Ennek a helyőrzőnek a tartalma mindenhol alkalmazásra kerül, ahol használják.

en: This range
hu_HU: Ez a tartomány

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
hu_HU: Ez a szolgáltatás nem törölhető, mert egy csomagban található.

en: This service does not have any extras
hu_HU: Ennek a szolgáltatásnak nincsenek extrái

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
hu_HU: Ez a szolgáltatásnak {count} időpontja volt a múltban. | Ez a szolgáltatásnak {count} időpontja volt a múltban.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
hu_HU: Ez a szolgáltatás a megvásárolt csomagban foglalható. Biztosan törölni szeretné ezt a szolgáltatást?

en: This service is available in a Package
hu_HU: Ez a szolgáltatás csomagban érhető el.

en: This service is available in a package
hu_HU: Ez a szolgáltatás csomagban érhető el.

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
hu_HU: Ez az időpont már nem elérhető. Kérjük, válasszon másik időpontot.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
hu_HU: Ez a felhasználó rendelkezik foglalásokkal a megvásárolt csomagban. Biztosan törölni szeretné ezt a felhasználót?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
hu_HU: Ez a felhasználó {count} találkozóval rendelkezik a múltban. | Ez a felhasználó {count} találkozóval rendelkezik a múltban.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
hu_HU: Ez a felhasználó egy jövőbeli esemény résztvevője. Biztosan törölni szeretné ezt a felhasználót? | Ez a felhasználó egy jövőbeli esemény résztvevője. Biztosan törölni szeretné ezt a felhasználót?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
hu_HU: Ez a widget a globális dátumtartomány helyett havi adatokat jelenít meg.

en: Thu
hu_HU: Cs

en: Thursday
hu_HU: Csütörtök

en: Ticket
hu_HU: Eseménytípus

en: Ticket ID
hu_HU: Eseménytípus

en: Ticket Name
hu_HU: Eseménytípus

en: Ticket Type
hu_HU: Jegy típus

en: Ticket Types
hu_HU: Eseménytípus

en: Ticket cannot be scanned for this date
hu_HU: A jegy ezen a napon nem szkennelhető be.

en: Ticket code
hu_HU: Jegy kód

en: Ticket has already been scanned
hu_HU: A szolgáltatást elmentettük

en: Ticket is valid
hu_HU: A jegy érvényes

en: Ticket name
hu_HU: Jegy neve

en: Ticket not found
hu_HU: Jegy nem található

en: Ticket not valid
hu_HU: A jegy érvénytelen

en: Ticket types
hu_HU: Jegy típusok

en: Tickets
hu_HU: Jegyek

en: Tickets for events with attendees will not be updated
hu_HU: A résztvevőkkel rendelkező események jegyei nem kerülnek frissítésre.

en: Time
hu_HU: Idő

en: Time(s):
hu_HU: Idő:

en: Time:
hu_HU: Idő:

en: Time Range:
hu_HU: Idősáv:

en: Time Used Asc
hu_HU: Felhasznált idő Asc

en: Time Used Desc
hu_HU: Felhasznált idő Leírás

en: Time frame
hu_HU: Idősáv:

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
hu_HU: A kinevezés után pihenésre, takarításra vagy átállásra szükséges idő. Ez alatt az idő alatt a munkavállaló nem vehető igénybe semmilyen szolgáltatásra.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
hu_HU: A találkozó előtti felkészülésre szükséges idő. Ez alatt az idő alatt a munkavállaló nem vehető igénybe semmilyen szolgáltatásra.

en: Time slot is unavailable
hu_HU: Ez az idősáv nem elérhető

en: Time slot price
hu_HU: Időrés ára

en: Time slots are unavailable
hu_HU: Az időrések nem elérhetők

en: Time zone
hu_HU: Időzóna

en: Time zones
hu_HU: Időzónák

en: Times
hu_HU: Időpontok

en: Times bought
hu_HU: Megvásárolt alkalmak száma

en: Times used
hu_HU: Használat gyakorisága

en: Timetable
hu_HU: Idővonal

en: Timezone
hu_HU: Időzóna

en: Tips & suggestions
hu_HU: Tippek és javaslatok

en: Title section
hu_HU: Cím szakasz

en: Title text
hu_HU: Cím szöveg

en: To
hu_HU: Eddig:

en: To customer
hu_HU: Az ügyfélnek

en: To employee
hu_HU: Az alkalmazottnak

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
hu_HU: A Google Maps engedélyezéséhez adja meg Google Maps API kulcsát a Google általános beállításaiban.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
hu_HU: Automatikus frissítések beszerzéséhez aktiválni kell a plugint. Kérjük látogassa meg a %s URL-t az Amelia aktiválásához.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
hu_HU: A találkozó időpontjának módosításához válasszon egy dátumot és időpontot a naptárból, majd kattintson a Megerősít gombra.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
hu_HU: Teszt SMS küldéséhez kérjük, töltse fel egyenlegét.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
hu_HU: Teszt e-mail küldéséhez kérjük, állítsa be a „Feladó e-mail” mezőt az Értesítési beállítások menüpontban.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
hu_HU: A WhatsApp értesítések használatához csatlakoztassa WhatsApp-fiókját a Beállítások menüben.

en: Today
hu_HU: Ma

en: Toggle Sidebar
hu_HU: Kategóriák

en: Tomorrow
hu_HU: Holnap

en: Top trends
hu_HU: Legnépszerűbb trendek

en: Torch off
hu_HU: Fáklya ki

en: Torch on
hu_HU: Fáklya bekapcsolva

en: Total
hu_HU: Összesen

en: Total Amount
hu_HU: Összesen

en: Total Amount:
hu_HU: Összesen:

en: Total Cost:
hu_HU: Teljes költség:

en: Total Number of People:
hu_HU: Összes létszám:

en: Total Price
hu_HU: Teljes ár

en: Total Services Booked
hu_HU: Szolgáltatások rendezése:

en: Total amount
hu_HU: Összesen

en: Total appointments
hu_HU: Összes időpont

en: Total bookings
hu_HU: Összes foglalás

en: Total capacity
hu_HU: Teljes kapacitás

en: Total custom fields
hu_HU: Összes egyéni mező

en: Total events
hu_HU: Összes esemény

en: Total extras
hu_HU: Összes extra

en: Total number of appointments
hu_HU: A találkozók teljes száma

en: Total number of people:
hu_HU: Összes létszám:

en: Total payments
hu_HU: Összes kifizetés

en: Total people
hu_HU: Összesen

en: Total price
hu_HU: Teljes ár

en: Total services booked
hu_HU: Összes lefoglalt szolgáltatás

en: Total tickets
hu_HU: Összes jegy

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
hu_HU: Kövesse nyomon azokat az ügyfeleket, akik nem jelennek meg a megbeszélt időpontban vagy eseményen, anélkül, hogy értesítést küldene nekik.

en: Trainers
hu_HU: Edzők

en: Transaction
hu_HU: Tranzakció

en: Transaction #{count}
hu_HU: Tranzakció #{count}

en: Transaction details
hu_HU: Tranzakciós részletek

en: Transactions
hu_HU: Tranzakciók

en: Transfer
hu_HU: Átadás

en: Transfer amount (%)
hu_HU: Átutalási összeg (%)

en: Translate
hu_HU: Fordítás

en: Trigger by attribute
hu_HU: Attribútum által kiváltott

en: Trigger type
hu_HU: Trigger típus

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
hu_HU: Próbálja meg módosítani a szűrőket vagy a keresési feltételeket, hogy megtalálja a keresett szolgáltatásokat.

en: Try adjusting your search or filters.
hu_HU: Próbálja meg módosítani a keresést vagy a szűrőket.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
hu_HU: Próbálja meg módosítani a keresést, hogy megtalálja, amit keres.

en: Tue
hu_HU: Kedd

en: Tuesday
hu_HU: Kedd

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
hu_HU: Alakítsa szolgáltatásait olyan értékes csomagokká, amelyeket az ügyfelek imádnak. Kombináljon több időpontot egyetlen, kedvezményes ajánlatba, amely nagyobb, magabiztosabb vásárlásokhoz vezet.

en: Type
hu_HU: Típus

en: Type Asc
hu_HU: Típus Asc

en: Type Desc
hu_HU: Típus Leírás

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
hu_HU: URL, amelyre a felhasználó átirányításra kerül, ha a találkozó nem törölhető a „Törlés előtt szükséges minimális idő” érték miatt.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
hu_HU: A plugint nem tudjuk deaktiválni. Kérjük próbálja újra később.

en: Unable to retrieve payments results
hu_HU: Nem tudjuk betölteni a fizetési eredményeket

en: Unable to save custom fields positions
hu_HU: Nem tudjuk elmenteni az egyéni mezőpozíciókat

en: Unavailable Time Slots
hu_HU: Nem elérhető időintervallumok

en: Unavailable date background
hu_HU: Nem elérhető dátum háttér

en: Unavailable date text
hu_HU: Nem elérhető dátum szöveg

en: Unavailable time slots
hu_HU: Nem elérhető időintervallumok

en: Unblock
hu_HU: Feloldás

en: Unblock customer
hu_HU: Ügyfél blokkolásának feloldása

en: Undelivered
hu_HU: Nem sikerült kézbesíteni

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
hu_HU: Sajnos szerverhiba történt és az e-mailt nem küldtük el.

en: Unique (Location)
hu_HU: Egyedi (hely)

en: Unique (Service)
hu_HU: Egyedi (szolgáltatás)

en: Unit price
hu_HU: Egységár

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
hu_HU: Nem sikerült a törlés átirányítási URL

en: Until
hu_HU: Amíg

en: Until:
hu_HU: Addig:

en: Until when?
hu_HU: Meddig?

en: Upcoming
hu_HU: Közelgő

en: Upcoming appointments
hu_HU: Elkövetkező találkozó

en: Upcoming events
hu_HU: Közelgő események

en: Upcoming events section
hu_HU: Közelgő események szakasz

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Update Service Settings
hu_HU: Szolgáltatási beállítások frissítése

en: Update booking status automatically
hu_HU: A foglalás állapotának automatikus frissítése

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
hu_HU: A foglalás állapotát jóváhagyottra frissítse a linkről történő sikeres fizetés után.

en: Update following
hu_HU: Következő frissítése

en: Update for All
hu_HU: Frissítés mindenkinek

en: Update for all
hu_HU: Minden frissítése

en: Updates
hu_HU: Frissítések

en: Upgrade
hu_HU: Frissítés

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Upload file here
hu_HU: Fájl feltöltése ide

en: Upload image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Usage
hu_HU: Használat

en: Usage limit
hu_HU: Használati korlát

en: Use Global Colors
hu_HU: Globális színek használata

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
hu_HU: Használjon egyéni mezőket felvételi űrlapként az ügyféladatok gyűjtéséhez a foglalás során.

en: Use service duration for booking a time slot
hu_HU: A szolgáltatás időtartamát használja foglalási idősávként

en: Use this placeholder:
hu_HU: Használja ezt a helyőrzőt:

en: Used
hu_HU: Felhasználva

en: Used coupon
hu_HU: Felhasznált kupon

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: User Profile
hu_HU: Felhasználói profil

en: User profile
hu_HU: Felhasználói profil

en: VAT
hu_HU: ÁFA

en: VAT info
hu_HU: ÁFA-információk

en: VAT number
hu_HU: ÁFA-szám

en: Valid Until:
hu_HU: Érvényes:

en: Valid first and last names are required fields.
hu_HU: Az érvényes kereszt- és vezetéknév kötelező mező.

en: Valid until
hu_HU: Érvényes:

en: Validate required custom fields in the backend
hu_HU: Ellenőrizze a szükséges egyéni mezőket a háttérben

en: Validate ticket
hu_HU: Jegy érvényesítése

en: Value
hu_HU: Érték

en: Verification expired. Please try again.
hu_HU: Az ellenőrzés lejárt. Kérjük, próbálkozzon újra.

en: Version
hu_HU: Verzió

en: Video tutorials
hu_HU: Videó oktatóanyagok

en: Videos
hu_HU: Videók

en: View
hu_HU: Nézet

en: View All
hu_HU: Nézet

en: View Cart
hu_HU: Továbbiak megtekintése

en: View Employees
hu_HU: Új alkalmazott

en: View Less Packages
hu_HU: Üzenet megtekintése

en: View More
hu_HU: Továbbiak megtekintése

en: View More Packages
hu_HU: Továbbiak megtekintése

en: View all
hu_HU: Összes megtekintése

en: View all photos
hu_HU: Összes helyszín kiválasztása

en: View appointments
hu_HU: Találkozók megtekintése

en: View booking
hu_HU: Foglalás megtekintése

en: View employees
hu_HU: Alkalmazottak megtekintése

en: View events
hu_HU: Események megtekintése

en: View in Calendar
hu_HU: Naptárban megtekintés

en: View in Package
hu_HU: Továbbiak megtekintése

en: View invoice
hu_HU: Számla megtekintése

en: View less packages
hu_HU: Kevesebb csomag megtekintése

en: View message
hu_HU: Üzenet megtekintése

en: View more
hu_HU: Továbbiak megtekintése

en: View more packages
hu_HU: További csomagok megtekintése

en: View packages
hu_HU: Csomagok megtekintése

en: View pricing for
hu_HU: Árak megtekintése

en: Visibility
hu_HU: Láthatóság

en: Visible
hu_HU: Látható

en: Visible at
hu_HU: Látható

en: Waiting
hu_HU: Várakozás

en: Waiting button background color
hu_HU: Várakozás gomb háttérszíne

en: Waiting button text color
hu_HU: Várakozás gomb szöveg színe

en: Waiting for payment
hu_HU: Fizetésre várunk

en: Waiting list
hu_HU: Várólista

en: Waiting list availability
hu_HU: Várólista elérhetősége

en: Waiting list background
hu_HU: Várólista háttér

en: Waiting list capacity
hu_HU: Várólista kapacitás

en: Waiting list capacity must be at least 1
hu_HU: A várólista kapacitásának legalább 1-nek kell lennie.

en: Waiting list confirmation
hu_HU: Várólista megerősítése

en: Waiting list is empty
hu_HU: A várólista üres

en: Waiting list text
hu_HU: Várólista szöveg

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: Watch on YouTube
hu_HU: Nézd meg a YouTube-on

en: We'll notify you if a spot opens up.
hu_HU: Értesítjük Önt, ha hely szabadul fel.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
hu_HU: Értesítjük Önt, ha hely szabadul fel és foglalását jóváhagyják.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
hu_HU: Előkészítettünk egy .csv fájlt azokkal az ügyfelekkel, akik nem lettek importálva. A problémák kijavítása után újra megpróbálhatja.

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
hu_HU: Nem tudtuk törölni a foglalását. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral a foglalás törléséhez szükséges segítségért.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
hu_HU: Nem tudtuk feldolgozni a foglalását, ezért elutasítottuk. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral, ha segítségre van szüksége, vagy újra megpróbálná a foglalást.

en: Webhooks
hu_HU: Webhookok

en: Webhooks setup
hu_HU: Webhookok beállítása

en: Website
hu_HU: Weboldal

en: Wed
hu_HU: Szer

en: Wednesday
hu_HU: Szerda

en: Week
hu_HU: Hét

en: Weekly
hu_HU: Hetente

en: Weeks
hu_HU: Hét

en: Welcome Back
hu_HU: Üdvözöljük újra

en: Welcome back
hu_HU: Üdvözöljük újra

en: Welcome to Amelia!
hu_HU: Üdvözöljük az Amelia-ban!

en: What's New
hu_HU: Új létrehozása

en: WhatsApp Not Connected
hu_HU: WhatsApp nincs csatlakoztatva

en: WhatsApp auto-reply message
hu_HU: WhatsApp automatikus válaszüzenet

en: WhatsApp business account ID
hu_HU: WhatsApp üzleti fiók azonosítója

en: WhatsApp history
hu_HU: WhatsApp előzmények

en: WhatsApp settings
hu_HU: WhatsApp beállítások

en: WhatsApp setup
hu_HU: WhatsApp beállítás

en: WhatsApp webhook callback URL
hu_HU: WhatsApp webhook visszahívási URL

en: WhatsApp webhook verify token
hu_HU: WhatsApp webhook token ellenőrzése

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
hu_HU: Ha ez a funkció ki van kapcsolva, akkor az első foglalás során kiválasztott alkalmazott fogja ellátni ezt a szolgáltatást a teljes csomag során.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
hu_HU: Ha engedélyezve van, akkor az összes entitás (szolgáltatások, alkalmazottak, helyszínek, csomagok és címkék) az oldal megnyitásakor azonnal betöltődik, ahelyett, hogy dinamikusan, AJAX-on keresztül töltenék be őket.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
hu_HU: Ha engedélyezve van, az ügyfelek Google Naptár meghívót kapnak az eseményre.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
hu_HU: Ha engedélyezve van, az ügyfelek a Google Naptár eseményükben láthatják az összes résztvevőt.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
hu_HU: Ha engedélyezve van, akkor nem kerülnek elküldésre emlékeztetők, ha a foglalás a kiválasztott időn belül történik a találkozó vagy esemény előtt.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
hu_HU: Ha engedélyezve van, a teljes számú időpontok száma az egész csomagban megosztásra kerül, ahelyett, hogy szolgáltatásonként lenne beállítva.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
hu_HU: Ha engedélyezve van, a „Feliratkozás” jelölőnégyzet alapértelmezés szerint be lesz jelölve. Az ügyfelek manuálisan törölhetik a jelölést, ha nem szeretnének feliratkozni a Mailchimp listájára.

en: When recurring dates are unavailable
hu_HU: Ha az ismétlődő dátumok nem állnak rendelkezésre

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
hu_HU: Ha ez az opció deaktiválva van, a foglalás az alapértelmezett időintervallum-lépés alapján kerül meghatározásra (<br/>).

en: Whole amount
hu_HU: Teljes összeg

en: Without expiration
hu_HU: Lejárat nélkül

en: WooCommerce
hu_HU: Elnézést, hiba történt a foglalásnak a WooCommerce kosárhoz adásakor.

en: WooCommerce Order Id
hu_HU: WooCommerce megrendelés azonosítója

en: WooCommerce Product
hu_HU: WooCommerce termék

en: WooCommerce Service
hu_HU: WooCommerce szolgáltatás

en: WooCommerce Thank you page
hu_HU: WooCommerce Köszönő oldal

en: WooCommerce payment link
hu_HU: WooCommerce fizetési link

en: Woo Order Id
hu_HU: Woo megrendelés azonosítója

en: WordPress User
hu_HU: WordPress felhasználó

en: WordPress user
hu_HU: WordPress felhasználó

en: Work Hours
hu_HU: Munkaórák

en: Work hours
hu_HU: Munkaidő

en: Work hours setup
hu_HU: Munkaidő beállítása

en: Working Hours
hu_HU: Munkaóra & Szabadnap beállítások

en: Working hours
hu_HU: Munkaidő

en: Wrong address?
hu_HU: Helytelen cím?

en: Year
hu_HU: Ismétlődjön minden évben

en: Yearly
hu_HU: Évente

en: Years
hu_HU: Évek

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yoga
hu_HU: Jóga

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
hu_HU: Az alkalmazottak számára egyénileg beállított paramétereket módosít. Szeretné ezeket a módosításokat minden alkalmazottra alkalmazni?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
hu_HU: Ismétlődő eseményt szerkeszt. A módosításokat csak erre az eseményre, vagy erre és az összes jövőbeli eseményre is alkalmazza? Megjegyzés: A résztvevőkkel rendelkező események jegyei nem frissülnek.

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
hu_HU: Jelenleg az Admin által csatlakozik a Google Naptárhoz. A Google Naptár kapcsolat felülírása nem elérhető.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
hu_HU: Jelenleg az Admin által az Outlook Naptárhoz csatlakozik. Az Outlook Naptárhoz való csatlakozás felülírása nem elérhető.

en: You are on the waiting list with position
hu_HU: Ön a várólistán szerepel, pozíciója

en: You are the only provider for this service
hu_HU: Ön az egyetlen szolgáltatója ennek a szolgáltatásnak.

en: You are the only provider on
hu_HU: Ön az egyetlen szolgáltató a

en: You are using a form that will be outdated soon!
hu_HU: Olyan űrlapot használ, amely hamarosan elavul!

en: You can also cancel and delete its future events.
hu_HU: A jövőbeli eseményeket is törölheti és megszüntetheti.

en: You can also cancel its future events.
hu_HU: A jövőbeli eseményeket is törölheti.

en: You can also clear all filters to view all services.
hu_HU: Az összes szűrőt törölheti, hogy az összes szolgáltatást megtekintse.

en: You can also delete its future events.
hu_HU: A jövőbeli eseményeket is törölheti.

en: You can also open its future events.
hu_HU: Megnyithatja a jövőbeli eseményeket is.

en: You can edit or delete each appointment
hu_HU: Biztosan törölni kívánja ezt a találkozót?

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
hu_HU: Az alábbiakban megtalálja a foglaláshoz kiválasztott időpontokat. Ha további időpontokat szeretne foglalni, kattintson az alábbi gombra.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
hu_HU: A következő oszlopokat importálhatja: Keresztnév, Vezetéknév, E-mail, Telefon, Nem, Születésnap, Megjegyzés.

en: You can use this coupon for next booking:
hu_HU: Ezt a kupont következő foglalásánál felhasználhatja:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
hu_HU: Ezt az opciót arra használhatja, hogy CSV-fájlba exportálja a kiválasztott esemény<br/>résztvevőit.

en: You don't have any appointments
hu_HU: Nincs egyetlen találkozója sem.

en: You don't have any custom fields here yet...
hu_HU: Még nincs egyéni mezője itt...

en: You don't have any events
hu_HU: Nincs eseményed

en: You don't have any packages
hu_HU: Nincs csomagod

en: You have already booked this appointment
hu_HU: Már van foglalása erre a találkozóra

en: You have already booked this event
hu_HU: Ezt az eseményt már lefoglalta.

en: You have appointments for
hu_HU: Van egy találkozója

en: You have appointments for this service
hu_HU: Van időpontja erre a szolgáltatásra

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
hu_HU: Minden rendelkezésre álló fizetési módot letiltott. Ehelyett az általános beállításokban megadott alapértelmezett fizetési mód kerül alkalmazásra.

en: You have entered an incorrect email.
hu_HU: Helytelen e-mail címet adott meg.

en: You have entered an incorrect password.
hu_HU: Helytelen jelszót adott meg.

en: You have reached maximum number of registered domains
hu_HU: Elérte a regisztrált domének maximális számát

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
hu_HU: Sikeresen elutasította ezt a foglalási kérelmet. Az állapot frissült a rendszerben.

en: You will be redirected to the payment checkout.
hu_HU: A fizetési oldalra fog átirányítani.

en: Your API key
hu_HU: Az API kulcsod

en: Your ID must include at least one letter
hu_HU: Az Ön azonosítójának legalább egy betűt tartalmaznia kell

en: Your Information
hu_HU: Az Ön adatai

en: Your Name
hu_HU: A neved

en: Your balance has been recharged.
hu_HU: Egyenlege feltöltésre került.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
hu_HU: Foglalása sikeresen törölve. Ha bármilyen kérdése van, vagy új időpontot szeretne foglalni, kérjük, vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
hu_HU: Foglalása sikeresen lezárult és jóváhagyásra került. Minden rendben van, és minden zökkenőmentesen fog zajlani.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
hu_HU: Foglalását jóváhagyták, de a folyamat befejezése során probléma merült fel. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral, hogy minden megfelelően rögzítésre kerüljön.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
hu_HU: Foglalása sikeresen feldolgozásra került, de nem tudtuk jóváhagyni. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral, ha segítségre van szüksége.

en: Your card's expiration date is incomplete
hu_HU: Kártyája lejárati dátuma hiányos

en: Your card's expiration year is in the past
hu_HU: Kártyája lejárati dátuma a múltban van

en: Your card's security code is incomplete
hu_HU: Kártyájának biztonsági kódja hiányos

en: Your card number is incomplete
hu_HU: Kártyája száma hiányos

en: Your card number is invalid
hu_HU: Kártyaszáma nem érvényes

en: Your current changes will be lost.
hu_HU: A jelenlegi módosítások elvesznek.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
hu_HU: Az adatok mentésre kerülnek, mielőtt egy másik űrlapra irányítaná.

en: Your information
hu_HU: Az Ön adatai

en: Your name
hu_HU: A neved

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
hu_HU: Jelszavát sikereset visszaállítottuk

en: Your password has been reset successfully.
hu_HU: A jelszavad sikeresen visszaállítva.

en: Your postal code is incomplete
hu_HU: Irányítószáma hiányos

en: Zoom
hu_HU: Nagyítás

en: Zoom Join Link (Participants)
hu_HU: Zoom belépési link (résztvevő)

en: Zoom Link
hu_HU: Zoom link

en: Zoom Links
hu_HU: Zoom linkek

en: Zoom Start Link (Host)
hu_HU: Zoom találkozó indító linkje (szervező)

en: Zoom User
hu_HU: Zoom felhasználó

en: Zoom WP hooks
hu_HU: Zoom WP hookok

en: Zoom join meeting (participants) link
hu_HU: Zoom csatlakozás a találkozóhoz (résztvevők) link

en: Zoom setup
hu_HU: Zoom beállítás

en: Zoom start meeting (hosts) link
hu_HU: Zoom értekezlet indítása (házigazdák) link

en: Zoom user
hu_HU: Zoom felhasználó

en: (Paying now)
hu_HU: (Most fizet)

en:  (Incl. Tax)
hu_HU:  (adóval együtt)

en: and
hu_HU: és

en: application ID, client ID and client secret
hu_HU: alkalmazásazonosító, ügyfélazonosító és ügyfél titkos kulcs

en: application (client) ID and secret
hu_HU: alkalmazás (ügyfél) azonosító és titkos kulcs

en: appointment is required to be booked now.
hu_HU: A találkozót most kell lefoglalni.

en: appointment slots left to be booked
hu_HU: még lefoglalható időpontok

en: appointments are required to be booked now.
hu_HU: A találkozókat most kell lefoglalni.

en: at
hu_HU: Dátum

en: book appointments before the deal expires!
hu_HU: Találkozás megjegyzés

en: day
hu_HU: Nap

en: days
hu_HU: Szabadnap

en: employee
hu_HU: munkatárs

en: employees
hu_HU: munkatársak

en: employees.
hu_HU: Munkatársak

en: filled
hu_HU: kitöltve

en: from
hu_HU: Ettől:

en: h
hu_HU: ó

en: iCloud App-specific Password
hu_HU: iCloud alkalmazás-specifikus jelszó

en: iCloud Email Address
hu_HU: Kérem adjon meg egy érvényes e-mail címet

en: iCloud app-specific password
hu_HU: iCloud alkalmazás-specifikus jelszó

en: iCloud email address
hu_HU: iCloud e-mail cím

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
hu_HU: iCloud e-mail cím és iCloud alkalmazás-specifikus jelszó

en: includes
hu_HU: tartalmazza

en: includes:
hu_HU: tartalmazza:

en: locations
hu_HU: helyszínek

en: mandatory notice
hu_HU: kötelező figyelmeztetés

en: min
hu_HU: p

en: month
hu_HU: Hónap

en: months
hu_HU: Hónap

en: of
hu_HU: /

en: on
hu_HU: Betűtípus

en: out of
hu_HU: ki

en: people
hu_HU: Az ár a résztvevők számával beszorzásra kerül

en: people waiting
hu_HU: váró emberek

en: person
hu_HU: Személy

en: person waiting
hu_HU: váró személy

en: placeholder
hu_HU: SMS helykitöltők

en: plain
hu_HU: egyszerű

en: reCAPTCHA Type
hu_HU: reCAPTCHA típus

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
hu_HU: A reCAPTCHA kihívás lejárt. Kérjük, próbálkozzon újra.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
hu_HU: A reCAPTCHA konfigurációja érvénytelen.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
hu_HU: A reCAPTCHA nem tölthető be.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
hu_HU: reCAPTCHA az ügyfélpanelen

en: reCAPTCHA on Employee Panel
hu_HU: reCAPTCHA az alkalmazotti panelen

en: reCAPTCHA setup
hu_HU: reCAPTCHA beállítás

en: reCAPTCHA validation failed.
hu_HU: A reCAPTCHA érvényesítése sikertelen volt.

en: results
hu_HU: eredmények

en: service
hu_HU: szolgáltatás

en: services
hu_HU: szolgáltatások

en: settings
hu_HU: beállítások

en: slot left
hu_HU: slot balra

en: slots left
hu_HU: helyek maradtak

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
hu_HU: A kiválasztott időpontok foglaltak. Helyette a legközelebbi időpontokat ajánlottuk Önnek.

en: spot left
hu_HU: hely maradt

en: spots left
hu_HU: helyek maradtak

en: text
hu_HU: Szöveg

en: ticket left
hu_HU: jegy maradt

en: tickets left
hu_HU: maradt jegyek

en: to
hu_HU: eddig:

en: try different email
hu_HU: Kérem adja meg az e-mailcímet

en: until
hu_HU: amíg

en: week
hu_HU: Hét

en: weeks
hu_HU: Hét

en: {booked}/{total} Booked
hu_HU: {booked}/{total} Foglalva

en: {count} Appointment | {count} Appointments
hu_HU: {count} Találkozó | {count} Találkozók

en: {count} Assigned
hu_HU: {count} Kijelölve

en: {count} Attendee | {count} Attendees
hu_HU: {count} Résztvevő | {count} Résztvevők

en: {count} Day | {count} Days
hu_HU: {count} Nap | {count} napok

en: {count} Employees
hu_HU: {count} Alkalmazottak

en: {count} Extras
hu_HU: {count} Extrák

en: {count} Month | {count} Months
hu_HU: {count} Hónap | {count} Hónapok

en: {count} Selected
hu_HU: {count} Kiválasztott

en: {count} Service | {count} Services
hu_HU: {count} Szolgáltatás | {count} Szolgáltatások

en: {count} Spots
hu_HU: {count} Helyek

en: {count} Total
hu_HU: {count} Összesen

en: {count} Week | {count} Weeks
hu_HU: {count} Hét | {count} Hetek

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
hu_HU: {count} A találkozó törölve lett. | {count} A találkozók törölve lettek.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
hu_HU: {count} A találkozó nem lett törölve. | {count} A találkozók nem lettek törölve.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
hu_HU: {count} A kupon törölve lett. | {count} A kuponok törölve lettek.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
hu_HU: {count} A kupon nem lett törölve. | {count} A kuponok nem lettek törölve.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
hu_HU: {count} Az ügyfél jövőbeli foglalásai miatt nem törölhető. | {count} Az ügyfelek jövőbeli foglalásai miatt nem törölhetők.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
hu_HU: {count} ügyfél törölve. | {count} ügyfelek törölve.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
hu_HU: {count} Az ügyfelek nem lettek importálva, mert hiányzott a keresztnév, a vezetéknév, érvénytelen volt az e-mail cím, a telefonszám, vagy ezek kombinációja.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
hu_HU: {count} Az ügyfél listájában már léteznek ugyanazzal az e-mail címmel rendelkező ügyfelek. Ha úgy dönt, hogy felülírja ezeket a rekordokat, akkor azok jelenlegi adatai részben új információkkal lesznek felülírva.

en: {count} day | {count} days
hu_HU: {count} nap | {count} napok

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
hu_HU: {count} Az alkalmazott törölve lett. | {count} alkalmazott törölve lett.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
hu_HU: {count} Az alkalmazottat a jövőbeli foglalások miatt nem törölték. | {count} Az alkalmazottakat a jövőbeli foglalások miatt nem törölték.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
hu_HU: {count} Az eseményfoglalás törölve lett. | {count} Az eseményfoglalások törölve lettek.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
hu_HU: {count} Az eseményfoglalás nem lett törölve. | {count} Az eseményfoglalások nem lettek törölve.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
hu_HU: {count} esemény törölve lett. | {count} esemény törölve lett.

en: {count} event | {count} events
hu_HU: {count} esemény | {count} események

en: {count} hour | {count} hours
hu_HU: {count} óra | {count} óra

en: {count} item selected | {count} items selected
hu_HU: {count} elem kiválasztva | {count} elem kiválasztva

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
hu_HU: {count} A helyszín törölve lett. | {count} helyszínek törölve lettek.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
hu_HU: {count} A helyszín nem lett törölve a jövőbeli foglalások miatt. | {count} A helyszínek nem lettek törölve a jövőbeli foglalások miatt.

en: {count} minute | {count} minutes
hu_HU: {count} perc | {count} perc

en: {count} month | {count} months
hu_HU: {count} hónap | {count} hónapok

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
hu_HU: {count} A csomag foglalás törölve lett. | {count} A csomag foglalások törölve lettek.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
hu_HU: {count} A csomagfoglalás nem lett törölve. | {count} A csomagfoglalások nem lettek törölve.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
hu_HU: {count} csomag törölve lett. | {count} csomag törölve lett.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
hu_HU: {count} A csomagot a jövőbeli foglalások miatt nem törölték. | {count} A csomagokat a jövőbeli foglalások miatt nem törölték.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
hu_HU: {count} Az erőforrás törölve lett. | {count} erőforrások törölve lettek.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
hu_HU: {count} Az erőforrás nem lett törölve. | Az {count} erőforrások nem lettek törölve.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
hu_HU: {count} szolgáltatás törölve. | {count} szolgáltatások törölve.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
hu_HU: {count} szolgáltatás nem lett törölve. | {count} szolgáltatások nem lettek törölve.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
hu_HU: {count} Az adó törölve lett. | {count} Az adók törölve lettek.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
hu_HU: {count} Az adó nem lett törölve. | {count} Az adók nem lettek törölve.

en: {count} week | {count} weeks
hu_HU: {count} hét | {count} weeks

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
hu_HU: {count}x Találkozó | {count}x Találkozók

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
hu_HU: {successfulImports} {totalRows} ügyfél közül importáltuk az ügyféllistájára.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
hu_HU: A „Foglalás dátuma és időpontja” a foglalás létrehozásának dátuma alapján állítja be a korlátot, függetlenül az esemény dátumától és időpontjától.<br>Az „Esemény kezdő dátuma és időpontja” az esemény kezdő dátuma és időpontja alapján állítja be a korlátot.
